Najdi forum

Moški : Britje pod roko (pazduho)

Pozdravljeni

Zanima me vaše mnenje, izkušnje in nasveti o britju moških pod roko (pazduho) ?

Hvala

Lp

moj se je ravno včeraj obril in zgleda prav cool, on pa pravi, da je fajn, ker se tudi manj poti…

kar veselo na delo:))

lp

Ja, mi je veliko bolj všeč kot tiste “kosmatije”, pa mislim, da je potem tudi moškemu prijetneje… Ali?

nova
Uredništvo priporoča

Všeč mi je, če je moški obrit pod pazduho!

men pa ni! moski more bit moski,ne pa pobrita bejba.

no f…. way.
Tomaz

Nisem še pomislila na to, da bi se moški brili pod pazduho. Moj mož je zelo čist in skrben, a verjetno se ne bi bril. Ga bom vprašala. A treba je vedet, da sva midva še Titova mladina… Mogoče se fant moje hčere brije. Niseem pa še opazila.

Vsake toliko čase se obrijem, in se prav fino počutim.

Moj gospod se na vsake tolk časa obrije (v glavnem poleti).
Očitno mu tako paše.
Meni pa tudi.

Pozdravljeni
Res je goščava.. 🙂 in pri ženskah je lepo če je pobrita…
Za moške sem sam pri sebi v dvomih čeprav se mi zdi da bi lepše izgledalo kot vsa ta goščava, vsaj poleti….
Da ne bi zgledalo preveč p… zato me zanimajo mnenja

Hvala

Lp

Jaz mojega redno depiliram. Prej sem ga brila, pa je jamral, da pika in srbi. Zdaj uporabljava depilacijsko kremo in je OK.
Manj se poti, pa neprijetnega vonja več ni, tudi ko pride z rekreacije čisto prepoten.

: – )

Moj se “brije” od pomladi do jeseni in je prav kul. Meni tisti full kosmati dedci niso ravno goodie.

Aja, uporablja depilacijsko kremo, ker ga revčka buba, če se s klinco. :)))

Medtem ko se od moškega ne pričakuje, da bo vedno “gladek” kot ženska, pa so recimo 8 cm dolge dlake in vse prešvicane – GROZAAAAAAAAAAAAAAAAA! Tako da vsake toliko je obzeno treba, razen če nisi nek ZARUKAN, primitiven DIHUR! Pa moškost gor ali dol… Razen če je moškost v smrdljivosti in pomanjkanju higiene.

…sin se ukvarja s športom in je že zdavnej pogruntal prednosti britja pod pazduho…..poskuša vsake toliko časa “naluštat” tudi fotra……..toda brezuspešno…………mislim, da je to tako kot tangice….hčerke prepričajo mame, da jih nosijo….

Obvezno in popolnoma normalno. Kaj ima s tem opraviti prava moškost?

britje samo po faci

Moj možiček – ne več rosno mlad – je to navado osvojil že pred leti in sicer zato, ker nobeno umivanje ni pomagalo; že nekaj časa po umivanju, se ga je držal čuden vonj.
Pa sem predlagala britje, ker sem bila mnenja, da so pač kocine krive. In je ugotovil, da so res. Sedaj si jih vsake toliko pobrije, poleti bolj pogosto, potem pa hitro po umivanju nanese deodorant v stiku in – čudež – vonja ni več.

lep pozdrav
breda

Moj se je lih 3 dni nazaj depiliral s dep.kremo in se mu je tolk koža vnela, da je čist rdeč.Tretji dan je, pa ima še vedno take hude opekline, da komaj dela v službi.
Seveda sem šla takoj naslednji dan v lekarno po kremo (bepanthen)-neki tazga, kar zelo pomaga. Sam pravi: nikoli več!

Moj se tudi brije pod roko in mi je všeč. Sicer ne tako pogosto, ampak, na tej vročini imeti tiste dlake pod rokami je pa res preveč.
Tisti moški, ki imajo kratko majico in gozd pod rokami se mi prav gnusijo,
kva pa mislte, da je to kaj lepega, samo potitie se in hitro začne smrdeti.
Kar povohajte tudi po tuširanju ima tak smrdeč vonj, vem ker sem jih imela že par, ki se niso brili.
Tisti, ki na tej vročini nosi dodaten kožuh na sebi je en navaden prazgodovinski IDIOT!

No pa sem povedala

Meni je veliko bolj všeč moj lubi sedaj, ko je obrit. Sedaj ko pride domov se lahko stisnem k njem pa ni več tistega vonja po potu.

New Report

Close