Najdi forum

Ste našli ljubezen svojih sanj?

Glede na to, da je danes dan zaljubljenih… me zanima, ali ste našli princa/princeso svojih sanj? Ljubezen svojega življenja? Ali pa vas nekje globoko v srcu še vedno zaboli, ko se spomnite nanj?

Sama sem že 10 let poročena, mati dveh čudovitih otrok, ampak nekdo iz moje mladosti, s katerim mi žal ni bilo usojeno (predvsem zaradi nasprotovanja staršev in moje mladosti in naivnosti) še vedno ogreje moje srce, kadar ga vidim. In takrat se spominjam vseh lepih trenutkov z njim in se sprašujem, zakaj se nisem uprla staršem. Čeprav imam moža zelo rada in imava urejeno življenje, imam občutek, kot da življenje beži mimo mene.

Kako je z vami? Ste srečni? Ali pa vam srce krvavi?

Srečna?? Kaj pa vem, nikoli ni tako dobro, da bi ne moglo biti boljše. In lahko bi bilo boljše.
Ljubezen? Največja? Ja definitivno je bila.Ampak neizvedljiva in brez možnosti po skupne prihodnosti. Mi pa srce ne krvavi ob tem, saj so ostali sami lepi spomini. In občasno ob kaki “krizi” hrepenenje po tem kako bi lahko bilo….

Lep Valentin vsem skupaj.

Enostaven odgovor na enostavno vparšanje: “Ne, nisem še našla ljubezni svojega življenja, še vedno jo čakam in bolj ali manj iščem!”

Sicer sem še mlada (22 let), za mano je propadla veza, ki je trajala nekaj let. Vsi ti prazniki, ki so že bili in, ki je danes mi gredo v tem obdobju GROZNO na živce. Danes bom le svoji mami kupila majhno darilce – kot pozornost. Sicer pa bodo danes in za 8.marec zopet največ iztržili cvetličarji, spominkarji, prodajalci raznih oblik srčkov,… Vse je skomercializirano! Ta vikend bom ostala kar doma, ker ne prenesem pogleda na zaljubljene parčke, ki kar žarijo od srčne sreče – gredo mi na kozlanje (op. oprosti izrazu).

Vsi ti prazniki me spravijo v depresijo in žalost.Čeprav imam veliko družbe pa si vseeno želim, da bi se lahko k nekomu stisnila, ga objela in poljubila. Danes bom to storila vsem tistim, ki jih imam rada in ki mi kaj pomenijo.

Upam in želim si, da naslednje Valentinovo ne bom več sama….do tedaj ma samo čakam, čakam in čakam….

VSEM, KI SO ZALJUBJLJENI, KI IMAJO NEKOGA RADI ŽELIM LEPO VALNTINOVO. Pa ne pozabite svoje ljubezni kazati vso leto…..

Imaš kakšno zagotovilo, da po desetih letih zakona z “nekom iz tvoje mladosti” ne bi imela danes enakih občutkov?

Vmes je 10 let oz še več, otroci, služba, ki nas obremeni in nagaja cvetenju zakonskega življenja in potem te obidejo občutki, kot da vse lepo gre mimo.

Jaz sem tudi imela nekoga v mladosti. Skupaj nisva, ker je bilo njegovo srce že pred mano zapisano drugi. Pa mi to zdaj ni ovira ali pa kakšna nostalgija. Spomin kot vsi drugi.
Na splošno pa mislim, da se imam danes veliko bolje, kot sem se imela v mladosti.
Lepše mi je biti “zdaj”, kot pa se spominjati na “takrat”.
… predvsem z vidika ljubezni.
Torej menim, da sem jo(ga) našla…

lahko se stisnes k meni 🙂 ce zelis..

ljubezen svojih sanj pa se nisem nasel.. oz.. sem jo nasel, pa nama ocitno ni bilo to pisano na kozo, da bi bila skupaj za celo zivljenje..
mam pa eno misel o najdi.. ce nekaj isce, potem tistega ne najdes.. zato je boljse, ce se prepustis.. in uzivas vsak trenutek.. in potem ti nekega dne pride nekdo, ki ti pomeni vec, kot pa si sam pripravljen sebi priznati..

Princeso svojih sanj – najbrž da ne, saj si kot realist le redko privoščim sanje (poznam bolj cilje, metode in sredstva…).

Ljubezen svojega življenja? Sem našel! In traja in traja… Že 14 let :-)))))

lp
mačkon

Ste našli ljubezen svojih sanj?
sem, živim z njo

Kako je z vami?
odlično, vsak dan bolj

Ste srečni?
neizmerno

Ali pa vam srce krvavi?
samo takrat, ko je popoldan ali ponoči v službi in čakam, da grem po njo

Našel sem ljubezen svojih sanj,samo žal malo pozno. Oba sva ujeta v drug realen svet.

