Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Zakaj bi radi shujšali do poletja?

Zakaj bi radi shujšali do poletja?

men pa neki zanima – zakaj bi večina od vas rada shujšala do poletja? A ste se vsi čez zimo zredili ali kaj? Ne vem, v čem je smisel, da se pozimi rediš, spomladi hujšaš in si poleti ok!??

Sej nisi, če se čez zimo rediš, pa pomladi na hit shujšaš.

Tudi jaz ne vem – zato skrbim za telo celo leto.

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno zato ker je poletje zmer bliži in zakompleksani ljudje se bojijo morja…

Mislim, za tistih štirinajst dni v kopalkah! Brezveze. Saj se pozimi pod ozkimi puliji tudi vidi, če maš kako kilo preveč, pa če kje kaj visi, a ne? pa ne vem , v čem je štos, da nekdo gre zdaj na dieto in shujša v treh mescih 20 kil, pol pa skor vse dobi nazaj in drugo leto ista pesem. Bi blo bolš, če bi si za cilj postavli, da bojo do poletja 2004 shujšali na želeno težo, a ne!? Pol bi bli sam letos bolj okrogli v kopalkah, ostala leta pa (brez silnega hujšanja ravno tik pred poletjem) že ful fit. Štos je v tem, da tud vsi cajtngi začenjo izdajat neke priloge z recepti ravno v tem obdobju, ko se bliža poletje in takrat tud drastično naraste povpraševanje po raznih anticelulitnih kremah ipd.
Ma nima veze. Fajn se mejte čez vikend.

Seveda sem za redno telovadbo in zdravo prehrano čez celo leto! Ampak folk se sekira predvsem ko se je treba slečt v kopalke ali kratke hlače in pokazat svoje telo. Pozimi se lahko skrivajo pod puloverji in plašči, tako lahko uspešno skrivajo svoje pomanjkljivosti, ampak na morju to ne gre. Pokaže se trebuh in noge…tko da se tisti, ki niso zadovoljni s svojo postavo začnejo pred morjem full sekirat. Meni se zdi to neumno, ker bi lahko mislili že prej, 1 teden pred morjem pa se itak ne da nič naredit. Krivi so tudi ideali, kako naj bi izgledalo telo v kopalkah, mislim da je to glavni razlog. V starih časih se folk ni toliko obremenjeval z nepopolnostmi, danes pa vsi težimo k temu da bi bili nekaj kar ne moremo biti-POPOLNI!

Js pozimi delam cikel za maso zato tudi pridobim malo več maščobe. Glede na to da se potem na spomlad dosti lažje gibljem v naravi (aerobni trening v naravi). Mi hujšanje dobro uspeva sedaj. Sicer pa skozi celo leto pazim da ne pridobim preveč maščobe (in vsaj do sedaj konstantno znižujem %).

Pa seveda treba dobr zgledat poleti k je manj cunj na meni. 😉

LP Oliver

Zakaj bi rada shujšala? Zato, ker to hočem.
Zakaj sem si izbrala poletje? Zato, ker je lažje hujšat spomladi, poleti….pa še manj stroškov je.

New Report

Close