Najdi forum

30. obletnica poroke

Pomagajte mi malo: kako drugače pravimo 30. obletnici poroke? Je srebrna, biserna? Kmal bo namreč žurka 🙂

Nikakor! To je le obletnica 30 let, enako kot 10 let.

25 let – srebrna poroka
50 let – zlata poroka
75 let – biserna poroka
90 let – diamantna poroka

p

tale seznam pa je kr neki… nekdo si je na silo izmišljeval nazive za obletnice (hrastova poroka je še posebej izvirno, ker takoj dobim asociacijo na krsto:(

sicer so pa tradicionalne angleške oznake za obletnice poroke naslednje:

– 1 – papirnata
– 2 – bombažna
– 3 – usnjena
– 5 – lesena
– 10 – kositrna
– 15 – kristalna
– 20 – porcelanasta
– 25 – srebrna
– 30 – biserna
– 35 – koralna
– 40 – rubinasta
– 45 – safirna
– 50 – zlata
– 55 – smaragdna
– 60 – diamantna
– 70 – platinasta

… čeprav, ko sta babica in dedek praznovala 60 obletnico poroke, se mi zdi, da smo mi rekli, da praznujeta biserno poroko…. očitno, kakor se komur zdi

za Lady L… se ti zdi logično, da bi človek praznoval 90 obletnico poroke? hehe, mislim da je tvoj seznam rahlo prezahteven

Tako so povedali meni, jaz pa Milki-.

Osebno sem poznala kar nekaj še vedno poročenih 100-letnikov. Oba zakonca živa. Pravih matuzalemov, bi lahko rekla… :)) Torej je praznovanje 90 obletnice mogoče, kajne?

če sta se pri petnajstih oženla, pol še imata kake šanse 🙂

zanima me kakšno naj bo praznovanje 30 obletnice poroke

pozdravljeni vsi obljubim, da bom delil to pričevanje za vse tiste, ki potrebujejo pomoč in ki morajo biti spet srečni …. moje ime je Rita Susan emir … 58 letna dama … bom delil dobro delo velik človek po imenu Dr.ALASHIRA .. kako mi je pomagal ozdraviti mojega sina od težkih mamil in kokaina ..mojega sina so zaužile trde droge .. prenehal je delati niti mi je več mar za svojo družino … sem bil v mnogih mestih bolnišnicah sedem nekaj zdravilišč, ki prosijo za pomoč, vendar vedo pot … šele dokler me prijatelj ni predstavil dr. ALASHIRI, kako je rešil njeno hišo… Kontaktirala sem ga in mu vse razložila, on pa mi je povedal, da mi bo pomagal. Mislil sem, da je bila šala šele, ko sem sam videl Vse .. vse deluje v redu, saj je obljubil, da moj sin ne bo jemal kokaina, zdaj zapušča življenje, za katerega sem si vedno želel, da zapusti dobrega očeta, ženo in dobre otroke in sin zame… prosim prijatelji, dr. ALASHIRA je odličen človek.. stopite v stik z njim v vsaki situaciji, ki jo imate v življenju… imate težave z družino ali odnosom, on vam bo pomagal …. pošljite e-pošto na [email protected] ali telefonsko številko ali številko Whatsapp +2348115720823 ..

Vsaka težava ima rešitev, ko srečaš pravo osebo! Ne bojte se, da obstaja odličen čarovnik in duhovni reševalec problemov, ki je sposoben rešiti vašo težavo. Želim se zahvaliti dr. ALASHIRI, ker je obnovil moj zakon s svojo magijo ločitve z možem, s pomočjo čudovitega čarovnika dr. ALASHIRA je moj mož prišel domov in zdaj sva skupaj za vedno srečna, še enkrat hvala za dr. ALASHIRA, ki je tudi ozdravila vse vrste bolezni in kot npr.

 

1 IZJAVA LJUBEZNI

2 ZMAGA S EX RETURN

3 PLODOVI GOMS

4 OBJAVA PROMOCIJE

5 IZJAVA O ZAŠČITI.

6 ČAROBNOST POSLOVANJA.

7 IZJAVA O DOBRU DELU.

8 HIV AIDS.

9 ZAUSTAVITE PRAZNJENJE.

LOTREJSKI PRAVOPIS IN SODIŠČE Obrnite se nanj za pomoč preko:

WHATSAPP: +2348115720823

Pišite na [email protected]

New Report

Close