Najdi forum

Mi bomo v službi imeli še Dedka mraza, čeprav je v vrtcu umrl. Kaj pa po vaših službah? Boste imeli kaj Dedka mraza? Ali je preveč komunističen, kot pravi vodstvo našega vrtca. Tudi v vrtcu se bomo starši sami organizirali in ga povabili medse.

Pri nas v službi tudi še bo.

vaše vodstvo je vzelo vašim otrokom dedka mraza? PA V VRTCU delajo. HALO. Saj ni res.

me prav zanima v katerem vrtcu,Frucka povej!!

Če je to res,potem vam je vodstvo kar samo povedalo kakšno je.Čimprej ga zamenjajte.Še za v fabriko nebi bilo dobro..verjemi!!!!!

Viški vrci.

Spadam med tiste, ki se trudimo ohranit, kar je dobrega. In Dedek Mraz nedvomno je, zato bo pri nas ( v službi ) njegov prihod tudi letos vznemiril in razveselil otroke.

Veseli me, da ste tudi starši v vašem vrtcu tako složni in pogumni. Bravo!

Frucka, tudi moja hči je v viških vrtcih (Murgle), pa mislim, da jih bo letos obiskal Dedek Mraz – enako kot vsa leta doslej. Otrokom to ogromno pomeni- lani sem imela priložnost to srečanje opazovati…
Ali

Frucka, tudi jaz imam otroka v viških vrtcih, pa za naš vrtec to ne velja. Gre verjetno za nekoga znotraj vašega vrtca in ne za viške na splošno. Mi je pa strašno čudno.

Torej pri nas bo tako v službi, kot v vrtcu.

Pa še izkušnje- jaz imam fantke 8 in skoraj 4 leta. Tudi moj 8 letnik še vedno verjame. Kako je z vašimi otroki? Tako si želim, da bi še letos to speljali, ker se zelo veseli dedka mraza….

neumesno vprašanje , kolikor vem ,vaša enota dežura pred mojim lokalom (BTC) ali je tako ?
lep in sončen dan !

???
Na kaj pa ciljaš – na vrtec, ki je v Murglah, ali na lokacijo moje službe, ki je v centru?

Na Frucko , …….ker sem prepričan , da so tu dežurni Viški vrtci
lepe pozdrave !

tudi mene veseli , da si si vzela malo cajta, in pokukala tu gori , hehehehe
lep dan

Ja, v Btc-ju so dežurni viški vrtci (tudi Murgle spadajo noter)
Lp, Ali

Dedek Mraz bi moral biti obvezen tako kot regres. Tako majhna investicija, pa toliko veselja. Sama se še zdaj spominjam teh dogodkov, ne toliko daril, kot samega vzdušja pravljičnosti. Pri nas ga žal ne bo .

iz srca hvala, ko boš zavila mimo vrca se ustavi na , pri štumpiju, heheheh

Saj pogosto pokukam sem…
Lep dan tudi tebi in naj ti Dedek Mraz prinese kaj lepega!

UUUFFF …..A tako ,kakor mi je doht’r na recept napisal , …heheheh Samo kje je še deda mraz . sedaj bo MIKLAVŽEK , pa MIKLAVŠKE ,…..
Draga HOPE , tebi pa enga fajn MIKLAVŽA , pa polno vrečo ,….

Moja hči hodi v vrtec na Brdo. Zdaj sem poklicala v vrtec in se pozanimala kako in kaj. In vzgojiteljica pravi tako, da je lani uprava prepovedala oz. ni dala žegna za izvedbo dedka mraza. Tako smo se v naši skupini starši in vzgojiteljice angažirali in ga imeli v lastni režiji. Za vse seveda smo prispevali starši, za najem dedka mraza in za darila. Potem je bilo izrečenih kar nekaj krepkih besed, kako smo se samo mi angažirali ostale skupine pa ne. Milsim, da je bilo kar mal zamere. Za letos pa baje, da je uprava dovolila dedka mraza, vendar so vsi stroški in organizacija v naših rokah. Tudi dedka mraza ne financira in ne organizira.

Frucka – mi smo ga tudi lani imeli. Prispevali pa nismo prav nič. Smo pa pomagali nabrati kar nekaj sponzorjev. To je nekaj narobe z upravo vašega vrtca ne pa viških vrtcev – verjetno ta, ki vodi vaš vrtec ne razpolaga najbolje s financami oziroma je poraba usmerjena drugam.

Mislim, da je dedek mraz, ki je lani mahal otrokom kar s strehe vrtca (ki je pritličen) in metal otrokom bombone bil kar hišnik. Kako pa je bilo z obiskom po skupinah pa ne vem točno – imamo pa slike, torej dedek mraz je bil.

Čeprav govorimo o dobrem D.M. ….. iz tvojih ust v božja ušesa !
Hvala!

New Report

Close