Knjižni molji in pravopis

Odgovarjajo: Nataša Purkat, univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture • mag. Gordana Rodinger, prof. slov. j. in zgodovine

Bela masajka, Zbogom Afrika,.....

Default avatar
Bela masajka, Zbogom Afrika,..... A obstaja se tretji del al sta samo ta dva?
Default avatar
Mislim, da še bo, vsaj govorili so. Verjetno jeseni.
Default avatar
RES????Joj komaj čakam -bela masajka me je FULLLLL vrgla iz tira cel mesec sem razmišljala o tej knjigi ,zbogom afrika pa me je pustila ravnodušno da bi pa bil še 3 del pa nisem slišala
Default avatar
Ja na sporedu v Kinu Vič od 24. avgusta, za tsite, ki ne hodite v Kolosej.
Default avatar
Tretji del baje izide oktobra.
Default avatar
Zbogom Afrika je bila tudi meni cist brezvezna. Sploh ne vem kaj bo potem sele v tretji knjigi.
Default avatar
Danes v Oni pogovor z avtorico. Če koga zanima.
Default avatar
Kdaj bo v kinu v koloseju sem že videla plakate samo nič ni pisalo
Default avatar
Gledala sem v kinu film in bila sem precej razočarana...Veliko več bi lahko prikazali - vendar je skoraj vedno tako...Drugače pa nam spet ostane le knjiga in užitek ob branju.
Default avatar
Včeraj sem gledala film pa mi ni bil slab -razen tega da je v ZELOOOO skrčeni obliki in vse je tako na lahko opisano ko pa bereš knjigo pa vidiš VELIKO razliko -samo bistvo je pa pokazalo
Default avatar
Obstaja pa tudi DVD : Vrnitev v Barsolai (oz. Reunion in Barsolai), ko se ona ponovno sreča z Lketingo. To pa res mora biti zanimivo.
Zbogom Afrika je tudi meni bila bolj tako, Bela Masajka pa je zakon.
Default avatar
no jaz sem ravno na 2/3 bele masajke in je res...ne morem je odložit, zato bolj malo spim (seveda majhni otroci in začnem brat ob 22h torej).Ja upam da danes pridem do konca...
Default avatar
Evo, danes smo dobili 3. del, če se temu lahko tako reče: Vrnitev v Barsaloi.
Default avatar
KJE KJE KJE KJE IN ZA KAJ GRE GRE GRE(HECAM SE ) me pa res zanima kje
Default avatar
3. del Bele masajke. Iz založbe Učila je prišla knjigica. ;))
Default avatar
Meni pa je ravno danes rekla knjižničarka da je dolgocajtna tak da ne vem če jo bom vzela
Default avatar
Jaz tudi ne berem tega, hotela sem le povedati tistim, ki radi to berejo. Pri nas je za take knjige vrsta.
Default avatar
Preberite tudi: Črni Angel varuh moj - od Sonje Porle
njena afriška potepanja

Moderatorji

Nataša Purkat , univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture
Nataša P
mag. Gordana Rodinger , prof. slov. j. in zgodovine
Gordana Rodinger