Najdi forum

Zanima me, če ima kdo izkušnje z napravico AB tronic? Ko gledam vse tiste reklame, me strašansko mika, da bi si jo nabavila, se pa malo bojim, da je vse skupaj ena natega. Če ima kdo kakršnekoli izkušnje s to zadevo, bom zelo vesela, če mi jih zaupa.

O tem se je pisalo že miljonkrat, vsak teden vsaj enkrat. Daj uporabi iskalnik!
Lahko pa klikneš na in boš dobila vse poste o abtronicu.
Pa še moje mnenje: vstran vržen denar!

Raje investiraj pa si kupi dve uteži(po možnosti takšne da jih lahko sestavljaš) in žogo za aerobiko (odlična stvar za trebušne). Ab tronic je čista komercialna natega – moje mnenje.

LP Oliver

jaz ga imam pa ni tako kot oblubljajo:) kot prvo je precej neprijetno … kot drugo pa vsaj pri meni ni blo nekih rezultatov… SAMO… je pa vredu za eno stran… bolj na nek nacin kot masaža… recimo če maš ¨musklfibr¨, alpa krc… drugace da pa bi na račun tega shujšala ali si učvrstila telo… to pa ni 🙂 pozdravcek

A to je tisti stol za trebušnjake ?

ne, ab tronic je tista naprava, ki si jo daš na mišice (npr. trebuh) in potem ti stimulira mišice. Pravijo da če jo imaš 10 min na trebuhu je potem isto kot če bi naredil 600 trebušnjakov.

Dej nehite govorit samo o mnenjih! Če niste kupil potem bodte tiho! Jst sm ga…ja, res je da je nekoliko neprijetno, ampak meni je kar pomagalo. Ne bom trdila da sem zaradi tega shujšala ali pa ratala “nabildana”, sem pa opazila spremembo na mojem trebuhu…res je bil nekoliko manjši… Nevem kakšne rezultate dobivajo drugi, ampak kot vedno…pomembna je VSTRAJNOST! Tudi pri tem-čeprav se ni treba nič matrat.
lp

AB tronic nima nobene uporabne vrednosti. To, da v 10 min zamenja 600 trebušnjakov je taka izjava, da se lahko valjaš od smeha.
Jaz sem ga imel na trebuhu 30 min. Razem prijetno neprijatnega žgečkanja drugega učinka ni.
Vsak, ki naredi 50, 100 trebušnjakov na dan in z enim do dva dni pavze ponovi vajo dokler ne pride do 600 trebušnjakov bo dobro čutil učinek. Na otip bodo trebušne mišice bolj trde.

Tisti z AB tronikom po pol ure lahko samo sanja o tem.

LP

Še to sem pozabil povedati. Eni mislijo, da si lahko kar kupijo mišice.

Moj sodelavec mi je je v hecu rekek: jaz bi ti plačal, da delaš trebušljake namesto mene, če bi se to na meni poznalo.

LP

Meni je pa pomagal k oblikovanju telesa, seveda tudi ob “naravni telovadbi” pravi prehrani in redni uporabi, uporabljala pa sem ga tudi za masažo.

Pomagal ti je samo pri masaži. Oblikoval ni nič.

New Report

Close