Najdi forum

Ziv!
Zelo me mika, da bi si kupila kolebnico, saj je poceni telovadni pripomocek in vaje lahko izvajam doma. Zanima pa me, ce ima kdo izkusnje s tem in po kaksnem kljucu telovadi. Zanima me tudi, kaksne rezultate lahko pricakujem glede misic, ce redno telovadim?
TNx!

Kolebnica je res najbolj poceni po drugi strani je eno od najtežjih “naprav” za trening. Ko naučimo pravilno skakati čez kolebnico, vsaka noga, sonožno , križno, … potrebujemo veliko dozo kondicije, da bi lahko skakali 15-20 min kar je minimum, da bi se poznalo na porabi energije in dovolj, da dobimo muskelfiber.

Kolebnica DA, kot dopolnilo neki drugi dejavnosti.

LP

He, he…
Jaz sem se tudi pred kakšnim mesecem, ko se je tu pisalo o njej, navdušila nad kolebnico. Potegnila sem jo na plano in – hopla – na vrt.
Super stvar – ampak tudi super zahtevna stvar!
Lahko ti povem, da sem bila po 5 minutah zadihana bolj kot po eni uri teka. Pa imam kar dosti kondicije. Vztrajala sem 30 minut, vmes skoraj crknla, naslednja dva dneva pa negovala muskelfiber!
Ampak se splača… vsake toliko…

LP,
Ivana

nova
Uredništvo priporoča

Aha, vidm da je precej bolj zahtevno:) Vseen bom probala, pa ce mi lahko povesta se, ce vesta, kaksna in za katere dele je nevarnost za poskodbe.
LP

New Report

Close