Najdi forum

Zdravo življenje Slovencev

Nekje sem prebrala, da poteka v Sloveniji raziskava o življenjskih navadah Slovencev. Baje navade niso najbolj zdrave in radi bi ljudi osvestili , da bi svoj prosti čas preživljali bolj zdravo.

Glede na to , da je za nami prekrasen vikend, me zanima, kako ste ga preživeli.

Ste šli v naravo, ste osvojili kakšen hrib ?
Ste čepeli doma pred TV ali računalnikom ?
Ste počeli kaj drugega ?

Pozdrav, Staša

Ker čez teden ni časa, zato vikende maksimalno izkoristim.

Včerajšnji dan smo preživeli na Lubniku(1025 n.v.) pri Škofji Loki. Prekrasen razgled, nič zahteven vzpon. V soboto pa na Šmarni gori.

Lp,Kaja

No, sej vam pravim da je šk.loka Zakon:)))))))))

nova
Uredništvo priporoča

Na Vršiču in obeh Mojstrovkah! Fantastičen konec tedna za planinarjenje in podobne visokogorske dejavnosti. Malo premalo snega za morebitno smučkanje z vrhov!

Na dveurnem sprehodu s psi iz Mariborskega azila ter na orbitreku doma.

Zelo lepo od tebe, da sprehajaš uboge zavržene kužke. Me pa nekaj zanima. Kako preneseš žalostne očke tistih psov, ki tulijo v kletki medtem ko ti mimo njih pelješ na sprehod njihovega kolega, njih pa nihče ne pelje? In, ali se ne navežeš preveč na psa – da ti je potem hudo, ko ga vlečeš nazaj tja? In, ali sprehajaš vedno isto žival? Ali se najdejo tudi taki kužki, ki jih nihče ne pelje na sprehod, ker niso dovolj prikupni?

V hribe trenutno ne hodim, ker jih tu v blizini ni. Vsaj 4x na teden preplavam
po kaksna 2 ali malo vec km (kot vsi aligatorji), vceraj sem pa bil tudi cel popoldan
v savni.

Aligator,
namesto na soncu.Kje boš pa pol svojo farbico dobil?
🙂

Ob sobotah in nedeljah, ko so sprehodi, gredo na sprehod čisto vsi psi. Če slučajno ni dovolj ljudi (se zgodi precej redko) ali je vreme zelo slabo (močno dežuje ali sneži), pa ne gre na sprehod nobeden. Psa, ki ga pelješ na sprehod si večinoma ne moreš izbirati oz. si izbereš psa primerne velikosti.
Pridi enkrat pogledat, pa boš videla. Seveda ste vabljeni tudi vsi drugi.
LP, Manka

Aha. Hvala. Sem imela hudo napačne predstave o tem.

Na soncu najbrz ne bi postal – zelen…

Me je glih spomnil na tole stran, če koga zanima:Zdravje slovencev v 3.tisočletju

http://www.sigov.si/mz/zdravje_klajnscek/zdravje.html

Aligator

sonce bi ti zeleno farbco odvzelo in dalo kašno lepšo…rdečo recimo..veš kako bi aligatorke osvajal.Drgač kt zdej. :))

New Report

Close