Najdi forum

Prosim za kakršnekoli informacije o montažnih hišah Juting!
Zanima me predvsem kvaliteta, cene so kar ugodne v primerjavi s hišami Marles. Na razpolago imam le določeno količino denarja, zato mi je pomemben vsak tolar…

Hvala!

Ogledala sem si njihovo spletno stran in moram priznati, da me stvar zanima. Spomladi se bomo morali pri nas tudi dokoncno odlociti; prisli pa smo le do tega, da ne gremo v zidavo ampak v montazno gradnjo. Zato te prosim, ce imas kaksne nove info. glede kvalitete in izkusenj kupcev, da
le-to objavis na strani.

LP

Nič novega ne vem 🙁
Tudi midva s partnerjem sva odločena za montažno, je pa težko izbrat katero. Marles vsi hvalijo, samo so pa zelo drage. Je pa sedaj ena akcija marles hiše na ključ, pogodba sklenjena do 30.11, najceneje hiša Majo 16mio.

Dobra ponudba, vendar je vseeno cena na m2 visja kot pri Juting-u.
( ne vem pa kako je z materiali.., okna in vse ostalo) Dejansko si je treba narediti tabelo + in -, pa morda kaksno mnenje neodvisnega strokovnjaka.
Odlocitev le glede na ceno je lahko vprasljiva.

Lp

Ja, sj pri hiši ne moreš gledat le na ceno. Samo jaz imam na razpolago le tok in tok mio, tko da res ne vem. Zneslo bi mi za hišo Juting (mislim da je Urška) + dokumenti + ddv + temelji s ploščo + kakšna poceni parcela. Če bi se pa odločila za Marles, bi mi zmanjkalo za parcelo :((

Aja, tista ponudba Marles za 16mio je še brez ddv in balkona.

Kje bi lahko dobila kakšna mnenja?

lp

New Report

Close