Najdi forum

zdele bom pa jest čist mem udarla…, ampak ni tuki ene teme kamor bi lahko tole postavla in sicer glede na to da ste bolj ali manj sami mladi starši tukile sklepam da vas je saj nekaj poročenih….zanima me pa kje ste se poročili? in kam ste šli na poročno potovanje? aja pa še kdaj..katerega meseca ste se poročili?

hvala za odgovore

lp, lara

bbrrrrr, januar sej se ne bi januarja ampak se je malo “mudilo” zaradi otroka. You know!! Ja poroka je bla v najozjem krogu 10 ljudi. Vsi skupaj smo sli na kosilo, zvecer pa oni domov ,midva pa na poročni odih v toplice. Bilo je lepo bit nevesta, no sedaj pa zena, ampak tisti dan se res vse vrti samo okoli tebe, nevesta!!

A ti tud planiras poroko!!??

Cau, luna.

Poročila sva se 25. maja na Dan mladosti seveda in sicer v Vili Bistrica nad Tržičem, na poročno potovanje pa sva šla na Maldive. Kje so tisti brezskrbni časi, brez otrok in večnega divjanja. Saj je lepo z dvema otrokoma, ampak včasih si zaželim tisto brezskrbnost vsaj za par dni.
LP Karin

nova
Uredništvo priporoča

hja v bistvu še ne…drug let vrjetn…pa nimam najmanjše ideje kje bi se človk poroču..sem iz gorenjske, pa mi tukajšni standardni poročni kraji kr mal presedajo…men bi blo ful všeč, če bi se lahko poročila tko kukr v ameriških filmih…ob kaki bajti, na travniku, z vrtnicami, belimi stoli, pa matičarjem…na živce mi grejo razni gradovi pa te fore….

aja a kdo ve, a matičarji poročajo sam na matičnih uradih al bi pršu tut tko kr nekam, kamr bi ti hotu..

Lara, mislim da nekje okrog Tržiča izvajajo tudi poroke na prostem. Od moje prijateljice sestrična se je tako poročila lani poleti.

ooo a res super….no učer me je moj dragi namreč uradno zaprosu, s prstanom pa vse to..hihi…tko da lohk zdej še mal bl tole razmišlam….
kleopatra, a mogoče lahko zveš kje bi se to je pa kje še kako info lahko dobim. zlo bi ti bla hvaležna

31. maja in sicer v cerkvi (civilno in cerkveno). To pomeni, da si lahko izbiraš kraj poroke, tako nama je povedala matičarka. Le-ta je uredila, da sva se lahko z odobreno prošnjo civilno poročila v cerkvi, ki je med drugim tudi krasna izletniška točka. Povedala nama je, da je treba odpreti matično knjigo, kar je seveda njihova stvar. Poleg tega je dejala, da se lahko človek poroči kjerkoli se želi – celo doma, le da tega ne vemo in ne izkoriščamo te možnosti – no, vsaj pred petimi leti je bilo tako.
Na poročno potovanje sva šla v Egipt, kjer sva imela tudi dodatno ugodnost kot mladoporočenca – tega ne pozabita izkoristiti, oz. izberita takšno agencijo, ki vama jo bo nudila.
LP,
Milena

Živjo,

poročila sva se sončnega 2.septembra in to je bil moj najlepši dan. Civilno sva se poročila v Lipici in sicer sama s pričami in fotografom – bilo je sanjsko, spomin pa nama dajejo izvrstne fotografije v naravi, v kraškem okolju s kamni, med konji…. Priporočam ti ta pravega fotografa, ki ve kako naj stvar uredi, tako da so slike spontane in originalne. Svatje (cca. 40 ljudi) so naju pričakali v domači cerkvi in potem smo skupaj preživeli noč v restavraciji. Takšen tip poroke nama je bil ful všeč, saj se nismo obremenjevali mi in tudi svatje ne (celodnevnih ceremonih namreč velika večina ne mara!!!). Čeprav si nekateri povabljenci niso predstavljali, kako bo izgledalo, so bili potem prav vsi navdušeni.
Potem je sledilo tritedensko poročno popotovanje po Tuniziji – čudovito in zanimivo.
Skratka najina poroka je bila takšna kot se si jo vedno želela (sproščena in hkrati vesela), poročno potovanje pa ji je dalo še poseben pečat.

Želim ti, da bi tudi ti preživela ta dan tako kot si najbolj želiš, ne glede na to kaj si misli okolica.

LP

Ojla!

Tudi jaz sem zaenkrat še Gorenjka, čeprav se bova kmalu preselila na Štajersko. Poroko pa vseeno načrtujeva na Gorenjskem – v Bistrici pri Tržiču – lahko se poročiš na prostem. Zraven je pa majhna cerkvica na hribčku. Sicer še ne veva, kdaj bo poroka (najprej hiška, otročka pa že imava), a zaenkrat je ta lokacija najboljša ( pa še zabava je lahko v gostilni Joštov hram, ki je vsaj meni najboljša na Gorenjskem).

Lp,
J.

Lara, čestitam za zaroko! Zdaj ne samo da lohk razmišljaš, ampak že moraš razmišljat o tem. :))
Bom prijateljico vprašala, potem ti pa pustim obvestilo na temle forumu Starši staršem. Ne vem namreč, kdaj točno pride z dopusta. No, ampak, saj se še ne mudi tako zelo, ane?
Lp

Sem šele zdaj videla sporočilo od J. Torej – Bistrica pri Tržiču.

Midva sva med favoritoma: vila Bistrica pri Tržiču in Bistra pri Vrhniki izbrala Bistro zaradi tega, ker je tudi obred zunaj in ker je na vrtu ogromno prostora in lahko ostaneš tam tudi nekaj ur, če se zadeva iz “nazdraviti s kozarčkom šampanjca” spontano razvije v “nazdravljati, peti, plesati…” (in res je tako naneslo, da je bil žur tam nepozaben, večerna zabava pa čisto prijetna, ampak … tudi boljše so bile že).
Aja – poročno potovanje: Indonezija. Super je bilo – sicer pa mislim, da je poročno potovanje skoraj težko polomija, pa karkoli si že izbereš.

Srečno!
Urša

u super hvala res! učer mi je tut en povedu da se je pa njegov frend poroču na račimu otoku na brdu pri kranju…tut super lokacija…me prov zanima kok tele zadeve stanejo….no zdej morm še tole bistrco prečekirat:))

hvala!

New Report

Close