Najdi forum

pozdrav,

prosim vas za nasvet kako utrditi zadnjico.

hvala

Na ‘steperju’ se dobro utrdi zadnjica.

A misliš da je enak učineka na orbitreku?

Hvala Outsider….

Ja, na orbitreku sem tudi poskusil. Mislim, da je steper boljši, ker je gibanje bolj osredotočeno na noge in zadnjo plat. Pri orbitreku si vseeno pomagaš z rokama in tudi sam način gibanja je drugačen. Poskusi na steperju. Vem, da je neprijetno, ker se moraš zaradi oglasiti v fitnes klubu, kjer imajo te naprave, a brez nič ni nič:) Mislim, da skoraj pri vseh fitnesih ponujajo možnost plačila za enkraten obisk, kar te bo stalo od 1000 do 1500 sit. Predlagam, da poskusiš. Če boš naslednji dan čutila zadnjo plat pomeni, da se je splačalo, da stvar deluje in da je pametno nadaljevati.
Lep dan ti želim; Outsider

Pocepi.

Še enkrat hvala za tako izčrpen odgovr:))))
za orbitrek sprašujem zato, ker ga imam doma,….na steper pa bom morala res v fitnes….:))))

Izpadni koraki…

izpadni koraki?

Lina,

verjemi mi, obstaja razlika med aerobno vadbo, kar je steper in anaerobno, kar je dvigovanje uteži.

S steperjem boš samo izboljšala karidovaskularno vzdržljivost, s počepi pa mišično muskulaturo. To ne pomeni, da boš kar naenkrat mišičasta, amapk da boš utrdila mišice na zadnjici.

V fitnesu povprašaj, kako se pravilno delajo počepi, izpadni koraki so tudi zakon.
Povprašaj v fitnesu.

Ni je lepe riti brez dvigovanja uteži.

Če pa te je strah, da boš mišičasta, samo to: bilderji se trudijo leta in leta, da dobijo mišično maso, ker je to zelo težko in zahteva veliko discipline in treninga. Naj te tega ne bo strah.

Meni osebno so počepi najbolj pomagali (in tudi izpadni korak).

Lep pozdrav,

Liza

Js vem da si jo tudi s tenisom.Ko ga js igram me zadnjica se 2 dni potem boli.:)Pa se zanimiva igra je v primerjavi s steperjem,vsaj meni se zdi.

Hojla!

Tudi mene zanima, kakšni so to IZPADNI KORAKI. Nimam namena obiskovati fitnesa, zato lepo prosim, če katera napiše, kakšni koraki so to. Lepa hvala!

Pozdravljeni Pikica in Lina,

izpadni korak je najboljše opisan na:

http://www.mojtrener.com/HTML/objavljeni_clanki/0008%20_Trening_na_prostem5.htm

Lep pozdrav!

Marko M.

Tocno tko

Liza je zelo dobro odgovorila. Sam bi dodal le se to, kombirajte aerobno vadbo in vadbo z utezmi. Za oblikovanje misic utezi niso nujne. Delajte pocepe brez utezi, ce je to prelahko potem pocepe na 1 nogi (gluteus dela 100 na uro), izpadni koraki, izpadni koraki v stran, “good morning” – to so predkloni (imas stegnjene noge in se z zgornjim delom telesa predklonis do kota 90 stopinj (telo glede na noge), vse vrste poskokov…izbire je vec kot dovolj.

iz lastnih izkušen ti povem da pomaga tud “batšejper”.

New Report

Close