Najdi forum

hehe spet en, ki sem ga dobil po mailu 🙂

> > > Moski pride z majhno opico na ramenih v lokal. Medtem, ko moski
> > > lezerno pivo pije, pa opica skace po celem lokalu in pograbi nekaj
> > arasidov,
> > > limon,
> > > oliv, nato skoci na biljardno mizo in zagrabi biljardno kroglo in tudi
> njo
> > > pogoltne. “A veste, kaj je vasa opica storila?” panicari natakar,
> > > “Kaj?” odvrne moski.
> > > “Pogoltnila je celo biljardno kroglo!”
> > > Moski mirno odvrne
> > > “Ja! To pocne. Vsako stvar, ki jo dobi v roke jo pozre. Povejte mi
> koliko
> > > stane
> > > krogla.”odvrne moski in nato poravna racun.
> > > Cez 14 dni se moski vrne v isti lokal in zraven ima spet opico. Kot
> > ponavadi
> > > pocasi pije pivo, opica pa je medtem skakala po lokalu. Opica skoci na
> > mizo,
> > > kjer so bile olive, jo vzame, najprej vtakne v rit, potegne ven in jo
> nato
> > > pozre.
> > > ” A ste videli kaj pocne vasa opica?” zavpije natakar. “Kaj?” odvrne
> > moski.
> > > Natakar mu pove: “Vzela je olivo, jo vtaknil v rit in jo nato
pojedel!”
> > > “Ah, seveda” odvrne moski “mala baraba se zmeraj vse pozere kar mu
> > > pride pod roke, ampak od biljardne krogle naprej vse prej pomeri…”
>

LP!

-----------------------------------------------------------

DRAGI DNEVNIK …

Njen dnevnik:

V soboto zvecer se mi je zazdel nekam cuden. Dobila sva se v bifeju in popila pijaco. Pomislila sem, da sem jaz kriva za njegovo razpolozenje, ker sem bila celo popoldne v shopingu s prijateljico in malo zamudila na zmenek, ampak on ni nic rekel.

Pogovor se je zatikal, pa sem mu predlagala, da greva na kako bolj mirno mesto, da bi se v miru pogovorila. Sla sva v restavracijo, ampak on se je se naprej cudno obnasal.

Z mislimi je bil nekje odsoten. Vprasala sem ga, kaj mu je, pa mi je samo odgovoril,da to nima veze z mano.

Odgovor mi ni zvenel ravno prepricljivo. Ko sva se z avtom vracala domov, sem mu rekla, da ga imam rada, ampak on ni nic odgovoril, samo roko je polozil na moje rame.

Nisem si znala razloziti njegovega obnasanja, saj ni rekel nazaj, da me ima rad. Cisto nic ni rekel. Postajala sem vedno bolj zaskrbljena. Ko sva prisla domov, sem pomislila, da me mogoce hoce zapustiti. Poskusala sem navezati pogovor, a on je samo prizgal TV in odsotno gledal program, kot da mi hoce povedati, da je med nama konec. Na koncu sem odnehala in rekla, da grem spat.

Nekaj minut kasneje je prisel tudi on. Ne moje presenecenje se je odzval na moje bozanje in se ljubil z mano.
Ampak se vedno je bil nekoliko raztresen. Hotela sem se soociti s situacijo in se pogovoriti, ampak on je samo zaspal.
Zacela sem jokati in jokala sem dokler nisem zaspala.
Ne vem vec, kaj storiti. Prepricana sem, da ima drugo!

Moje zivljenje je popolna katastrofa!

Njegov dnevnik:

Olimpija je danes izgubila. Ampak seks je bil pa dober.

