Najdi forum

Kaj je za vas največja sramota Ljubljane, kot glavno mesto Slovenije?

Poslanci v parlamentu.

Nesposobna županja.

nova
Uredništvo priporoča

GLAVNA AVTOBUSNA POSTAJA!!!!!!!!

Mislim takisto kot seba in Beti. Čisto malo še manjka pa bo naša prestolnica postala kot kakšna prleška vas.

Kaj pa je narobe s prleškimi vasmi??

Nekajkrat sem bla, oh, groza, “u Fužinama”.

ne se zajebavat iz naše županje…vedno kadar imam težave z erekcijo (pa ne mislit zdej da je to pogosto-pač kadar) samo na Vikco pomislim in je zopet vse v redu…to sem priznal tudi svoji ženi in ker je tudi žena zelo zadovljna sva se skupaj odločila in dala Vikco kar v okvir nad posteljo….od takrat naprej se pri naši hiši pogosteje sexa, se pravi večkrat na dan…..khm,khm…..

Tako je! Pa še laže se nam v faco.

To, da se samski človek pri 35 nima v petek ali soboto kam pametno zvečer it….(kar poglejte
odgovore od zadnjič, pa razglabljanja kako je s temi stvarmi po svetu…)-daleč stran smo od spročenosti mesta, ki spontano lahko zadiha za vse ljudi…
Vse skupaj je podobno Šterkovemu filmu z naslovom Ljubljana….Pa bi človek zelo rad videl, da bi bilo podobno nadaljevanki Sex v mestu…
pa lep vikend vsem

Zatočišče za živali v Ljubljani, ki se še niti odprlo ni, pa je že predmet prepira, kdo bo njegov upravitelj. Sramota, kako hitro so nekateri zavohali, kje bo spet dobiček, in kje se “stanovalci” zagotovo ne bodo pritoževali.

Bogdan

Veliko bi se našlo :

– obupna županja in razmetavanje denarja za njen časopis

– namesto za Pediatrično kliniko bo šel denar za žičnico na Grad

– Nebotičnik še vedno sameva

– pomanjkanje lokalov za ‘Srednja leta’

– onesnaženje s smetmi in predvsem s pasjimi iztrebki

– ……

Reče se na Fužinama, haha

Pa komu torej zavetišče?
Živalskemu vrtu ali PMŽ-jevcem?
Meni se zdi, da slednji preveč komplicirajo.

STADION

Mogoče tudi novo HALO TIVOLI

Tramvaj

Saj ga imaš na Rimski ( tist parkec pri Lovcu )

Nisem tako mislila, ampak po Lj. gor in dol, pa še kakšnih 20 km izven in levo in desno, pa gor in dol, pa čez hribčke in dolince.

Ja ja, pa kuga b še rad, l’blančani?
Pejte enkrat čez Žužemberk se pelat u Nou mejst, pa boste vidl, kuga je REJS sramota. Cejsta je taka, de mam žie lukno u strejh od avtomobila, ke me taku gor pa dol premetava.Jest b samu za en normaln’ ASFALT prosila, če lahku, lepu pruosm.

New Report

Close