Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? na pomoč boriti se hočemo naprej

na pomoč boriti se hočemo naprej

mami so pred letom in pol odkrili rak jajčnikov, odstranili so ji vse rodne organe prestala je 6 kemoterapij in se po njih dobro počutila odšla v terme Dobrna in bila polna energije upanja, nato so se začele bolečine po trebuhu markerji niti niso tako zelo porasli nihče je ni dal na UZ pri pregledu ni bilo nič posebnega in poslali so jo domov. Mama ni odnehala ko so ji končno naredili UZ odkrili novo tvorbo v trebuhu in jo spet poslali na kemoterapijo. Po treh kemoterapijah so naredili UZ trebušne votline in ugotovili da je tvorba v genitalne predelu še prisotna in odkrili še metastazo na jetrih. Ginekolog je predlagal operativni poseg in ostali smo pri tem. Nobene pošte nič!!!
Zopet je mami sama klicala na OI nobeden ni vedel nič nakar smo klicali ginekologa ki jo je pregledal in rekel da se konzilij ni odločil za operacijo ker so itak zasevki na jetrih. Kar bi človek razbral med vrsticami kot da nima smisla, da je itak prepozno.

Pa ne moremo kar tako ne moremo kar odnehati ne moremo se kar prepustiti usodi?????!!!!!!!

Šle smo z mami na OI in tam so nam rekli da bolezni ne morejo pozdravit mami je precej v depresivnem stanju jemlje tudi tablete proti depresiji in tako je zdravnica rekla da se boji da bi ji kemoterapija lahko bolj škodila kot pomagala???? da bi mogoče dali neke tabletke kot neko vrste kemoterapije in sredstva proti bolečinam ki ji že jemlje da je ne boli preveč po trebuhu. Ampak da naj razmisli in se odloči. Pa kako se naj mama sama odloči ko je že čisto na tleh pa naj sama pove ali se bo zdravila ali bo poskusila ali bo kar čakala kako naj mi kdo to pove??????!!!!!!!

Ne vem kaj naj pa ne morek gledat mami kako trpi še bolj psihično kot pa bolečine ne moremo se kar vdat usodi!!!

Pomagajte povejte kakšne terapije obstajajo kaj naj vprašamo kam naj gremo denar ni pomemben tudi samoplačniško katera zdravila kateri zdravniki, kaj je z obsevanji ali bi ji to pomagalo???? ne vemo kam ne vemo kaj kajti na OI so me popolnoma razočali s svojim odnosom. Vem da nimate vsi takšnih izskušenj in se vam že vnaprej opravičujem toda naše izkušnje niso dobre.

Ali bi bilo dobro poskusit kakšno alternativno medicino in katero ne bi rade zapravljale čas in denar brez potrebe ker mami že tako nima nobene energije.

Ali bi obiskale kakšnega psiho terapevta k enemu v našem mestu sva šle pa ji predpisuje samo tablete mami pa rabi pogovor. Vprašale smo na OI za psihiatra pa so nam rekli da so itak na dopustu da ga naj poiščemo v svojem kraju kjer mamo bolj pozna kot njihov terapevt.

Veliko sem se razpisala ampak rada bi pomoč kakršna koli pomoč, nasvet, beseda bi bila dobrodošla.

lep pozdrav vsem skupaj.

OPERIRANA SEM BILA NA DOJKI IMAM ŠE TERAPIJE IN TUDI SAMA SEM BILA ŽALOSTNA IN ZMEDENA, KER MI ZDRAVNIKI NISO POVEDALI, DA SEM SEDAJ ZDRAVA.
NEKAKO SE JE POTREBNO NAUČITI ŽIVETI Z BOLEZNIJO. NA ZAČETKU TUDI NISEM RAZUMELA NASVETOV NAJ IZKORISTIM DAN, SEDAJ PA ŽE RAZUMEM.
VSAK DAN SI PRIVOŠČIM NEKAJ TAKEGA KAR JE MENI VŠEČ IN ZA KAR VČASIH (PRED BOLEZNIJO) NISEM IMELA ČASA.
MENI KORISTI, DA BEREM KNJIGE ( ENAJST MINUT, PANIKA, ROMAN ZA ŽENSKE..)
VELIKO KLEPETAM PO TELEFONU S PRIJATELJICAMI,
PRIJATELJICE PRIDEJO TUDI NA OBISK,
VSAK DAN GREM NA SPREHOD.

