Najdi forum

Prosim vas, če mi kdo pomaga , kako se že imenuje neka letalska družba Ryainair . Hvala za odg. Ne vem, kako se pravilno napiše.

Pravilno se napiše Ryanair.

ryanair

nova
Uredništvo priporoča
********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)

Mal pazi, ker so zlo poceni, ampak zna biti, da boš imela več stropkov kot zgleda na prvi pogled. Sevefda nič prijaznih stevardes pa sendvičkov in sokcev. Sicer pa so v redu, jaz jih koristim full.

ja pa recimo se potujes kam delec ne dobis nobenega sendvica na letalu zastonj…s seboj pa ne smes nest hrane…tko da ti ne preostane nc drugega kot da sendvic gor kupis je pa baje fulll drag! pa baje da denarja ne vracajo se odpoves pa take drugac so pa v nulo pocen
lp,mala

Izkušnje z Ryanairom stare dober mesec:

– stevardese zelo prijazne
– meni ni nihče ”zatežil” ko sem jedel s seboj prinešene sendviče
– poceni

Slaba stran je, da ne vračajo denarja v primeru odpovedi.

Rad bi te popravil mala…

-stevardese in stevardi so zelo prijazni in komunikativni, veliko bolj kot recimo Adriini.

-nihce ti ne prepove da s sabo prineses pijaco in sendvic

-res da so sendvici dragi vendar koga to briga za bore 2 uri voznje. Mislim da tudi ce si privoscis sendvic na letalu bos ceneje skozi prisel kot pri nas.

-letala so super opremljena in seveda nova oz. novejsa od nasih takoimenovanih “letal”

-res pa je da je vecina stroska sele ko pristanes tj. moras se priti do londona! Vendar po mene v vecini primerov pride teta tako da se ne morem pritozevati!! 😉

LP!

New Report

Close