Najdi forum

prepovedana ljubezen

Sprašujem se zakaj je prepovedana ljubezen tako sladka in lepa. Prosim, če napišete kaj o svojih izkušnjah in predvsem kako se take stvari končajo. Pri meni se je ravnokar začelo.

Kar imamo si ne želimo, kar nimamo po tem hrepenimo in ker ne moremo imeti vedno, so ti ukradeni trenutki najlepši, najslajši. Kako se konča, še ne vem, ampak če sta oba pametna lahko traja in traja, če pa to ni to, pa je dovolj samo en nepredvidljiv dogodek in katastrofa je tu…, ali pa nova poroka…
Poleg vsega pa je veliko tudi nelepih trenutkov, ko pogrešaš, ker ga ni ob tebi…

Srečno!

To, da ti je prepovedana ljubezen sladka in lepa, kaže na tvojo nezrelost in neodgovornost. Če imaš svojega partnerja rada, ne potrebujes nobene druge ljubezni. Če ga nimaš dovolj rada, ga zapusti, imej kakšno sladko avanturo ipd. Ali ti ni nic mar za svojega partnerja? Ali v današnjem času prava ljubezen več ne obstaja? Vsi bi radi sedeli na dveh stolih. Kaj se potem sploh spuščaš v zvezo, če veš da ji nisi kos.
Kako se bo vse skupaj končalo? Moj scenarij. Enega človeka bo pekla vest, drugi se bo žalostno spraševal, kaj je bilo z njim narobe, tretji bo šel v zakulisje.

Bojana, a si to mogoče samska in je on vezan? Potem vse, kar sem prej napisala, velja zanj. Ampak potem si pa raje poišči enga samskega, ali pa počakaj, da jo zapusti.

Jaz sem samska. Že zelo dolgo. Sedaj pa namesto, da bi si našla kaj nevezanega sem se zapletla v to v to igrco, ki pa je tako lepa, da ne morem ven.

Bojana popolnoma te razumem, prepovedano je absolutno najslajše….tisti, ki pravijo, da si zato slab človek nimajo pojma. Namreč tisto kar ni prepovedano, je kar malo dolgočasno….. piši mi na mail, mislim, da si imamo dosti povedati…

lp

Ampak potem naj jo on zapusti. Ker če ima on dve naenkrat, pomeni,da nobene ne ljubi zares. Ali ga ti ljubiš, ali ga imaš samo za eno črtico, to je zdaj vprašanje. Ampak vseeno, jaz si ne bi želela bit na strani njegove druge.

Ko bosta ti dve dekleti zvedeli ena za drugo, takrat sploh ne bo dolgočasno. Pol bo pa komedija.

magic
Še pred časom sem popolnoma bila na tvoji strani in istih pogledov. Vedno govorila, da se meni kaj takega nemore zgoditi. Pa se je. Je začetek, vendar bi sedaj že rada vedela kašen bo konec. Da se pripravim na boličino in trplenje. Zato prosim če nekdo z izkušnjami pove kako so se končale njeihove zgodbe.

Magic, nekega dne boš tudi ti spoznala to, verjemi, ker je takšen ta svet, in takrat boš pisala drugače, kajti vsi smo bili pred tem taki kot ti.
Pazi, kajti življenje ni pravljica kot se ti sedaj zdi, čez 10, 20 let boš mislila, govorila in delala drugače, verjemi mi.

Saj jaz te ne obtožujem. Sori, če si tako vzela. Govorila sem iz svojih izkušenj.

Moje življenje ni nobena pravljica, mogoče sem se kaj iz svojih napak naučila.

Veš, težko je reči…na koncu bo tako ali tako….pri meni vsa zadeva traja že četrto leto….včasih je zelo težko….potrebno je zbrati ogromno moči, energije….pa vendar zaenkrat še vedno dobim nazaj toliko, da mi da moč, da lažje premagam težke trenutke…..Tudi sama sem se spraševala, kako bo, ko bom prišla do konca poti….toda kasneje sem ugotovila, da od tega nimam nič, razen to, da se zavem, da bom potegnila krajši konec….Nekako se iz dneva v dan tudi poizkušam soočit s tem. Sem se pa odločila, da bom o tem čim manj razmišljala in uživala ta trenutek, sedaj, trenutek, ki mi je ponujen…in iz tega izčrpala maksimum….ker vem, da se ne bo več ponovil….če razmišljaš o tem, kaj bo na koncu, je podobno, kot če bi razmišljal kaj pa, če bo jutri potres, ali vojna…..brez veze…življenje je tako kratko in tako malokrat nam ponudi res tisto, kar mnogi mislijo, da je samo v pravljicah in limonadah…zato….če se ponudi tebi…zgrabi in drži dokler pač imaš možnost in dokler ne škodiš sami sebi…se pravi, dokler dobiš vsaj toliko, kar daš….
Pozdravček!

Napiši kaj iz svojih napak. Ali je bila res napaka. Ali se tisti čas imela lepo. In ko je bil konec ali si zelo trpela. Jaz sem pred tem imela resno normalno vezo, ki se ni obnesla in smo šla narazen (ne zaradi druge ženske). Potem sem zelo dolgo trpela in bila samska. Nisem imela zaupanja v moški svet in tudi sedaj jim ne verjamem in mislim, da iskrenih moških sploh ni na tem svetu. Vendar je pa tisti trenutek, ki sem z njih zelo lep. Mislim, da je življenje prekratko, da nebi izkoristila tega trenutka.

Hvala za spodbudne besede Juliet. To bi si želala slišati vsak dan. Ker potem nebi bila tako zamorjena in polna razmišljanja (saj vendar delam narobe.)

ga ljubiš…..? on ljubi tebe?……

Vendar iz tvojega pisanja sklepam, da si še zelo mlada, to sem imela v mislih, ko sem ti napisala čez 10, 20 let… .

Žalostno je to da sem stara 35 let . In bi se morala zavedati, da tega nebi smela počenjat.

Joj magic, oprosti, sem namesto pod temo napisala magic pod svoje ime, pa saj veš, da sem sara*, oprosti.

kje pa piše, da bi morala imet pri 35-ih moža, dva otroka, hišo, avto (karavan), psa, poleti iti za 14 dni na morje, pozimi smučat v tujino…..če te veza, v kateri si se znašla osrečuje….potem uživaj….če te ne….zaključi zadevo…..lp

New Report

Close