GLEDE ZDRAVLJENJA, SEM SE JAZ ODLOČILA ZA VSE OBLIKE, KI SO MI JIH PONUDILI ZDRAVNIKI, DRUGE ALTERNATIVE PA NISEM ISKALA.

S TEBOJ SE STRINJAM BORITI SE JE TREBA, NAREDITI NAJVEČ, KAR SE DA.
Z MAMICO IZKORITITA ČAS, KI GA PREŽIVITA SKUPAJ IN SE POGOVARJAJTA.
ŽELIM VAMA POGUMA IN ČIM VEČ DOBRE VOLJE.

LEP POZDRAV

TONA

spostujem zdravnike, ki ne lazejo. Kako bi lahko bil clovek zdrav, ce se mu odreze stran samo simptom. Po operaciji se sele zacne zdravljenje in lazje je ozdraviti, ce se ni potrebno spoprijemati s tumorjem.

tudi to je del zdravljenja, da clovek dela tisto kar sam hoce in da tisto, kar dela, rad dela… 🙂

Zdajle nimam casa, morda pozneje kaj k temi…
LP

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa vem, kaj bi svetovala. Sama vem, da bi se z vsemi štirimi borila in želela prejeti vse možne terapije, ki bi mi nudile delček upanja za ozdravitev ali podaljšanje življenja.

Kristina Modic Ne-Hodgkinov limfom 2004/2005 http://monoblog.over.net/kristina/ http://krstina_modic.tuditi.delo.si/

Draga Špela,

moram reči, da je moja izkušnja z mojo mami, ki je žal že umrla, zelo podobna tvoji. Če jo pogledam z vidika bolezni.

Moji mami so tudi našli rak jajčnikov, sledijo je 6 KT, operacija, pa še KT. Saj ne vem natančno koliko. Imela je metastaze tudi v trebuhu. Prav veliko podrobnosti ne vem.

Po vsej tej terapiji je bilo njeno stanje dokaj normalno. Skratka, moram reči, da se je ves čas zelo dobro držala in ni kazala svojega stanja bolezni. Gledala je na vse zelo pozitivno in tudi v tem je bil tako ugoden izid zdravljenja, ki ga niso pričakovali zaradi preveč napredovane bolezni.

A po prekinjenem zdravljenju se je po približno pol leta vse skupaj ponovilo. Meni je bilo hudo, ker se videla svojo mami kako trpi bolečine in da ima kontrolo šele čez 3 mesece. Klicala sem na OI in mi je njen zdravnik onkolog lepo razložil, da ji trenutno ne morejo pomagati in sem ga pač razumela. Usmeril me je k njeni osebni zdravnici naj se z njo dogovorimo za protibolečinsko terapijo.

Tudi to se zgodi. V bistvu sem takrat razumela vse to in se s tem soočila.
Saj se upala, da bo preživela in bo dočakala novo terapijo, ki jo, kot sem razumela, morda narobe, predpišejo po določenem času. A se to žal ni zgodilo.

Moram pa reči, da sem vseeno izjemno hvaležna, da so na OI omogočili 2 leti kvalitetnega življenja moji mamici kljub temu, da je zbolela.
In prepričana sem, da so naredili vse kar so lahko.

Želim ti, da bi se vse končalo tako kot si želiš ti in tvoja mami.
S pozitivnimi mislimi bosta obe lažje hodili skozi dneve, ki prihajajo in so pred vami. Pomemben je vsak nov dan, ki je pred nami in izkoristite ga v vsem in popolnem sijaju.

Natali

Pozdravljena!
Tudi pri nas je isto, osebni zdravnik že tri tedne na dopustu, tako, da ne vemo kako in kaj naprej. Zdravniki, ki so naredili UZ in CT so dejali, da pomoči ni. In kaj zdaj? Naj čakamo, kako naj pomagamo? Zatekli smo se v alternativo, kjer so pri pregledu izvidov dejali, da ne pomaga nič več. In zdaj naj samo čakamo?

Vsi smo obupani, ne vemo kako in kaj.
In moja mam upa na boljše, čeprav ve kaj in kako je, pa vendar ima upanje, da bo boljše. Kako naj sedaj vsi skupaj živimo. Imamo še neke plane, pa ne vemo ali naj vse skupaj odložimo in čakamo, ali naj delamo naprej. za nas se je čas ustavil………
Hvala in lep dan!

