Najdi forum

Dr.Oetker Vitalis (misliji)

Dr.O. Vitalis fruit misli: 100g: 318kalorij B 7,6
M 4,3 (1,1)
Oh: 61(23)

Dr.O Vitalis Crunchy Pillows+ misli 100g: 444kalorij B 9,5
M 13,6 (4, 6)
OH 71(21)

Zgornje je bolse saj vem.. ampak so notri rozini in banane al kaj ze..tega nemaram. Je spodnje presladko? Je pa zelo dobro.Prosim za mnenja…

kaj pa so številke v oklepajih? nasičene maščobe in sladkorji?

Jaz naravnost obožujem Vitalis misli blazinice s čokolado. Vsake toliko si ga privoščim za zajtrk namesto ovsenih kosmičev in niti približno se ne obremenjujem s sladkorji in podobnimi stvarmi.

NinaNana, kar privošči si. Za dušo.

Lp!

staša: prav imas ja.
saška: hja, vsake toliko si jaz privoščim potico pa čokolado pa ne vem kaj se vse, pa se ne obremenjujem. tole sem pa vprasala,ker me je zanimalo ali je to zdrav zajtrk, ali pa bol greh.

Sigurno ni optimalen, k čemur pa najbrž itak ne težiš, zato si ga kar privošči – zredila se zaradi tega ne boš (ob upoštevanju kaj ješ tekom dneva). Sicer pa imamo jedi, ki si jih privoščimo, čeprab niso najboljše za hujšanje. In kot si že sama napisala, je najbolj važno, da se zaradi “greha” tu in tam ne obremenjujemo.
Jaz v osnovi skrbim za to, da jem bolj ali manj pravilno (vse, le pri sladkorju in nasičenih maščobah se omejujem). Za zajtrk raje jem kompleksne OH, ker sem bolj in dalj časa sita pa še želje po sladkem nimam čez dan.

Si že poskusila ovsene kosmiče, kuhane v sladkem mleku ter žlička pravega kakava v prahu? Ta recept mi je izdala kolegica in se ga ne morem naveličat.

LP, Staša

New Report

Close