Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa dieta sprememba metabolizma -izkušnje

dieta sprememba metabolizma -izkušnje

Diete sprememba metabolizma-90 dni se držim že tri tedne. V tem času sem shujšala 4 kg , vendar se teža v zadnjem tednu ne premakne več navzdol. Zanima me kakšne izkušnje s padanjem teže imate tisti, ki ste to dieto speljali do konca.

Tiste 4 kile so verjetno voda.
Poleg diete tudi kaj migaš (koliko)?

Mojca,

Pojdi na iskanje in vtipkaj – sprememba metabolizma ali 2.dan diete ali pa samo dieta, pa boš našla marsikaj o tej dieti.
Sicer je pa čisto normalno da se po začetnih tednih kazalec na tehtnici nekaj časa ne premakne… kar vstrajaj naprej, pa bo … sicer je pa bolje, da so ti merilo obleke ali pa ogledalo, kot pa tehtnica.

Lep pozdrav,
Irena

nova
Uredništvo priporoča

Ogledalo je boljse merilo, ce migas, ce pridobivas na misicni masi. Ce pa tega ne pocnes…

Voda za tri tedne diete? A ni vseeno če vzameš en diuretik, pa si za težo vode takoj lažji 3 kg?

Tudi meni so med dieto naenkrat dva tedna teza ni premaknila, pa sem en teden jedla “normalno” (kar imam najraje:pica in sladoled), potem pa spet zacela in ze po nekaj dneh je teza spet normalno padala.V tistem tednu pavze sem pridobila le 1kg in pol, ki pa sem ga potem v treh dneh izgubila. Prvic,ko sem prekinila dieto, julija, sem pa jedla 14 dni normalno (se prevec), pa sem pridobila le 1,5kg, tako, da sem potem lahko mirno spet zacela.Ce te se kaj zanima, mojca,pisi na moj e-mail.

New Report

Close