Najdi forum

Nasvet za poletno branje

Vsem, ki še niste prebrali knjige Imenovali so jo dvoje src od Marlo Morgan, to knjigo, ki jo pravkar z navdušenjem berem, toplo priporočam – je res enkratna, poleg tega pa človek nekaj odnese od nje, če vam ni ravno do branja trivialne literature in bi radi kaj več. Če pa jo je kdo že bral, lahko tudi napiše svoje mnenje, kakšna se mu je zdela.

Napiši kaj več o čem gre.

primož

Ja, knjigo sem prebrala. Govori o ženski, ki skoraj slučajno pade v svet avstralskih domorodcev in z njimi preživi veliko pomembnih življenskih lekcij. Kot veliko podobnih knjig, te opominja na svet, ki je že skoraj izginil, na sožitje z naravo in ljudmi, na naravni tok življenja, v katerem sta rojstvo in smrt čudeža, hkrati pa normalni potek dogodkov vsakega izmed nas.
Knjigo priporočam vsem, ki jih zanimajo nauki ljudstev, ki jih civilizacija še ni uspela uničiti. Lahko se jo pa bere tudi kot zanimiva zgodba, če v njen nočemo videti globjega pomena. Meni osebno je povedala še veliko več.

Jaz sem jo brala in mi je bila super. Poletno branje, ki je “malo več”.

LP

Tudi jaz jo priporočam za branje….ne morem je prehvalit, tako je dobra….. z globokim naukom, ki bi ga moral upoštevati vsak posameznik, če bi rešiti svet- kar se še rešit da

Se strinjam.

Pozdravček.

Tudi jaz sem jo prebrala pred časom in nato od navdušenja iskala še več del Marlo Morgan. Vendar pa se mi zdi Imenovali so jo dvoje src enkratna. Če pa imaš rada tovrstno branje, pa ti lahko priporočim še eno, ki se mi zdi pravtako enkratna in sem se s težavo odtrgala od nje in sicer O vodi in duhu od Malidoma Sode.

Obilo užitka pri branju in lep dan še naprej.

Lena

Ups, sori, napaka pri avtorju knjige O vodi in duhu. Avtor je Malidoma Some.

Lep dan.

lena

Tudi knjiga Sporočila iz onostranstva ti da misliti.

Hvala vsem za dodatne nasvete in prijetno branje! 🙂

New Report

Close