Najdi forum

jahta-grčija-povratek

Obljuba dela dolg. Pred skoraj mesecem je bilo na netu povabilo na križarjenje z jahto v Grčijo. Obljubila sem, da sem javim, ko se vrnem. Nikoli si nisem mislila, da lahko na netu tudi kaj resnega doživiš. Bila sem, bilo je prečudovito. Za skromno punco, kot sem jaz je bilo to res nekaj kar nisem niti sanjala, da obstaja, kaj šele, da bi lahko tudi jaz neka študentka, povprečnega videza lahko doživela. Tip je res nekaj enkratnega, za ne verjet. Tako dober, tako pozoren tako preprosto enostaven, da se ne da povedati. Škoda, da je trajalo samo en mesec. Verjetno se ne bova več videla, saj je bilo zanj to doživetje zame pa tudi, čeprav priznam, da je bilo meni to veliko več. Takega moškega bi kr imela tudi če bi bil berač na tromostovju.
Skratka bilo je mega, res lepo, nepozabno. Sedaj se počasi vračam v realno življenje.

Berač na Tromostovju?? Ja punca, potem pa ne bi bilo križarjenja. Prav je, da zdaj malo tavaš po oblakih, toda vsi se vedno znajdemo na Zemlji, ne?

Hej!
Mene pa samo nekaj znima ,pa ne v pomenu firbca,ampak realnega zivljenja.Ima ta cudoviti tip tudi tako sreco,da ga zena in otroci popolnoma razumejo in njegove zelje podpirajo?
Lepo se imej se naprej in naj te spomini grejejo celo zimo do
naslednjega jadranja ali pac podobnih pocitnic Babi

Ne vem, o ženi in otrocih mi ni govoril, niti ga nisem spraševala. Imel je klice na mobilni, verjetno od žene in otrok, kolko sem razumela, ampak o govorili italijansko, občutek sem imela, da se super razumejo. To križarjenje pa naj bi bilo kot obiski in srečanja s poslovnimi partnerji, saj jih je tud dost bilo v gosteh na jahti.

..in tebe je vzel tja gor samo iz usmiljenja ??

po moje je pošteno odslužila… cel mesec z neznancem in njegovimi poslovnimi partnerji na jahti. So se znašli, saj jim še plačat ni bilo treba tej frači…

Ne vem kako bi komentirala te vaše opazke. Dolga leta sem bila pridna študentka, verjetno veste, da na medicini ni časa za fante in žure, pravzaprav še nisem imela resne zveze. No ta mesec sem se naužila življenja za vsa leta nazaj, res sem srečna, da sem imela to srečo. Sedaj me čaka še leto študija, v katerega se bom podala s polno mero energije in dobre volje. Res sem hvaležna moškemu, ki mi je sicer res, da v svojo zabavo in svojo željo po spremembi omogočil tako lepe počitnice. Prav nikoli mi ni pokazal, da sem neka plačipunca, bil je zelo spoštljiv in res pravi moški. Že na začetku sem vedela, da pravljice trajajo malo časa, zato tudi sedaj nisem razočarana, saj vem, da nisem del njegovega sveta, niti vanj ne spadam.

Mislim, da punca preveč bere ljubezenske in dr. romane. Povedano drugače, tip z ferarijem in jahto je = prekmurka.
Hecno pa je za brat.

“Prav nikoli mi ni pokazal, da sem neka plačipunca” – dekle drago, slačipunca bi doživela vse to kar si ti z eno razlko – veliko, veliko denarja bi še pokasirala zraven. Ja valda se je človeku bolj splačalo vzeti na krov eno naivno “prekmurko”, katere mu ni bilo treba plačat… Joj joj.
Če ti to paše ti kar hodi jadrat naokoli s poročenimi poslovneži, nisem ti nevoščljiva.
Sama sem tudi videla že kar nekaj sveta, ampak s svojim dragim in ne s skupino poročenih poslovnežev…

Po moje je pod nickom prekmurka in matej ena in ista oseba. Pač nima nič pametnejšega početi v življenju, pol pa malo sanjari na internetu.

