Najdi forum

test za nosečnost-pilva

Pozdravljeni!
Ali v lekarnah ni več tistega testa iz Hrvaške za nosečnost, proizvajalec je Pilva, ki je imela posebni test za zgodnje odkrivanje nosečnosti pred terminom menstruacije … V Lj sem bila že v treh lekarnah, nikjer ga nimajo več … Ali kdo ve, kje v Lj ga imajo?
Hvala

testi za odkrivanje nosečnosti se po kvaliteti ne razlikujejo (vsaj tako mi je zatrdilo več ginekologov in tudi lekarnarjev) tako da po moje lahko mirne duše kupiš kakšen clear blue ali kaj podobnega. Lep pozdrav.

Če iščeš Romed test, potem te moram opozoriti, da je to test, ki ti lahko da lažno pozitivno.

Drugače pa, če je “nuja”, najbrž ne boš gledala na ceno in kupila Intim plus ali pa clearblue.

Srečno! Pa sporoči!

Testi za nosečnost se res ne razlikujejo po kvaliteti, lahko pa imajo različno občutljivost. Za Intim plus (ta je od Plive), vem da zazna že koncentracijo hCG 25 IU/l in se ga zato lahko uporablja že pred predvideno menstruacijo (tako piše tudi v navodilih). Za Krkin Clearblue na žalost nisem našla podatka o najmanjši koncentraciji, ki jo zazna, vendar pa proizvajalec priporoča uporabo prvi dan izostanka menstruacije ali pozneje, tako da je njegova meja verjetno 50 IU/l.

Pa še odgovor za laro: jaz sem Intim plus kupila en mesec nazaj v lekarni v BTCju, hala A.

Ja, jaz tudi že pred časom, včeraj sem vprašala, pa ga niso več imeli.

Hvala

Iščeš Intim plus? Jaz sem ga (včasih) kupila v Sanolaborju v Centru, lahko pa pogledaš tudi v Interšparu v BTC-ju.

Interšpar naj bi imel, kje pa točno, prosim? Ali misliš na Sanolabor v intersparu?
Hvala!

Ja, v Sanolaborju, v Interšparu.

Pliva testa ni več v lekarnah, sem bila na Miklošičevi in na Prešernovem trgu, pa še v treh lekarnah včeraj. Šele v eni sem zvedela, da je bil problematičen rok, in ne vejo niti tega, ali bodo nove naročili. Bom jutri poskusila v Intersparu, ceprav bo verjetno guzva ob otvoritvi …

Intim + sem kupila v lekarni v Murgle centru v soboto. Je občutljivejši in cenejši od Clear bluja.

Tak test je možno kupiti v lekarni OXYVIT v Trnovem v Ljubljnani na Ziherlovi ulici 8 pri servisu KOTAR. lara je pisal/pisala:
>
> Pozdravljeni!
> Ali v lekarnah ni več tistega testa iz Hrvaške za nosečnost,
> proizvajalec je Pilva, ki je imela posebni test za zgodnje
> odkrivanje nosečnosti pred terminom menstruacije … V Lj sem
> bila že v treh lekarnah, nikjer ga nimajo več … Ali kdo ve,
> kje v Lj ga imajo?
> Hvala

S tem, da je Clearblue dosti dražji!

New Report

Close