Najdi forum

sram me je, da sem slovenka

Pravkar sem prebrala temo o Titu, ki je spet potrdila slovensko butasto komunistično mišljenje. Čez mejo se jim smilimo, ker imamo takšne šole, ker še danes častimo Tita in ker imamo kri oprano s komunističnim parfumom.
Me je sram, da imam slovensko državljanstvo!!!

saj te je tudi lahko sarm.sicer pa brez komentarja

pa dej ne pretiravat, no.
Saj nam Fido pazi Sabotin:)))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

no ja, če malo pomislim, te je res lahko sram,ali pa tvoje straše, da ti niso nič povedali o TITU.Tito je bil zakon, da ne navajam še enkrat, da je na njegov pogreb prišlo vse živo iz zahoda in vzhoda in to sami veliki državniki v ZNAK SPOŠTOVANJA DO TITA.
Ja, lahko te je sram !!

A bi imela rajši s slovensko krvjo namočeno italijansko državljanstvo?

O šolah Italijanov pa sam tiho bodi, ker imajo ene najslabših v Evropi.

itak bodo fantje tega fidota spremenili v TITO.
Mi se ne damo draga moja sramežljivak.Tudi jaz mislim, da te je lahko sram.

Munba… tole mora biti res težko. Vsak dan posebej preživeti v sramu, da si slovenka. Veš kaj? Daj no, zaprosi za Italijansko državljanstvo. Oni so tako omikana in civilizirana družba, da boš tole svojo sramotno epizodo z barbarskim slovenstvom po moje kmalu pozabila.

Saj tako se rešujejo problemi, kaj ne? Z ukkrepanjem in ne z govoričenjem.

P.S. Si že kdaj razmišljala o tem, da univerzalni in najvišji um (ki ga nekateri imenujejo Bog) in ki je nezmotljiv ni TI? Torej dovoli tudi drugim, da razmišljajo po svoje in jih za to ne obsojaj. No ja, ali pa mi dokaži, da si ti res Bog in da sta tvoja misel ter beseda edina pravilna…….. Mene pa ni nikoli sram za druge. Me je samo, če sam ušpičim kakšno neprimerno. Edino za to mi je podeljen mandat…….

Če prav razumem, punca razmišlja po svoje in je res ni treba napadat. Pač nima črednega nagona, kot ga ima večina ljudi (da ne bom rekla Slovencev). Pusti ji njen prav.

Živimo pa tolko let po Titu, da mogoče ne bi blo slabo, če bi že enkrat nehali premetavat tiste kamne po Sabotinu in bi raj nardili kaj za prihodne rodove in se nehali kregat zaradi stvari, ki so zgodovina.

Sicer pa je mene tudi sram, da sem Slovenka. In to zato, ker ni nič dobro, kar je slovensko. Niti glasba, niti moda, niti čokolada, niti… skratka nč. Sam de je anglo-saksonsko al pa balkansko. Res me je na momente zlo sram.

Ej burja, si pa fajn bistroumni nesmisel napisala v svojem postu, veš.

Ne vem in niti ne grem gledat nazaj. Lahko da sem ga. Vidim, da maš rada slovnico. Prav je tako. Le prenašaj svoje znanje na mlajše.

Ja, res najboljš da se preseliš čez mejo, tam imajo šole, v katerih učijo, da smo jim Slovenci ukradli ozemlje….

Saj je ona prva, ki je začela napadat.

presel se.

Sploh pa;a nisi vidla da v bistvu vsi k so bli anti Tito so bli agresivni,zavrti,bogi ljudje. pro Tito so pa na stvar gledal lepo v perspektivi..

Mene pa NI sram, da sem Slovenka, še ponosna sem na to!! Sram me pa je, da taki živijo med nami in blatijo vse kar je slovensko.

Če vam ni kaj prav, lahko mirno vrnete državljanstvo in se izselite kam drugam…

Resnično nam je lahko žal, da je pri nas ob fašizmu bila edina možna opcija komunizem. Seveda je premagal fašizem, vendar je premagal tudi svoj lastni narod, kar se pozna še danes. Tudi tuji zgodovinarji vedo povedat, da bi Slovenija bila ena najbolj razvitih držav, če bi vojno premagal normalen, optimalno demokratični – politični sistem.
Mimogrede pa, tujina ni le Italija…

Mene ni sram, da sem slovenka. Upam, da bodo tudi moji otroci razmišljali tako.

Žana, potem pa svoje otroke nauči, naj priskočijo na pomoč človeku na cesti, ko išče pot, ali težko nese torbo, ali koga napadajo, ali punco kdo poskusi kdo posilit… v Sloveniji to ignoriramo. Bodi tiho in pojdi čimdlje. Še prevečkrat sem to doživela pri nas. V tujini nikoli.
Kako pri zdravniku ponižno čakamo v vrstah. Nikogar ne motijo…
Tako preklemansko strahopetni – prestrašeni smo! Bravo Tito, dobro ti je uspelo.

Ojoj, kaj vse eni pripišejo Titu….Uboga, smisliš se mi pravzaprav, verjetno res težko živiš s takim sovraštvom v sebi in kratko pametjo….

Ne Draga EnaA, to je tipično obnašanje ljudi v komunističnih oziroma diktatorskih državah, kjer je prepovedano govoriti na glas. Ko ti grozi zapor zaradi dolgega jezika. Kaj šele, da bi se uprl sistemu, ko pa nikoli ne veš, s kom imaš opravka. V zahodnih deželah ljudje niso obremenjeni s temi neumnostmi.
Sama sebi se ne smilim, pa tudi ti ne. Smili se mi pa ob belem dnevu sredi mesta posiljeno dekle.
Še danes me zaboli želodec ob bivšem prehodu čez mejo, ko se spomnim iz otroštva, kaj pa če imamo preveč kave…, kaj če bodo mamico in atija preiskali, kot od sošolke…, čeprav je prehod čez mejo bil zame bolj igra.

Žal mi je, da si tako nevedna. Toliko nepoučenih, zarukanih ljudi v svoj prav in toliko ignorance sem doživela samo še v Rusiji. Na Kitajskem še nisem bila…

Ej Munba, upam, da ni tvoje pravo ime Muniba…ker potem zares ne vem, zakaj se ne vrneš v kraje od koder izhajaš in tam nekje zaživiš življenje polnejše ponosa itd

New Report

Close