Najdi forum

Michael Jackson – kriv ali nedolžen?

Kaj mislite, bo obsojen ali ne?
In, kar je še bolj važno, je v resnici kriv ali ne?

Za vse, ki ne sledite…

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

to samo on ve al je kriv al ne. vsi ostali lahk samo sklepate.

Natanko tako.

nova
Uredništvo priporoča

Meni pa ob tem branju to prihaja na misel…….. ma kakšen luškan dečko je bil………:))

Sam res, ej, zdej če ga pogledaš … Ma kamot bi nastopil v filmu ‘drakula’, brez maske. Pa tak luškan je bil, ko je bil še ‘original’…

Kriv ali nedolžen? Res, to lahko ve samo on.
Obsojen ali ne? Mislim da ne, ker je v igri preveč denarja.

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Bomo videli, kaj bo porota rekla…. Mi pa lahko samo upamo, da bo pravici zadoščeno – kakršen koli bo že izid…

sej je bl pomembna njegova notranjost, ane? kaj je pol važn kako zgleda na zuni. 🙂

problem je, da je človek naredil plastik-fantastik iz sebe, ko je bil tko luškan poba

in če je res notranjost pomembna, zakaj pol 100 lepotnih operacij?? :O

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Jest mislim, da si ne zasluži da ga kaznujejo. ker sem prepričan, da nobenemu ni hotel storiti nič slabega. Sicer mi obtožnica ni poznana v detajle, ampak kolikor sem zasledil, ga tudi ne obtožujejo kakšnih posilstev ali kaj podobnega.

Danes zjutraj sem slišala, da je popolnoma oproščen.

Oproščen je, ampak še vedno ne vemo, ali je kriv ali nedolžen in tega ne bomo nikoli vedeli.

“Pred nekaj minutami je sodišče v Los Angelesu (ZDA) ovrglo vse obtožbe, ki so nekdanjega kralja popa Michaela Jacksona bremenile spolnega nadlegovanja trinajstletnika na ranču Neverland, posredovanja alkohola mladoletni osebi, ter groženj fantovi družini. Michael Jackson, ki je od začetka sojenja vidno oslabljen in pretresen je pred razglasitvijo brisal solze. Pred sodiščem se je zbrala množica njegovih oboževalcev, ki niso skrivali zadovoljstva nad odločitvijo sodišča. Michaelovi odvetniki so na sodišče povabili mnogo medijskih zvezd, ki so stopili v bran pevcu. Eden od prič je bil tudi mladi igralec Macaulay Culkin, ki ga najbolj poznamo iz filmov Sam doma 1 in 2, ter po njegovih težavah z drogo. Culkin je na sodišču potrdil, da ga Jackson ni nikoli nadlegoval.”

bodo šli zdej pred sodišče tisti, ki so ga javno zasramoval??

ja zato k je zanj pomembna njegova zunanjost, zate bi pa morala bit le njegova notranjost. on se je tut spreminju zarad tega, ker so ljudje le ocenjeval njegovo zunanjost.

New Report

Close