Jel si ti to pred kratkim (ponovno) gledala Nespodobno povabilo in ga raztegnila na en mesec?

Ali pa tudi ne… Dragi moji, možno je marsikaj…

lp,
mačkon

PS: Stavek o tem, da bi ga imela tudi če bi bil berač, pa je prepričljiv. Takšne sorte gospodje so namreč običajno zelo razgledani, prijazni, znajo z ženskami itd. V svetovnem merilu je dosti manj “kmetavzarjev z denarjem”, kot jih pogosto videvamo pri nas.

Zgodbe pred enim mesecem nisem sledila, tako da komentiram samo tole.

Super, no. Predvsem to, da se ti ni nič zgodilo in da ti je bil toliko všeč, da nisi predrago odplačala en mesec jadranja. Če si morala “plačevati” pa še njegovim poslovnim partnerjem, je pa res sranje.

Zdaj ti svetujem, da si daš narediti test za AIDS, potem pa začni živeti na realnih tleh.

Veš, da jaz verjamem v razne romance, tudi s tujci, takšne izkušnje so lahko zelo lepe. Ampak za jadranje:) Tako poceni pa nisem.

Zdaj si boš lahko spočila fračo vsaj do naslednjega poletja. ;-))

Ah, kako ste nekateri zajedljivi… Kot da bi iz pripomb, s katerimi bi radi ponižali prekmurko, začutila nekaj zavisti???

Zdaj bodo vsi planili: kakšna zavist, imam družino, sem pošten/a in srečen/na…Ne verjamem!!

Življenje v resnici ni tako lepo in veliko vzornih zakonskih mož in žena sanja zvečer ob svojem partnerju o takih počitnicah.

Drage moje dame in gospodje .

To zgodbo spremljam od začetka in nisem verjela da se bo našla kaka mlada dama za tako drzno avanturo.Toda našla se je in ko nam tako opisuje svoje potovanje me kar malo domišlija zanese in tudi toplo mi postane saj veste kje .in ČE sedaj si sami pri sebi zamislite in se prelevite v nekoga drugega pa čeprav v vašega skritega seksi ljubinca-ko.Si morete priznati da bi bilo lepo,pa naj si mislijo drugi kar ” čejo”

Bravo prekmurka pa napiši še kaj.

Dobrodošla nazaj! Sem spremljala vajino zgodbo in tudi, kako sta se odkrila tukaj. Pa vse številne zlobne, hudobne opazke, ki so tako zdaj kot prej tukaj. Kup ljudi vama je nevoščljivih. Prekrasno, da si se tako super imela! In vedi, da si nekaj posebnega. Drugi znajo samo tarnati, jamrati, se pomorščaku, ki išče družbo, posmehovati in se norčevati iz njega. Ti si zbrala pogum in šla z njim – za nagrado pa si dobila super počitnice. Jaz upam, da te bo še kdaj povabil, veš, na jadrnici je pogosto kakšen prostor viška in za dobre, vesele ljudi se prostor zmeraj najde. Pa čeprav nisi čisto iz njegovega sveta. Želim ti vse dobro in usmeri pridobljeno energijo na študij!

Irena, odgovarjam predvsem tebi, ker me tema kot taka ne zanima. Niti na kraj pameti mi namreč ne pride, da bi se prodajal kakšnemu moškemu :)))

Zmotila me je tvoja obsodba tistih, ki se ne strinjajo, češ da so nevoščljivi in zlobni.

Recimo bobu bob in povejmo, da se je Prekmurka podala v poklicne vode, ki jih lahko poimenujemo… spremljevalka, gejša, prostitutka… kar je pač komu bolj všeč. Dejstvo je, da ni šlo za ljubezensko razmerje, ampak za preprosto trgovino Daj-dam, katere plačilo sicer res ni bilo izvršeno v kešu, ampak v zastonj potovanju, kar pa v ničemer ne spremeni zadeve. Ampak to je njena stvar, ki ne bi brigala nikogar, če je seveda ne bi sama nesla na forum, ki je v osnovu namenjen izmenjavi mnenj. In o njenem početju imajo nekateri pozitivno, nekateri pa negativno mnenje. Torej je vse v normalnih okvirih forumske dejavnosti, zato po moje ni mesta za kritiziranje tistih, ki mislijo drugače.