Ljubezen mojih sanj? Tista iz mladosti, ko sem se, tako kot mnoge pred mano, spraševala, kako bi bilo, če bi bilo, se je razblinila kot milni mehurček tisti trenutek, ko sem ga po več kot 15 letih zopet srečala. Takrat šele sem spoznala, da on tisto, kar sem veš čas mislila, da je.

lp

Sreča!
Kaj je to?
Vsak jo mora poiskati sam,
sama pa iz lastnih izkušenj lahko povem, da nikoli ne morem biti srečna, če se oziram za preteklostjo. Preveč vsega je. Zato poizkušam gledati naprej, si dajem nove cilje, in potem sreča pride sama od sebe.
Maška

Ja nenenhni ti zakaji, čeji, to skrivanje, te želje, ta hrepenenja, ukradeni trenutki srece, strasti,veselja, pa ta slaba vest, ja vse bi bilo lepše, če bi lahko enostavno ljubili več stvari naenkrat, če bi si upali in znali, bi bilo življenje res kot iz pravljice.
Lep dan dragec, še predobro te razumem.

ne bi rekla da je ravno ljubezen mojih sanj, ampak si bi težko predstavljala da živim s katerimkoli drugim moškim kot z njim, saj ga imam neizmerno rada, čeprav pridejo kdaj tudi problemčki, ampak tako je življenje, tudi jaz sem imela tako kot ti prej ljubezen svojega življenja, ko nisem mogla jesti ko sem bila z njim, ampak življenje naju je ločilo, a se še vedno spomnim na njega, vprašanje pa je kaj bi nama prineslo življenje če bi ostala skupaj. to so predvsem lepi spomini, ki jih ima vsak človek zaklenjene v svojem srčku in jih potegne na dan, ko mu je najbolj hudo. Zato draga valentina nikar ne obžaluj preteklosti, ampak se raje posveti svojemu valentinčku, ki je iz mesa in kože, tako kot se jaz svojemu. na svojega bivšega pa ohrani lepe spomine. l.p.darči

…ne…bilo jih je nekaj…ljubezni…lepo je, če imaš nekoga rad….
lep dan vsem

O Had, hvala ti, zdaj si me takooo zeeeelooo nasmejal s svojo ponudbo. Morda bi nama bilo celo všeč – ha,ha,ha,…

Zdi se mi, da se mi je ob branju tvojih besed, iz srca zvalil težki kamen. Zakaj?! Ker sem začutila, da vseeno nisem tako sama na ta “vele” dan zaljubljenih, da nas je več takih “samskih optimistov”. Imaš prav, prepustiti se toku življenja….ker je res ponavadi tako, da tisto kar si tako zelo želiš, se ti oddaljuje iz dosega….

Vau zdaj pa še je začel sonček sijati, super, zopet več nove energije, volje in upanja! Had drži se mi in veš kaj: tudi za naju nekje obstaja sreča – ne,ne,ne samo za naju – sreča je tukaj za vsakogar, samo NE OBUPAT, za vsakega je nekje nekdo…..

HAVE A NICE DAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darči,
saj živim za svoje najdražje, samo pridejo trenutki, ko me spomin nanj čisto sesuje. In takrat bi mu najraje stekla v objem. Čeprav ne vem, kakšna so njegova čustva, ne vem, ali je srečen, ali se še kdaj spomni name in najin čas. Ko sva obstajala samo midva. In pridejo dnevi, ko se sploh ne spomnim nanj. Mislim, da je tako zato, ker nimava razčiščenih določenih stvari. Razlšla sva se, ne da bi se pogovorila, kar končala sva. Brez slovesa. To me še vedno boli.

Sem. 10 let po poroki. Kako to izgleda, je že opisano. Če bi bili otroci večji …

Našla sem ga. In skupaj sva že skoraj 9 let…

Presrecna lahko povem, da sem nasla svojo pravo ljubezen pred 12 leti, ko sem bila se zelo mlada (14 let) in da si ne znam predstavljati, kako bi bilo brez njega. V zacetku je bila to platonska ljubezen, iz katere je nastal zrel partnerski odnos, v katerem ne manjka ljubezni, spostovanja in prilagajanja Sedaj ziviva skupaj ze dve leti in mislim, da mi nikoli ni bilo lepse. Pred kratkim sva se odlocila tudi za narascaj, upam, da nama bo kmalu uspelo.

Vsem zelim veliko lepih trenutkov s svojimi ljubljenimi in da bi tudi tisti, ki se do danes niste, nasli ljubezen svojih sanj.

LP, Metka

khm khm 🙂 no me veseli, da sem ti vsaj za trenutek prinesel soncka v tvoj dan.. in veseli me, da nisi vec tako crnogleda na stvari, ki se ti dogajajo..

bilo celo vsec.. a ves, da obstaja samo en nacin, da se to ugotovi 🙂 upas? 🙂

jaz ne obupujem.. se dalec od tega.. jaz zivim zivljenje.. in 🙂 potem me zivljenje samo po sebi osrecuje z malenkostmi, kot je bil recimo tvoj odgovor..

🙂

Life is like a box of chocolates, ya never know what your gonna get when u open one up.

Sama sem imela sanje…ljubezni…prince… takšne in drugačne…
Sedaj imam ljubečega soproga, kateri mi pomeni smisel jutranjega prebujanja in večernega odhoda v posteljo…
Lep občutek je imeti ob sebi ljubečo osebo….

New Report

Close