Najdi forum

Prosim vas za več informacij o vlaganju preko Fie investa. Slišala sem, da je zelo dobra stvar in da imaš 90 % garancijo na vloženi kapital. Kako je kaj s tem. Na internetu sem že iskala, pa žal ne najdem.

Sonja, pred kratkim so prepovedali trženje tega sklada po celi Evropi, ker je prihajalo do nepravilnosti in vlagatelji niso dobili informacij, ki so jih zahtevali. To vem, ker je tudi naša družina nekaj vložila.
Denar je v skladu vezan 10 let (1% zavarovanja- če si mislila ta finančni produkt), torej je nelikviden, če bi ga v tem času morda nujno potrebovala.
Obstaja veliko boljših finančnih produktov!

pamet v roke, ne nasedaj obljubam o velikih donosih – ti so za naivne; ala dadas.
Rajši poskusi s preverjenini, npr. velik izbo je na naslovu www. vzajemci.com

Aha pa še nekaj sem se spomnil, nekaj dni nazaj mi je prijateljica govorila o neki firmi(vodja za SLo neka Jovović, lepa hiša v Črnučah itd – sami zastopniki, ala veriga – veliki donosi, o firmi in registraciji družbe pa nič), ki vlaga v tuje VP, bojda se nule kr množijo, pa pamet v roke.

pa še to če nimajo dovoljenja ATVP dejavnosti zbiranja sredstev (v SLO) za vlaganje v VP ne smejo opravljati.

Ne, Fia nima tega dovoljenja- treba je podpisati avstrijsko pogodbo.
Naj ti povem, da je sam produkt v redu, le firma, ki ga je tržila, je skrajno nezanesljiva- ne informira pravilno vlagateljev.

Sicer pa sama prisegam na tuje VS- v primerjavi z našimi so trenutno zelo poceni.

logično računajo na prevzeme, ne pa na poslovanje podjetij

Pa daj svoje miljone v upravljenje nekomu, ki ga ne poznaš, oz. se predstavljajo za nekoga ki to niso, da ne boš če čas jakala, da si jih izgubila

Hvala lepa za nekaj informacij.Miljonov ne bom nikamor vlagala, ker jih nimam, a kljub temu bi rada varčevala malo bolj donosno od bančnega varčevanja. Nekaj imam v naših skladih, pa me vseeno mikajo še drugi načini.

New Report

Close