Seveda imaš vso pravico reči, da je tisti, ki ne odobrava prostitucije, v resnici nevoščljiv. Ampak dovoli možnost, da zadeva marsikomu ne diši še iz drugačnih razlogov. Iz moralnih, recimo. Ali iz verskih… Morda pa se oglasi ženska, katere mož pogosto potuje službeno za dlje časa in je iz njene reakcije razbrati strah, da tudi on ne počne kaj takega… Torej, cela paleta možnosti.

P.S. Jaz osebno tudi kaj posebno ne verjamem v “Zgodbo o uspehu”, vsaj v taki obliki ne, kot je bila predstavljena. Dvomim, da bi nekdo poslovnim partnerjem predstavljal kar tako eno naključnico, ko pa se da za mali denar dobiti cvet slovenskega manekenstva za spremstvo. Saj veš tisto… človeka se prepozna po prijateljih… Ampak, kot sem že rekel, res me ne briga, kaj kdo počne v prostem času….

Draga Prekmurka!

Z zanimanjem sem prebrala še vajin dogovor izpred nekaj tednov in vesela sem, da si se odločila za tako doživetje. SUPER, SUPER, SUPER!
Na glas govoriti in pisati o tem je pri nas seveda nemoralno (kot vidiš) in za to si je bolje ne sposojati tega foruma. 🙂

Vso srečo v življenju ti želim!!!

metuljčica

PS.
Si morda za izmenjavo najinih mailov (za začetek seveda anonimnih)?

Vesela sem, da se je tu našlo veliko ljudi, ki mi privoščijo ta prelepi mesec. Sem se res zamislila ali sem res gejša, prostitutka… Mislim, da nisem. Poglejte poznam veliko kolegic – ne iz mojega faksa, ki gredo z raznimi tipi in vedno sem pomislila, s tem polizancem pa jaz ne bi šla. Eden je slinast profesor, drugi tip s kešem, tretji neki zahojen muzičar, četrti neki peder iz komisije za lepotice. Pa nikoli nisem pomislila, da je kaj narobe, po vašem so to čiste prostitutke. Dragi moji veste, življenje je ena sama prostitucija, vsi nekaj prodajamo, eni možgane, drugi svoje pridne roke, tretji kaj drugega. Saj ne boste verjeli, koliko študentk, mogoče tudi vaših hčera, zaročenk, žena, sester znank. Veliko, res veliko. Pa ne da so nepreskrbljene, samo standard si želijo povečati. Jaz to nisem, nikakor ne. S tipom sem šla, ker mi je bil všeč in sem se imela lepo, lepo sva se pogovarjala, nobenega prepira, plesala se sprehajala, to je to, zato ti ni treba biti kurba. Če bi takega tipa srečala tu doma, me prav gotovo ne bi zanimalo kaj je, tudi delavec v Muri bi ga z veseljem imela, saj je življenje prekratko, da bi izpustili take prilike. Če mi tip na prvem srečanju ne bi bil všeč, verjemite ne bi šla z njim pa če bi imel letalonosilko in bi to bil Bill Gates. Toliko o definiciji kurbe. Vsi v življenju nekaj plačujemo nekomu, pa se nimamo za kurbe. Moje potovanje je bilo plod obojestranske simpatije, interesa, vnaprej sva oba vedela, kaj od tega pričakujeva, oba sva svoja pričakovanja uresničila, to in nič več.

Saj je vse Ok, samo pol ti ni treba bit nerodno priznat, da si bila lahko zraven samo in izključno zato, ker si bila “na razpolago” cel mesec 24 ur na dan.

Če temu ne bi bilo tako, se ne bi znašla na jahti – tvoje mesto bi prevzela druga “dajalka”.

New Report

Close