Najdi forum

Prepir ob 6h zjutraj

Ko se to zgodi, doma, kako nadaljevati dan čim bolj normalno?

Jaz ga ne znam nadaljevati normalno. Danes in že včeraj sem na poti v službo premišljevala, kako brez volje sem zaradi nenehnih konfliktov, tako zelo brez volje, da mi celo sedmica na lotu ne bi nič koristila, ker si ne bi vedela kaj početi z njo.
Zakaj pa prepir? Ni ti treba odgovoriti, lahko si samo malo bolj olajšaš dušo. Pri nas gre za tako banalne stvari, da se ne mislim več prepirati. Občutek imam, da sem imela malce nerealna pričakovanja življenja v dvoje.

lp

Midva se zjutraj ne prepirava. Ze po izrazu na obrazu veva, kaksne volje je drugi. In – ce ni prava maska, pac molciva. Zvecer je vedno dobro.
Dan, ki se zacne s prepirom, je zgubljen…

nova
Uredništvo priporoča

Hmmmm, Sandra, težko vprašanje. Sam vem, da je zjutraj najboljše, da dam ženi mir 🙂 ker ona pač rabi nekaj več časa da “zalaufa” kot jaz. Tako da… jutranjih prepirov moram reči da ne poznava. Zato ti ne znam svetovati, vendar mislim, da bi morala po prepiru najti konsenz. Ker uh… živeti sprt.. cel dan.. al pa bog ne daj še več, meni ne znese. Moram reči, da sam rajši popustim, pa da se stvari zgladijo, kot pa da bi se obremenjeval še s prepiri.

Lep dan!

Jani

brez veze………..spet tisto neupoštevanje iz njegove strani. Moje prošnje v preteklosti že ničkolikokrat………seveda….padle na prazna ušesa, danes zjutraj sem mu pa spet lepo rekla, in vse kar je znal rečt je blo……..kva spet težiš spet……meni se ni zdelo teženje, ampak klic na pomoč………samo prosila sem ga lepo da naj nekaj naredi v zvezi s tem……pa nič…….pol je pa meni prekipelo………in pol je blo vse narobe…….končalo se je z njegovim luskanjem vrat in mojim jokom v kopalnici in to bo šestih zjutra! Kriza!
Vrag naj vzame vse skupaj.

ah……..sej se bova vidla šele zvečer, še dober da dela nekje bogu za hrbtom, kjer mu mobitel ne dela, da bom imela mir cel dan in da ne bom imela v glavi skoz, al naj ga pokličem al ne. Tko ga vsaj ne morem.

No saj mogoče je tudi to zdravilo za prepir. Ker… čez dan vama bo uspelo vse podrobno premisliti in zvečer…. ;))

Čimmanj jutranjih prepirov Sandra in lep dan!

Jani

priznam da je bil to prvi najin jutranji prepir. Nasploh prepirov nimava veliko, zato sem bila sploh šokirana, da je sposoben se na vsezgodaj zjutraj tako zdret in žalit. No, nisem mu ostala dolžna, kriva sva obadva. Vem vsaj za naprej, da zjutraj moram bit tiho ko miška, zaradi ljubega miru. Bo že.

“In – ce ni prava maska, pac molciva.”,………nevem no, meni je tole malo mimo, če si zjutraj nemorete lepo reči dobro jutro, nasmešek, poljubček, ,…namesto vsega tega tišina, vse to samo zato, da ni prepira——-jaz bi umrla, če nebi mogla kontaktirat z mojim dragim že zjutraj. Ja kako pa zajtrk pojeta – brez besed, vsak v svojem kotu???? Res pa je, da so jutra za naju najlešpi del dneva in rada ga preživiva najlepše.

TaNiTa,

na nekem drugem forumu sem zasledila, da se boš šele poročila (če si ista), shrani si te poste, pa jih preberi čez nekaj let, pa boš videla zakaj je treba prekontrolirati “masko” in včasih molčati – tudi brez dobro jutro velikokrat dobro zvoziš. Na žalost življenje ni vedno praznik.

