Najdi forum

zanima me, koliko je najemnina za garsonjero ali pa za sobo s kopalnico (minimalno centralna in ktv) v ljubljani ali okolici. vsem se zahvaljujem za odgovore.

Jaz sem plačevala 50.000 sit za garsonjero v Črnučah.

50.000 sit samo za najemnino ?

nova
Uredništvo priporoča

jaz placujem 52.000 sit za garsonjero v trnovem.to je samo najemnina,stroski so posebej.drago,drago…
mogoce
kdo ve,koliko je najemnina za garsonjero,enosobno stanovanje v kamniku?

lp,ana

Od 50.000 do 60.000 za garsonjero, če ima soba kopalnico, to smatrajo že za garsonjero. Plus stroški.

V Kamniku je ceneje, ampak ni pa veliko ponudbe.

Bolj kot garsonjero se splača najeti enosobno stanovanje – plačaš le 5000, 10000 SIT več.

Drugače pa: najemnina za enosobno stanovanje v Lj. 250 E + stroški cca. 20000, 25000 SIT.

Ej, pa kje dobite tako ugodne najemnine – 50.000 za garsonjero v LJ? Povsod, kjer gledam, so cene cca. 60k za garosnjero, za 65, 70 pa že dobiš 1-sobno. Da ne omenjam, da so celo v okolici LJ precj oderuški, in hočejo za 1-sobna stanovanja v Medvodah enako ceno kot v LJ. 🙁 No, jaz sem še vedno optimistična in čakam, da mi nekdo “odstopi” svojo garsonjerico za največ 50 tisočakov, pa čeprav kak km iz LJ. 🙂

to ste hecni…
kredit / obrok za stanovanje je pa 300 E…
če imaš kredita cca 18000 E na 5 let…
dejansko dobiš ven 13-14000
pa x 2 za dva osebka, pa je že za nekaj…
.. ni pa treba bit lih na Aškerčevi, al pa v Zeleni jami…!!!

1. marsikdo ni kreditno sposoben
2. dobi lahko samo toliko kredita, da si nekje izven lj privošči komaj sobo
3. verjemi, daljudje niso tako ‘hecni’, da ne bi o tem že razmišljaji

Ja, morda se tebi zdimo hecni, pa vseeno – za kredit moraš biti kreditno sposoben, kar pomeni imeti službo za nedoločen čas, solidno plačo,… In to oba… Tako pač je. no, ampak midva se, k sreči bližava lastnemu stanovanjcu… Do takrat pa še kar v najemu.

New Report

Close