Žena v zdravilišču, a mož sam doma in piše pismo:

Sve je u redu, draga Gerda!
Puno hvala na tvom lijepom pismu. Ne trebaš se brinuti za mene. Sve je u redu. Kuham sam, i svakim se danom sve više čudim kako to dobro funkcionira. U medjuvremenu mogu to i pojest bez da idem u bolnicu na ispumpavanje želuca.
Kako često mora iči brzo, jučer sam pekao krompir. Mora li se krompir čistiti? Dok se to peklo, otišao sam kupiti kruh. Kada sam se vratio, email u tavi se skroz otopio. Nisam mogao vjerovati da tako malo može izdržati. Dim u kuhinji se razišao u medjuvremenu, no mačka je črna kao gavran i kašlje. Od tada panično bježi čim uključim kuhalo ili počnem lupati sa tavama.
Kao što znaš, moram najmanje jednom dnevno pojesti nešto toplo, mačka se više ne pojavljuje.
Reci, koliko se dugo kuhaju jaja? Kuhao sam ih dva sata no nikako da postanu mekana. Daj mi napiši molim te, da li se zagoreno mlijeko može još za nešto upotrijebiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratiš?
Imao sam lagani problem sa gulašom kada sam htio ugrijati konzervu.
Nažalost je expodirala u mikrovalnoj. Vratašca od mikrovalne su izletila kroz prozor i uništila nas lijepi staklenik … i prozor isto. Kako je prozor bio zatvoren (moram ga držati zatvorenim kada kuham jer inače uvijek dodju vatrogasci), izletio je skupa sa doprozornikom.
Udarni val je bio strašan.
Konzerva je usuprot vratašcima izletila kako raketa prema gore, probila strop i pogodila 13-godišnju čerku gospodina Bauera, koji stanuje iznad nas, točno izmedju nogu. Ona je upravo bila svirala klavir, no nije joj se ništa desilo, ali učitelj klavira je ostao bez 4 prsta.
Da li ti se je več desilo da ti se prljavo sudje upljesnivilo?
Kako li je to samo moguče u tako kratko vrijeme?
Ti nisi niti puna 4 tjedna odsutna. Iza sudopera stošta živi, mogao bi čovjek ‘UNIVERZUM’ snimiti. Odkuda dolaze samo svi ti gmizavci? Da li si ih možda ti tamo ostavila? Uglavnom, napokon sam se sabrao i išao oprati sudje.
Draga, nemoj se molim te ljutiti i vikati, ali onaj dobar porculan od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako čvrsto da mi nije bilo ni na kraj pameti da neče izdrzati. Možda su 1000 okretaja mašine za rublje ipak malo previše.
Usput rečeno, i ona je isto pokvarena. Prilikom centrifugiranja je veliki nož za rezanje mesa malo oštetio bubanj … i sada se nalazi u zidu .. nož, ne bubanj. Bubanj je probio 30cm zida od cigle i sada leži bez veze negdje vani.
Dok sam jeo, zaprljao sam nažalost tepih u dnevnoj sobi i to sa sokom od paradajza. Ti si mi uvijek govorila da se sok od paradajza ne da ničim izvuči. Tu se nažalos varaš draga moja, fleka je odlično izašla, dlake od tepiha nažalost isto. Možda ipak nisam trebao uzeti nitrorazredjivač.
Frižider sam morao otopiti.
Ti si uvijek tako nespretna, led se da odlično odstraniti sa zidarskim čekičem. No, čudno, sada više ne hladi nego grije. U svakom slučaju je meso dobro pečeno a jogurt, šampanjac i mineralna su explodirali.
Draga moja.
U četvrtak sam zaboravio zaključati stan. Mora da je netko bio ovdje jer nedostaju neki vrijedni predmeti, no, novac sam
ne čini čovjeka sretnim, kako ti to uvijek kažeš. Ormar je isto prazan, ali, sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvijek kažeš da nemaš što za obuči.
Kada sam jučer navečer htio nahraniti zeca, prevrnula mi se sviječa.
Zec je sad bez dlake. Izgleda prilično smiješno.
Ovim bio htio završiti za danas.
Sutra malo više.
Nadam se da uživaš u miru u lječilištu i da se dobro odmaraš.

puno lijepih pozdrava od Tvog Erwina!

p.s.
Kada je tvoja mama doznala za nesreču, dobila je moždani udar. Pogreb je bio jučer, nistam ti htio ništa reči da se ne uzbudjuješ bez razloga. Ipak si ti u lječilištu i trebaš se odmoriti.
Erwin

Jaka zdravo!

Upam, da si se že ohladil od tistih mailov….nekaj se špilam,,,

lp

?????? Od katerih mailov????

LP!

-----------------------------------------------------------

New Report

Close