Čim dalje poskušaj obrdžati način, ki ga imaš in lep pozdrav,

Se strinjam da so jutra res najlepši del dneva, vendar bi jaz rad poudaril, da govorimo o 6.. uri zjutraj (pri meni je to ponavadi ob 5. uri) in takrat je čas čisto nekaj drugega kot recimo ob 7., 8., 9…. saj je pri nas ob nedeljah tud luštno, ker vstanemo pač toliko pozneje 🙂

Jani

Kako boš preživela dan, je odvisno predvsem od tebe.
Kadar se z mojim skregava in se potem tudi drživa drug na drugega, si sama pri sebi mislim:”Če se bom sedaj še grdo držala, zato situacija ne bo nič drugačna, jaz bom pa imela pokvarjen dan. Ne bom si dovolila, da mi ON uniči dan! “
Poglej se v ogledalo, nasmehni se sama sebi in si reci:”Danes bo res čudovit dan!” in to ponovi čim večkrat. Ko si jezen in žalosten, je to res težko narediti, ampak poskusi. Najbrž boš presenečena, kako lahko pomaga. Meni vedno.

Tudi midva se zelo malo kregava oz. sploh se ne spomnim kdaj sva se nazadnje sporekla. Ko res pride malo bolj napeto vzdušje skoraj vedno popustim in potiho delam načrt, kako izpeljati moje želje. In večkrat mi uspe. Da bi tratila dneve, še posebej pa jutra za prepir – nikoli, življenje je prekratko.
Spomnim se pa najih rednkih prepirov ampak močnih pred 10 leti, ki se je vedno začel z mojim vprašanjem: Kdaj se bova poročila??? In potem kreg in nisva se pogovarjala več dni. Prava mora in na koncu sem prišla kot kužek k njemu. No ja, saj se je splačalo, ampak nikoli več.
Raje malo bolj taktično pristopam z zadevam. Pa kar uspeva. Porabim pa malo več energije in ni mi žal.

Sandra, mirne dneve, še posebej lepa jutra.

LP.

maša

Draga TaNiTa –
vsako jutro, ne glede na masko, se zacne z “dobro jutro” inv saj dotikom.
A vcasih se clovek zbudi, kot da bi ga kdo pretepel, ali pa ima moraste sanje, ali pa pomemben sestanek ob 7h zjutraj. In takrat rabi mir.
Se bos ze naucila…

Me pa zanima, koliko časa sta skupaj!
20 let sigurno ne!

zanima me, koliko časa sta skupaj!
20 let najbrž ne, ker potem zgledajo jutra čisto drugače!!!!!!!!!!

Ali je to zame vprašanje?,..ok, recmo, da je zame,…midva sva skupaj ze 10 let, ziviva pa eno leto skupaj in se imava prelepo, da bi bilo kdaj drugace.

Saj vem, sa se odnos s casoma malo ohladi, samo ne toliko, da si lahko zjutraj tiho,…nevem, to mi je nelogično, saj lahko, da se motim…..kakorkoli,….. midva sva tik pred poroko in nama je trenutno idealno in tudi upava, da bo tako ostalo.

Lep pozdrav,….
T.

Fino!
Se slišimo (tipkamo) čez 10 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eni smo optimisti po naravi,….mah en pač niste!

Živjo Tanita!

Jaz se čisto strinjam s tabo. Tudi midva sva skupaj že skoraj 10 let in zelo dvomim, da bodo jutra čez 10 let tako drugačna. Glede na to, da sva po desetih letih še vedno srečno zaljubljena bo čez deset let po mojem enako. Saj imava tudi midva kdaj težave v službi, sva slabe volje, ampak tega ne prenašava v najin odnos. Skregava se pa tudi skoraj nikoli ne. Ja, jaz sem tudi optimist. Glede najine zveze 100%.

Lepo se imej, pa lep poročni dan ti želim.

New Report

Close