Najdi forum

Sem vsaj mislim dokaj normalno dekle z morda zastarelim pogledom na sex, saj verjamem, da sex na prvem zmenku ne pride v poštev, zaradi tega me je bodoči fant že po prvem zmenku ker, mu pač nisem takoj dala, zapustil. Sem v zmoti jaz ali pa sem že passe?

Čer Simona! Nič nisi ! Sedaj vsaj veš s kakšnim si imela zmenek. Prvič? Ja ta pa je iskal samo to, kar mu ti nisi dala. Pozabi! Ni vreden.
Lahko noč!
Angel*

Bog ne daj da se zato sekiraš. Najbrž mu ni bilo za drugi zmenek, le za sex na prvem.
Zato pametno, da si tako naredila. Če bi mu bilo kaj do tebe, bi lahko vlekla tako veliko zmenkov, pa bi bil še za to, da se dobita.

LP

Bistveno je, kaj je zate sprejemljivo. Pa četudi to pomeni, da si za večino “passe”.

To kar je on, je pa že dokazal.

Srečna bodi, da se je takoj izkazal. Vsaj nisi zgubljala cajta z njim.

Fantič je pač iskal hiter sex in se je hotel malo poigrat s tabo že na prvem zmenku, ti pa verjetno iščeš ljubezen. Verjetno si še mlada, da imaš tako razmišljanje, da iščeš v sebi krivdo, ker se nisi onegavila že na prvem zmenku in te je tip zaradi tega pustil. Hvalabogu, da te je še pravi čas zapustil in da ne boš več imela nič z njim!

Kaj pa praviš na obratno varianto? Ona je hotela seks na prvem zmenku, nekaj časa izjavljala, da ne more brez mene, potem pa, po enem mesecu v trenutku črta. In je ni več. Še dobro, da je bilo to samo po enem mesecu!

Da je iskala *zvezo*. Vecina zensk seks dojema drugace kot moski, za moske pravijo, da imajo zensko najraje pred, za zenske pa, da imajo moskega najraje po seksu. Vecina zensk niso vse zenske, da se ne bo katera obesila name.

Zato zenske vcasih zmotno razmisljajo, da se da s seksom moskega obdrzati oziorma zaplesti v globje razmerje. Le v glavah trapic…

Lp,
Tommy

A ti si pa že na prvem zmenku mislila, da bo to bodoči fant ?

Včasih sex na prvem zmenku včasih na desetem, nikoli ne veš kaj se bo iz tega izcimilo. Moški (kar nekaj njih) morda res najprej hoče samo to (pa kaj, če je tudi ona za to – smo malo pase ja), pozneje pa punco spoznava bolj in bolj. Zadeva lahko preraste v boleč ČAO ali pač ne. Tudi moški “heroji”, ki ciljajo na prvi zmenek so pod kožo krvavi in v glavi morda “nezreli”, pa vendar o.k. zato “prvi juriš” ne more biti merilo za to ali je nekdo o.k. ali ne. Seveda, če te je tip tako suvereno zapustil po tvojem prvem NE, se ne sekiraj preveč. Tipov je še in še…

lp MAre

Trditi kaj je prav in kaj ne, kaj passe in kaj ne, v zvezi s seksom na prvem zmenku je težko, ker vsakdo to doživlja drugače, pomemben je čas, kraj, osebi…

Lahko ti pa povem, da je bilo prvo srečanje z mojim sedanjim možem tako vroče, da se enostavno nobeden od naju ni mogel zadrževati. In po petnajstih letih sva še vedno čisto srečna skupaj.

Po moje ta tip ni bil ravno tvoj usodni, mogoče te zato še bolj jezi, da si upa kaj domišljati, ker ni dobil, kar je hotel.

LP!

Kar je je.

Zgodilo se je tako kot se je pač zgodilo.

Če bi bil pravi moški zate, bi te tudi ali prepričal, prevzel, ali pa znal potrpeti.

Škoda debatiranja.

Sex lahko je na prvem zmenku, lahko ga ni nikoli :)))

To je kot debata dveh kolegic o diskoteki. Ena pravi,da je bilo čisto zanič,druga, da je bilo super. Kje je zdaj razlika ?:)

Ali pa uslužbencev Vege o bananah:”So tebi bolj všeč iz Mercatorja ali tržnice”

:)))))))

ampak zares nikoli – minimum 1 mesec

Dobr velja !
Čez en mesec…..

New Report

Close