Včeraj nas je zadelo, pri moji mami so odkrili metastaze na jetrih in želodcu. Stara je že 82 let. Mi lahko kdo razloži, kako poteka bolezen in ali pride v poštev še kakšno zdravljenje. Nebi rada, da mama izve, da ima to bolezen. Kako ji naj pomagamo, da bo še živela, da bo še sploh lahko kaj pojedla ( nima apetita, če pa kaj poje pa ima bolečine).
Hvala.

Re: Moja mama
Avtor: MajdaKovačec
Datum: 30-06-06 10:56

Še ena!
Kot prvo bi ti povedala, da se celice človeka v tej starosti zelo počasi delijo. To je dober podatek, kajti tudi rakave celice se s tem počasneje razvijajo.
Res pa je, da metastaze na delih, ki jih omenjaš, niso ugodne. Poskušaj izvedeti, zakaj mama ne more jesti ali je bolezen tako napredovala ali so posredi drugi vzroki.
Sprašuješ kako se bo bolezen razvijala. Na to vprašanje pa ne pričakuj odgovora. Vsak človek je drugačen, zato vsak bolnik z rakom bolezen doživlja na svoj način. Mislim, da ni nobenega recepta in določene napovedi.

V to, da ji ne poveste za diagnozo se ne bom spuščala. Opozorila bi le, da bo zanjo toliko huje, če bo slučajno zvedela od drugih ali videla vaše zaskrbljene-drugačne obraze. Meni verjemi, da vsak to zazna, čeprav ljudje mislijo, da se obnašajo običajno, pa se ne. Mogoče postanejo bolj pozorni, človeka silijo na nekaj kar mu ni jasno…

Če mamo boli ob hrani, bi ji mogoče dajali otroško hrano, tudi Frutek in podobno, ki je lahka hrana.

Srečno Majda

Re: Moja mama
Avtor: Še ena
Datum: 14-07-06 10:39

Spoštovani!
Spet se oglašam. Mami smo pokazali izvide in sdaj ve da ima raka. Ker je njen zdravnik na dopustu, pač odlašamo in ga čakamo. Mama je začela zganjati paniko, da jo nihče nikamor ne pelje. Izvidi kažejo, da so metastaze že povsod. Začela nas je mučiti z vsemi mogočimi in nemogočimi vprašanji. Kaj lahko naredijo zdravniki? Kako ji lahko še pomagajo, ali je možno kakšno zdravljenje, zdravila, da jo vsaj malo pomirijo. Kako ji naj razložimo, da je njena starost tako visoka, da je njeno telesno stanje slabo, da je psihično slaba. Tudi sama se že zdravim za depresijo, tako da mi je zelo hudo, težko odgovarjam na vsa vprašanja.
Mama je pred osmimi leti imela rak na dojki in po operaciji ni bilo več zaznavati raka. Jemala je pet let tablete Nolvadeks. Na tej podlagi tudi sedaj premišljuje, da morala na operacijo in opisuje ves potek kako je bilo takrat in seveda pričakuje, da bo tako tudi sedaj.
Pomagajte mi prosim in opišite, kako se zdravijo taki bolniki oziroma kako jim zdravstvo lahko pomaga in seveda tudi mi.
Oprostite na raztrešenem pisanju, tudi sama sem prizadeta in ne vem kako in kaj.
Lep dan!

——————————————————————————–

Draga Špela,

predlagala bi ti, da pokličeš dr. Braneta Kobala in se z njim posvetuješ, ali bi prišla v poštev frekvenčna terapija (čisto neboleča terapija, ki naj bi s frekvenco razbijala in s tem zavirala bolne celice). To je metoda, odkrita že pred drugo svetovno vojno v Ameriki, kjer pa so baje farmacevtski lobiji zatrli vse nadaljnje raziskave. Po besedah dr. Kobala se je metoda nato precej razvila v Evropi in se precej uporablja v Švici in Nemčiji na zasebnih klinikah, pri nas pa se s tem ukvarja on, po poklicu sicer doktor biofizike.

