Najdi forum

mene pa zanima kok ste vsi vi pametnjakovici :> tezki…

js sm 75-76, mam pa 184 cm… pa 17 let.

LP

Ja, ko je človek toliko star kot ti in še moškega spola povrhu, mu verjetno res ni težko razglašati svojih mer.
Pri ženskah pa je že tako, da so teža in leta bolj ali ne neizrečljiva podatka. (Razen, če ne gre za kakšno popolno posameznico, ki celemu svetu oznanja, kako popolna je).

N.

Zakaj bi si pa samo “popolne posameznice” ki jih sploh ni seveda, upale povedati svojo kilažo? Povej mi eno popolno žensko, ki jo poznaš! Jaz imam 163cm in 53 kg, upam si povedati, ampak ne bom trdila da sem popolna zdaj. Sem zadovoljna sama s sabo, čeprav se trudim s športom izoblikovati telo, ker imam tudi jaz, čeprav za svojo višino “idealno” težo nekaj težav. In če bi se vsak potrudil, namesto da bi samo jamral, bi blo vse drugače. Sicer pa meni sploh ni pomembno koliko kg ima kdo. Nikoli nobenega ne sprašujem tega, če pa mene kdo vpraša mu povem. Brez veze kr neki skrivat. Če maš preveč kg še ne pomeni, da si slab človek, zato ne vem česa te je sram?

nova
Uredništvo priporoča

Po odzivu sodeč se več obiskovalk tega foruma strinja z mojo teorijo, kot pa s tvojo.
N.

P.S.: res ne vem zakaj bi svoje mere pisala enemu 18 letnemu fantiču.

1.78 in 82kg pa ene 12% mascobe.

175 cm, 65 kg, zadovoljna sama s sabo.

Saj ni treba napisati svojih mer, nihče te ne sili. Ne vem kaj se jih toliko sramuješ!

Jest pa 172 centi, pa 52 kil.

1,70 in 63 kg – široki boki pač.

Te dve številki zelo mal povesta o postavi….

Poznam modela 176/82 – zategnjen ko prasec z nič maščobe… zgleda ko da bi mel 95kg… poznam enga k je najbol zategnjen kar jih poznam – sem mislu da ma 120kg… pa jih ma le 90….
Dva poznam iste kilaže ista višina.. en je bajsi (grdo povedano), en je zategnen ko prasec…
Poznam modela 185/75 suh ko trlca…. drugi ma 1 kilo več zategnjen ko prasec (pomoje ma votle kosti hehe).
Poznam punco 168/52 – super postavca…. druga ma 10 kil več… pa ma tud tako postavco, da sam gledaš…

…štekaš kaj čem rečt???

SLOVAR: zategnjen ko prasec = bilder k ga je velik skp in je lepo definiran (nizek % maščobe)

Jest mam pri svojih 166 cm 68 kg

P.S.:Nisem debela-mišična masa!!!

162 cm in 52 kg !
Bodybuilderka, a veš kolk sem zdej srečna, da vem, da nisi debela, da je to sam mišična masa :)))))))))))))))))) !

No jest imam pa 186 cm in sem težek 138 kg! Pred tremi mesecemi sem imel 163 kg! No povem vam da se že pri 138 kg dosti boljše počutim.Sam me zanima zakaj tako zavračanje do tolk težkega človeka?

Lp

New Report

Close