Najdi forum

Za en dan v Čatežke toplice?

Ola!

S fantom bi šla na enodnevni izlet v čatežke toplice.Prihajava iz Kranja in zanima naju koliko bi naju stal približno ta izlet?Šla bi v nedeljo zjutraj okoli 7h od doma(riviera se odpre ob 9h) in se vrnila pozno zvečer.Na njihovi spletni strani sem prebrala da je vstopnina za cel dan 2.000 sit.To je torej 4.000 za oba.Ali kdo ve koliko bi poleg tega plačala še za cestnino (koliko cestninskih postaj je do tja in koliko zahtevajo?)Pa če računam da bi za jest vzela kar s sabo in mogoče zvečer zavila na kako pizzo…Koliko torej?

Sva študenta pa saj veste kako je z našimi financami.je treba vse natančno preračunat…

pa lepa hvala!

Za reveže tja vozi vlak.

megaboy- si pa kreten (drugi pa naj mi oprostijo žaljivko) ampak na tem primeru je pa umestna, kajti napisano je prav žaljivo.

drugače se mi zdijo enodnevni izleti prav dragi.
mi če gremo za dan na morje potrošimo poleg bencina, cestnin, hrene, pijače ipd. sigurno vsaj 15tisoč. pa to poleg teh plač niti ni majhen zalogaj. poleg računov, pa še če si privoščiš kakšen tečaj, ti ne ostane od plače kaj dosti. npr. jaz sem še študentka, zaslužim prib od 110000-125000. računov sem imela na mesec prib 72.000. od drugega si plačam še prevoz na šiht, malico (delam od 8-16), kako kavo npr.. in kaj ostane????

drugače imam kot študentka dost visoko plačo, pa se vseeno včasih ne izide.

________________________________________________________ <http://matjer.moj-album.com/>
nova
Uredništvo priporoča

Cestnina je samo na Dobu in sicer mislim, da 360 SIT. V okolici, recimo na Raki v restavraciji Silvester pa mislim, da bi se dalo za dve pici in pijačo odšteti cca 3.000-3.500 SIT. Pice so dobre, gostilna zelo solidna.

Gorenjska skrtost.
Ostani doma, pa ti bo najboljse!!

Ne na nedeljo hodit v Čateške,če se hočeš kej kopat! Gužve too much. In vstopnina je res kr draga. Mi se raje peljemo za en dan na Krk,nobene vstopnine,cestnine,plačaš le most,bencin tud ni tok drag(sploh če se deli na 4) pa še morje maš. V glavnem- v toplice ti predlagam,da pojdita med tednom!

Pojditaq po starih cestah, kjer ni cestnine.

Tudi jaz priporočam, da gresta med tednom.
Pepelka, ne razumem, kako, da za enodnevni izlet zapravite toliko denarja? Nas enodnevni izleti pridejo dokaj poceni(nas pride ceneje, kot pa če moramo plačevati še nočitve). Jeseni, pozimi in spomladi smo večkrat šli na kopanje v Bernardin v vodni park. Plačali smo cestnino, bencin, vstopnino ter še kakšno kavico. Hrano pa smo vzeli s seboj, saj ni bilo časa hoditi ven na kosilo, ker smo tako uživali na kopanju.

New Report

Close