Tudi sama sem bila pri dr. Kobalu (lani so mi odkrili levkemijo), in sem se posluževala njegove frekvenčne terapije dodatno, poleg uradnega zdravljenja z biološkimi zdravili, ko sem čakala, da mi najdejo darovalca za presaditev kostnega mozga in nisem vedela, ali ga bodo sploh našli in kdaj. Če, oziroma koliko je to zavrlo bolezen, težko ocenim, saj sem poleg tega dobivala še ‘uradna’ biološka zdravila, ki so se v svetu pokazala kot zelo učinkovita, in moje zdravstveno stanje se je precej stabiliziralo, tako da sem imela veliko boljše krvne izvide, ko sem letos dobila darovalca in so mi naredili presaditev.

Na tvojem mestu bi poskusila, posredujem ti telefon od dr. Kobala, ki dela v Ljubljani, in ki se zelo posveti človeku, vsaj moje izkušnje so take: 041 909 341.

Pozdrav, Milena podpredsednica SLOVENSKEGA ZDRUŽENJA BOLNIKOV Z LIMFOMOM IN LEVKEMIJO, L&L diagnoza levkemija KML nov.2005, nesorodna presaditev feb.2006

Lahko poizkusimo z alternativo. Ce Vas to ne moti mi posredujte na naslov: [email protected] st. telefona na katerega dobim Vaso mamo. Z njo bi rad opravil zelo kratek pogovor. Sledila bo daljinska terapija. Vam pa sporocim opazanja. Placilo mi bo Vase zadovoljstvo v primeru uspesnega zdravljenja. Zelim Vam prijeten dan.

če vas zamima zelo dobra (iz lastnih izkušenj učinkovita) altenativa pridite na ma1da2me@yahoo com

V Poljskem časopisu: zdrowie št.3/2004 je na straneh 8 in 9. opisana fanta ki so ga zdravniki poslali domov- umret.
Diagnoza: Tumor v glavi je tako velik, da ze en mesec povzroca epilepticne napade. Operacija ali kaksno zdravljenje naj nebi imelo smisla!…
Torej za Fanta ni bilo nobenega izhoda vec.
Zacel je piti Alveo, zeliscni sok iz 24 zelišč. Pil je veliko vecje doze kot se sicer preventivno priporoca za zdrave (30ml).
Najprej se niso pokazale nobene izboljsave.
Sele po 2,5 mesecih je bilo jasno, da mu zadeva res pomaga. Epileptičnih napadov ni bilo več. Čez nekaj časa je postalo pri pregledih celo jasno, da tumorja ni več!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alveo je čudovito naravno, povsem neoporečno sredstvo, ki organizmu pomaga, da se sam spopade z boleznijo.
Seveda primer tega fanta ne pomeni, da bo zagotovo deloval Alveo tudi v tukaj opisanem primeru tako dobro in hitro. Saj ne gre za nobeno carovnijo. In bolezen se ze zagotoro razvijala leta, zato bi bila tudi pot k zdravju, v kolikor bi to uspelo, verjetno tudi primerno daljsa. Potrebno bi bilo tudi da sami preizkusite katera doza Alvea je za vas prava. Seveda se pri tem ne morate zanasati na pomoc in podporo zdravnika. Ti verjetno Alvea sploh ne poznajo. Na Poljskem se medtem uradno priporoca pitje Alvea kot preventiva proti raku in mnogim drugim zivilizatoricnim boleznim, tudi alergijam.
V primeru, da je nekdo ze tako bolan bi morala biti doza Alvea, ki se ga pije seveda veliko vecja, kajti verjetno ni vec na razpolago veliko casa. Kake druge Alternative pa tudi ni.
Torej ce se odlocite in zelite s to kuro poizkusiti se mi lahko oglasite, da vam preskrbim Alveo.
[email protected]

A ni nikogar na forumu da sklenca to neserioznoi reklamo?????
A ni nikogar tu, da sklenca to neserozno reklamo??????
A nihce ne razume za kaj se tu gre>????????
Lepo prosim!!!!!!!!

Dober dan gospa Wrba!
Tukaj se niti slučajno ne gre za kakšno “neseriozno reklamo”. To očemer pišem je ničkolokokrat preizkušeno in raziskano.
Moj prispevek je mišljen zgolj kot odgovor na tukaj zastavljeno vprašanje.
Lep pozdrav
Roman

A ste me sploh razumel, kaj sem napisala.
No pa povejte koliko cesa vsebuje tisto sredstvo in kako je konzervirano??
In na kak nacin pomaga pri raku.
Seveda je to neseriozna reklama, ce si nekdo za svojo reklamo izmislja zgodbice ali pa neko izkusnjo tolmaci tako, ker drugih dejavnikov ne vidi. Veljajo samo kartoteke z dokazom, z diagnozo, anamnezo, s slikanjem, z izvidom pred zdravljenjem in po zdravljenju in to tako, da je moc preveriti.
Nesteto je takih zgodbic v internetu, ko prodajalci izkoriscajo stisko.

