Najdi forum

posledice mladega voznika

Pred kratkim me je policist ustavil, ter pri tem sem napihal 1,2 promila alkohola. Sedaj pa me zanimajo posledice.
Ce mi lahko kdo pove kaksne posledice lahko pricakujem, sem namrec mladi voznik (vozniski izpit imam 2 meseca). Prosim, prosim, svetujte mi!

odvzem vozniške?

Ja, odvzem vozniske. Saj za to gre. Za koliko casa.

upam, da ti bodo ZA VEDNO vzeli vozniško dovoljenje.

Mlad voznik in pijan. Ma zaradi takih ko si ti umirajo nedolžni ljudje.

KAR PEŠ HODI DO KONCA ŽIVLJENJA!

In da – taki mulci me resno pogrejejo!

Ne vem, če še vedno drži sam po moje ja, odvzem vozniške in ponovno opravljanje vozniškega izpita……pa še to čez določen čas, ne takoj………

Upam, da za čimdlje.

Upam, da za vedno – škoda da to ni mogoče.

Odvzem vozniške je če bi napihal nad 1,5promil.

Dobil boš denarno kazen in nekaj kazenskih točk.

Pritoži se, kakor smo na tem forumu prejšnje leto že pisali.
Ne pij, ker si s tem koplješ grob.
Vozi previdno in umirjeno ali hiti počasi, da ne boš imel za sabo hudih posledic.

Mislim da vsaj za 2 leti če se ne motim.

To je res če si voznik več kot 2 leti se mi zdi. Če si pa manj pa ni 1.5

ja če si manj moraš met 0.

sicer pa so sodni mlini tako počasni, da ne boš več mladi voznik ko ti bojo to delal.

enega mojega kolega so ustavili pod vplivom mamil, napihu ni nič, so ga poslal na odvzem krvi.

ko je prišel h sodniku, mu le ta ni vedel povedati koliko točk mu bo vzel, ne česa drugega..
Tako, da še sedaj ni plačal ničesar, niti mu niso bile vzete točke. In ja tudi on je bil takrat mladi voznik..
Od tega je pa zdaj že kar dobro leto, in nobenega glasu od sodstva..

ZVCP v zvezi s koncentracijo alkohola v krvi predpisuje obvezen odvzem vozniškega dovoljenja, če ima voznik v krvi nad 1,5 promila alkohola na kilogram krvi.

To velja ne glede na dolžino vozniškega staža, torej tudi za ” mlade ” voznike, pod to mejo pa so predpisane kazenske točke.

Po tvojih podatkih te torej čaka visoka denarna kazen in kazenske točke.

c) če ima več kot 1,11 grama alkohola na kilogram krvi, z denarno kaznijo najmanj 90.000 tolarjev in 5 do 7 kazenskimi točkami, ali s kaznijo zapora in 5 do 7 kazenskimi točkami.

Upam, da te bo “streznilo” in nas ne boš več ogrožal na cesti.
z.

Če se prav spomnim, zapor že nekaj časa ne more biti več nadomestilo denarne kazni, pač pa, se mi zdi, sediš, dokler ne plačaš ali nekaj podobnega.

Jaz ti ga sploh ne bi več izdal. Dosmrten IZBRIS, pol se pa žali.

Kaj ste vsi”pametn”…Me prov zanima kolko od vas jih je ze napihal ali pa na radr prletel…Nobedn????????????ali to “gopcate” tisti ki sploh nimate ispita??!!Se nardi…
Drugace ti ispita ne vzamejo vec za zmer…ce bo vse posreci bos dobil 90.000 !! priporocam ti pa da napises pritozbo in obstaja ZELO VELIKA verjetnost da ti bo zapadlo…men je ze tadrugic…Veliko srece
Dati si daj tudi delati kopijo ispita da ce ti ga slucajno vzamejo bos mel rezervnega…doma vejo???:-)
P.S ne ponavljaj tega…lahko se kdo zaleti vate pa bos avtomatsko kriv ker si fajhtn

Za 1.2 promila morem jaz v 1uri spit 3dcl vodke človek! Se ti to zdi malo? In pol it taki na cesto? Če se samo spomnim kak se počutim po 10 vodkah…mi niti na pamet ne pride da bi šel taki na cesto!

A če se on v koga zaleti in nekdo zato umre ali pa postane trajni invalid, je pa v redu? Važno, da mu ne vzamejo izpita, pa da mu ni treba plačati, a ne?

Buh dej, da bi te čimprej srečal šlepar!!

New Report

Close