Najdi forum

Kriza srednjih let-moški

Dragi forumovci!

Kakšne so vaše izkušnje s krizo srednjih let pri moških? Moj mož bo 33 in mislim, da je je sexualno nepotešljiv prav zaradi KSL, ki si jo ustvarja sam!

Pozdrav in hvala za odgovore in mnenja.

To še ni kriza srednjih let, pri moških se začne okol 40. leta. Pomeni,da je pač nepotešen 🙂

Srednja leta pri 33-tih, ha-ha…. A so potem 50-letniki že zreli za odpis?
Ali

nova
Uredništvo priporoča

Pri 33 kriza srednjih let definitivno ni v igri. Prej to, da ga noro privlačiš in si te želi. Ko bo nastopila kriza srednjih let bosta verjetno pred penzionom in se mu bo cufalo kot najstniku. Nova oblačila, pozornost bodo vzbujale mlajše gospe z napeto kožo, želel si bo, da jih ima spet 20. Tako nekako. Takrat si boš sigurno omislila novo frizuro in še kaj, da te bo opazil.

Beži, no! Pri 33-ih pa res še ni v krizi srednjih let. Kar pa se seksa tiče – moj mož jih ima 32, jaz nekaj manj, poročena sva 3 leta, imava 1 otroka in oba noro rada seksava!
Je pa res, da sva tudi na drugih področjih (gospodinjstvo, skrb za otroka, hobiji,…) zelo usklajena in si pomagava.

Ja, pol pa tud ostalo paše – če človek ni čist zmatran, a ne?

Oba imava natanko 33 let in težko bi se uvrstila v rubriko “kriza srednjih let”. Če bi bila malo”čudna” bi prej rekla da je tole kriza pohodnih let, saj si sexa oba želiva. Jaz sem z moževo pohodnostjo celo počaščena, saj je lepo vedeti, da se te nekdo po 14 ih skupnih letih še tako želi. O krizi bi govorila, če bi bilo obratno.

Živjo!

To pa res ni taka starost, da bi govorila o krizi srednjih let, pač je moški, in kaj je tako slabega v tem, da rad seksa? Saj je zdrav tudi za srce in organizem. O krizi srednjih let bi lahko govorili po 40 letu ali kasneje, ko bo star 50 let. Tako nekako, ko je žena v menopavzi. Lahko pa je, da ima pač nepotešljiv spolni nagon in potrebuje kaj drugega? Sicer pa, če seksata z veseljem, bodi mirna in razmišljaj kaj lepega.
LP!

Marsikatera (marsikateri) bi si želela čim več takšnih kriz, zatorej prepusti se in uživaj.
Pozdrav

New Report

Close