Zakaj pa zdravniki ne pisejo tule tako? Dajte se vprasat malo in ne blokirajte povsem. Jaz bi lahko porocala o mnogih primerih, pa tega ne naredim, ker koncno nihce ne ve tocno, kaj je res pomagalo. Vcasih pomaga vse skupaj, vcasih nekaj… Vemo pa kaj skodi in to je s studijami dokazano.
Pa tudi raziskave in studije morate prej razumet, preden trdite, da se lahko od tega ozdravi rak. Ze samo ta stavek je neseriozen.

Taksne zgodbice zavajajo in ljudje dobijo napacno upanje. to se zgodi prav pri rakovem bolniku hitro, ker zgrabi vsako slamico upanja. Kdor to izkorisca, gresi po zakonu in pred bogom. pa saj to Vam ni treba vedeti, a ne:) Drugod se pac pise beseda Etika z veliko zacetnico;)

Brez zamere; nekdo Vam pac mora povedati, da se ne bi kdaj izgovorili, da ne vsete kaj delate. Rada pa bi vedela katero knjigo v nemscini mislite, ki se pribliza terapiji depresije.
Lep dan!

Še enkrat dober dan!
Knjigo o depresiji sem vam navedel v forumu kjer je to bila tema. Pa vseeno bom jo navedel še tukaj, če bi to še koga drugega zanimalo.

Markus Treichler: “Ratgeber Psychotherapie”

Poglavja v katerih je obravnavana Depresija lahko po želji kopiram in pošljem. Brezplačno!

Primer otroka, ki so mu na poljskem pozdravili “neozdravljivega” raka z Alveom,sem povzel iz poljske revije “Zdrowie” Št.3/2004, ISSN 1732-0186
Stran 8 in 9.

Seveda obstajajo tudi kartoteke, diagnoze in znanstvene Študije.

V eni stvari imate pa seveda prav. Ni ga zdravila, pri katerem bi lahko bili v naprej 100% prepričani, da nam bo pomagalo preden smo ga vzeli.

Alveo v tem smislu ni zdravilo, čeprav so zdravniki na svetu, ki ga priporočajo.
Alveo drugače kot zdravila pomaga organizmu, da se najprej osvobodi vseh strupov in potem ojača taka, da začnejo prevladovati v telesu procesi, ki vodijo k zdravju.
Alveo nima nikakršnih izoliranih konzervansov. To vlogo opravljajo rastlinski izvlečki nekaterih rastlin, ki spadajo v seznam 24 rastlin iz katerih je alveo narejen.
Spet se oglasim z linkom do prospekta v katerem so opisane in naštete vse sestavine.
Lep pozdrav vsem
Roman

Dober dan Špela. Kaj se dogaja z vami, kako vam gre, kako se odločate?
Lep dan vam želim.
Roman

Prirodni flavonoidi poreklom iz biljaka, zaslužuju veliku pažnju zbog njihovog izuzetnog protivtumornog, antioksidantnog i imunomodulatorskog delovanja. Drvo breskve sadrži biološki veoma aktivne fenolne materije. Njegova lekovita svojstva poznata su iz drevnih vremena. U Kini se breskva (Tao-Šenj) poštovala kao simbol dugovečnosti i bila cenjena kao i žen-šen. Postoji legenda po kojoj je Buda dugovečnosti ukrao drvo breskve sa neba.
U narodnoj medicini vodeni ekstrakt iz lišća breskve koristio se u lečenju onkoloških obolenja u poslednjim stadijima tumora, kad operacija više nije bila moguća. Ekstrakt se uspešno koristio u lečenju zloćudnih tumora grla, jezika, dojki, materice, bubrega, organa za varenje, limfoblastne leukoze. Uočene su remisije u trajanju od pet i više godina.
NPO “BIOMED” iz Perma u Rusiji, osnovan 1898.godine, je jedan od najvećih proizvođača imunobioloških, dijagnostičkih i farmaceutskih preparata u Rusiji gde pokriva 18% tržišta. Poseduje niz jedinstvenih tehnologija uključujući i tehnologiju proizvodnje “Oleksin”-a. Glavna odlika NPO “BIOMED”-a je u organskom objedinjavanju ideja i zadataka medicinske nauke i prakse.

