Najdi forum

popolna postava-znani

za fante in punce: kdo na sceni, slovenski ali tuji ima za vas zavidanja in spoštovanja vredno postavo? Moj favorit je vsekakor Sarah Jessica Parker…

se ne obremenjujem s tem kdo kako zgleda, se mi zdi zelo površinsko razmišljanje.

ja no, glede na to da bereš ta forum in na njem sodeluješ posledično sklepam da skrbiš za svojo telo in da težiš k nekim idealom…in tako ti ima pomoje kdo postavo ki je zavidanja vredna. Pa jasno, da se s tem ne obremenjuješ, kdo pa se????

nova
Uredništvo priporoča

ne strmim z aidealno postavo ampak za idealno močjo. meni je moč prioriteta. glede na to so strongmani za ideal

Popolne postave ni. In nikoli ne bo nihče kot JanezVeleslavni ali MickaLepotica. Že zato ne, ker je vsako telo nekaj posebnega, kot je tudi vsak človek po duši nekaj posebnega. Jaz osebno trenutno hujšam, ker se želim znebiti 8kg, ki sem jih pridobila s hormonskim zdravljenjem v začetku leta in seveda posledično s stresom (kar je pogojevalo tudi grehe).
Pred osmimi leti sem že shujšala 30kg in ves ta čas težo vzdrževala. Bila sem si všeč, imela sem normalno (ne manekensko) težo in počutila sem se super. Zdaj se ne počutim v redu in tudi pogled v ogledalo me kar malo razžalosti, pa še cunje mi niso prav. Takrat sem shujšala po nezdravi poti, čeprav sem se zavedala in do neke mere sem spremenila nezdravo prehranjevanje. Zdaj želim shujšati res zdravo in še bolj zdravo jesti vnaprej. Zame je važno počutje in to, da sem sama sebi ok. Nikoli pa nisem pomislila, da bi rada imela postavo kot….Ha, ha, saj tako visoke zvezde ni (182cm), za ženske pravim, da ne bo pomote.

LP

ja no, saj jaz tudi razumem, da si moraš biti sam sebi všeč, ter da idealne postave ni. Vseeno pa najverjetneje obstaja kakšna oseba, ki ti je navzven všeč in, da ne bi bilo slabo, če bi imela postavo podobno njej…
Ma saj je vseeno, v glavnem, če je kdo razumel vprašanje in nanj ve odgovoriti naj to naredi…bo zanimiva debata…

no kar se postave tiče ne bi točno rekla da ima moja favoritka najlepšo, ker meni več pomeni obraz, sicer pa za svoja leta ima tudi postavo lepo. koga mislim? Shanio Twain(pevka). vedet moraš da vsaka manekenka, igralka izgleda super na platnu (zaradi make-upa, luči, dobrega fotografa..), njo pa sem vidla na enem intervjuju brez make-upa pa je obrazek bil kljub temu super….parkerka je npr. cela zgubana

Meni je Sarah Jessica Parker obup. Obraz mi ima totalno postaran (no, mogoče tudi je stara – nimam pojma). Kar se postave tiče – veliko presuha za moj okus.

Meni (predvsem pa mojemu fantu 🙂 ) je všeč Ami Fadhli. med “bolj znanimi” se ne morem spomniti nikogar, ki bi bil res nekaj posebnega.

Link do fotk od Amy:

Kaj pa Natalija Dovč ….. sploh mi ne bi bilo nerodn zgledat tko!
Nyah (peče piškotke)

Tudi sama bi rada shujšala za 10 kg, pa se sploh ne morem spraviti na dieto. Nekaj časa mi uspe, da jem normalno, potem pa se prenažiram kar tako iz dolgčasa in obupa, ker si mislim, da meni itak ne bo nikoli uspelo. V kolikem času imaš namen shujšati 8kg in kako si se tega lotila, kako je kaj s tvojo motivacijo?

Prevec mase, umetne sise itd. pa se prestara v faco.
Popolna postavo ima trenutno angelinca jolica, ker je trenirala za tomb raider 2, v faco z unimi uckami in ustnicami pa itak brez besed.

Glede tipov pa kaksen mister fitnes variante, ker uno z prevec nefunkcionalnimi misicami mi je mimo.

Si jo videl v živo? Meni se je zdela izredno mlada. Me moreš oceniti na podlagi fotke, kjer je na nekaj procentih maščobe.
Glede Angeline se pa strinjam…

Meni je zelo všeč in seksi Pink. Če bi bila dec bi kar za njo letala verjetno 🙂

Arnie je se vedno moj idol – sment ker nimam take genetike. Drugace pa fitness varijante Thomas Scheu je zakon.

Zenkse pa miss figure — a da ti gobec proc pade.

LP oliver

Naomi Campbel in “raztresena Ali”

NINI

Motivacijo sem iskala od aprila. V glavi je bila, v dejanjih pa ne. Zdaj je tu, včasih trpim in hrepenim po pregrehi (ki se tudi zgodi), hja pa tale forum pomaga :)) Vsak dan visim tu gor in berem in berem, kot da sem zasvojena. Sem pa že raje zasvojena s tem forumom kot s čim bolj škodljivim. V mislih sem se že kar sprijateljila s temi ki mi odgovarjajo na tem forumu.

En velik HVALA za vse.

NINI, pusti mail.

bruce lee

ola!
mislm tale amy hudo mem!;),poleg prevec misic ki se zenski sploh ne pasejo!se vsa umetna da o “Šobi”ne govorimo!jak

no glede sarah jessice parker…glede na to da bo letos 39/40 let stara, ji lahko vsi samo cestitamo za naravnost idealno postavo…obraz jo mogoce res izdaja..samo postavo ma pa ubijalsko..
da ne omenjamo kim cattrall (samantha – sex v mestu) pa sploh ta jih ma ze 45,pa tudi zgleda popolno..brez kakih operacij..
za ohranjevanje lepe postave moras imet mocno voljo in v primeru ce si slaven..dobrega trenerja ki te prisli, da redno “garas” v fitnessu :))

Pri nas doma imamo tak hoby, da se med gledanjem teh ameriških zvezd ali pa manekenk zgražamo na glas:
uf, kako je suha kot kanela,
glej, ta je prišla iz taborišča,
uh, koliko kil pudra ima na sebi,
glej, kako velike umetne joške ima,
oh, ta si je pa privoščila liposukcijo itd itd.
vse so po istem kalupu. nezanimive!
Ko pa vidimo kakšno bolj polno, rečemo: vsaj ena normalna ženska.

Ja, taki smo mi doma.
Pozdravček

P.s. Tom Cruise, ta pa mi je všeč veste, je moja generacija.

New Report

Close