Najdi forum

Kaj sem danes jedel?

Zanima me, kaj ste danes npr. jedli?

Jaz sem za zajtrk banano, kos črnega kruha z marmelado.
Za kosilo pa stročji fižol, paradižnik, testenine s sirom in jajcem, potem pa me je še mal zaneslo z enim snikersom in sladoledom.

a ima kodo kak predlog kaj naj večerjam?

za zajtrk beli kruh in sadni jogurt, za kosilo svinjski kotlet (pečen) krompir, paradižnikova solata. 3×proteini, zaj pa bom nekaj šel večerjat

kaj boš večerjal? Jaz nimam ideje. pa ne bi rada pojedla preveč.

lp

nova
Uredništvo priporoča

pojedel sem beli kruh klobaso (ono navadno mercatorjevo) sir, paradižnik.

kosmiči z mlekom

juha meso z žara solata

jogurt polnozrnat kruh

Imate pa na jedliniku same zdrave zadeve… :)))

http://www.hardcore-forum.tk

ja, jajca in sir 😉

kosmiči z mlekom
testenine z gobami in lososom
2 breskvi

OJ! jaz bom večerjala kotlet in solato(paradižnik in paprika). Imam dieto UKC. Pa ne me popluvat kaj se ga grem, meni ta prehrana odgovarja. Pa tudi kilogrami so se stopili. Zopet sem težka toliko, kot sem bila pred porodom HURA!

Ker sem bol nova na forumu in ker sem tudi sama po porodu me zanima, kakšna je ta dieta? hvala

z: čokolino, lubenica
k: juha, krompir, meso, bučke, paradižnik, fižol
v:pica, sladoled

Čenča poglej si jedilnik:
http://www.//med.over.net/phorum/read.php?f=93&i=532&t=499
LP in veliko sreče

z: kos kruha, sir, paradižnik
m: banana
k: solata z mozzarelo
v: sataraš

E moj vcerajsnji jedilnik

Zajtrk:
5 jajc + solata
2 zlici laneno
Malica:
Solata + camembert sir (125g) (30%)
Kosilo:
Ribji fileji v olju – seveda sm se olja znebil in ostalega popivnal z serveti. 🙂 (250g)
Feferoni – pekoci
2 zlici laneno
Kovec:
Nemske pecene klobasice – 2 kom (2x90g)
Solata
Vecerja:
250 g piscanca
100 g lososa

oboje na zaru z solato!

Lp Oliver

z :kosmiči z mlekom
m :kosmiči z mlekom
k :jaz bi kar se enkat kosmiče z mlekom:)) ( a se še kdo strinja da so sadni misliji od nature (oranzna vrečka) najnajbolsi, majo dost mal kalorij-299, pa zelo dober okus je:)
v resnici bodo za kosilo slivovi cmoki ker se moramo znebiti vseh sliv na vrtu in ker se jih je mojemu očetu zljubilo:)

preveč enolična hrana!

meni so od žita dobri sadni

Oliver a je to kakšna dieta ali si sam pripravljaš jedilnike, kot sem zasledila si bil nekoč bolj zalit, danes pa imaš idealno postavo. Bo to držalo?
Pa še to me zanima kakšno solato si pojedel za zajtrk?

Mmm idealna se ni .. pa tut po mojem ne bo nikoli ker ce si enkrat zadovoljen pol nehas karkoli delat v tej smeri. Ja jedilnike si sestavljam sam .. ja pa tut rahlo dijeto sm zej zacel ker imam omejen trening ker so mi zaprli fitnes.

Lp Oliver

Ma nisem bil bolj zalit .. bil sm extremno debel. J*** ga vsak enkrat pride na zeleno vejo pa pogrunta da tak ne gre naprej – se sreca da sm sam to precej hitr pogruntal.

LP oliver

danes sem spil proteine pojedel 250g sadnega jogurta+bli kruh, beli kruh+pašteta+sir+paradižnik, bo pa še 2×spil proteine, pojedel zelenjavno juho, za večerjo pa še bom videl:

New Report

Close