Knjižni molji in pravopis

Odgovarjajo: Nataša Purkat, univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture • mag. Gordana Rodinger, prof. slov. j. in zgodovine

kupim The Murder of Roger Ackroyd by Agatha Christie

Default avatar
A kdo proda? :)
Default avatar
Angleško ali slovensko?

Za angleško sem skoraj prepričana, da jo ima Konzorcij, pa tudi cene ponavadi niso pretirane.

Slovensko pa imam doma (ne prodam), dobila sem jo v Trubarjevem antikvariatu za par sto tolarjev. Se splača vprašat.

Pred kakšnimi 30 leti ali kaj takega je izhajala zbirka Tovarišev nn, po obliki kot nekakšni dr. romani, v glavnem so bile kriminalke. Zraven sta bili tudi Umor Rogerja Ackroyda in Skrivnostna zadeva v Stylesu od Agathe Christie.
Default avatar
Angleško.

V Konzorciju jo nimajo, sem že večkrat preverila. Verjetno se jo da dobit v Oxford centru, ampak sem upala da mi jo bo mogoče kdo ceneje prodal. :)
Default avatar
Ups, oprosti. Ja, Konzorcij je z Agatinimi knjigami res slabo založen. Ampak sem bila skoraj čisto prepričana, da sem knjigo, ki jo iščeš, videla nekaj tednov nazaj, ko sem iskala eno drugo njeno knjigo - Murder on the links, ki je pa tudi niso imeli :((
Default avatar
Bi ti svetovala da poglej še v Oxford Centru - tam imajo celo stojalo njenih knjig. ;)
Default avatar
Kje pa je Oxford Center? Ali je to izposoja ali je knjige mogoče tudi kupiti?
Default avatar
psssst... da se jo z Mule potegnit!:))

SG
Default avatar
Oxford Center je pri Pravni fakulteti. To je knjigarna, imajo pa predvsem knjige za učenje angleščine + nekaj leposlovja.

Že mogoče, da se jo da dobit na emule, ampak jst bi rajsi papirnato. ;)
Default avatar
Hvala!! Takoj, ko bo čas, letim tja.

Moderatorji

Nataša Purkat , univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture
Nataša P
mag. Gordana Rodinger , prof. slov. j. in zgodovine
Gordana Rodinger