Permski NPO “Biomed” je koristio iskustva narodne medicine prilikom stvaranja visoko aktivnog preparata “Oleksin” (patent N2132197 od 27.06.99), koji sadrži kompleks flavonoida izdvojenih iz lišća breskve.
Za poslednje dve godine izvršeno je mnogo ispitivanja biopreparata “Oleksin”, koja su potvrdila njegovu visoku efikasnost. 2002 godine BAD “Oleksin” je dobio najvišu nagradu Rusije – ZLATNU MEDALjU i POČASNU DIPLOMU I.I.MEČNIKOVA -”ZA PRAKTIČNI DOPRINOS UČVRŠĆENjU ZDRAVLjA NACIJE”.

2003 godine BAD “Oleksin” je nagrađen ZLATNOM MEDALjOM i DIPLOMOM PAULA ERLIHA “ ZA POSEBNE ZASLUGE U LIČNOJ I SOCIJALNOJ MEDICINI” od strane Evropske komisije za ocenu efikasnosti BAD, što je omogućilo “Oleksinu” izlazak na međunarodno tržište. ”Oleksin” je poznat i koristi se u Rusiji, Nemačkoj i Americi, on spada u 140 biološki-aktivnih dodataka unesenih u Zbirku preparata Ruske Akademije Prirodnih Nauka, koji su u ispitivanjima dokazali svoju efikasnost.

Pozdravljena gospa Milena:)
tule me zanima, ce mislite to Galvano-terapijo, ali kako se rece temu zdravljenju v Nemciji?
ali je to z elektriko (elektrodami) ali z magneti?

Galvano-Therapija (z elektriko) naj bi vodila do polarizacije tumorja. pH vrednost se tako spremeni, da rakove celice ne morejo preziveti.
Meni je osebno poznan samo en primer in to primer uspesnega zdravljenja; vendar tudi jaz ne morem trditi, da je zaradi tega, iz poznanih vzrokov, ker se je oseba zdravila na vec nacinov.
tule en link univerzitetne klinike v frankfurtu:

Bi rada vedela ce je to, da vem, kako se to imenuje v Sloveniji. Za odgovor najlepsa hvala.
LP

Keta01,

Da vas ni sram na takšen način posiljevati ljudi s svojimi izdelki !!! Ti ljudje so resnično bolni in potrebujejo pomoč. In še na takšnih ljudeh želite služiti ?

Veste, imate tudi druge kanale po katerih lahko prodajate svoje zvarke. Upam, da ponoči lahko spite in lepo sanjate o denarcih ljudi, ki so obsojeni na smrt. Oni imajo le eno željo – zdravje. Če je vaša prioriteta v življenju denar, naj bo – ampak prosim, ne na tem forumu.

Tudi jaz sem mislila nekaj dodati, ker so mi solze stopile v oči, ko sem prebirala tele forume. Ampak, kot vidim, se je vsul kup žaljivk, zato je bolje biti tiho in ne nič svetovati, čeprav vidim, kako so miselno zabredli v svoje edino pravilno stališče, da uradna medicina pozdravi vse! Ko bodo videli, da gospodi doktorji nimajo vsega znanja tega sveta in da s strupi, ki zdravijo zelo bolanega človeka ne bodo pozdravili, bo verjetno prepozno.
Zdravila za raka še niso odkrili in nobeden ne ve, če ga kdaj bodo.

Človek si veliko bolezni sam pridela z nezdravim življenjem, prehranjevanjem, miselnimi zablodami, sovraštvom, zamerami… in tega se niti ne zaveda. Ker če bi se, ne bi delal toliko proti sebi. In potem ko se v telesu nabere dovolj strupov, ko nastopi bolezen, se zateče k zdravnikom in upa na najboljše – da ga bodo pozdravili. Oni! Sam pa ni pripravljen sodelovati pri tem, niti ne poizkuša pomagati svojemu telesu, ki mu pošilja še zadnje opozorilne znake in kliče na pomoč… Ne želim več strupov!
Zakaj korenito ne spremenite dosedanjega življenja, če vidite, da ni bilo pravilno in vam je takšen način samo škodoval? Včasih je potrebno pogledati onstran vsega uradnega, kar nas omejuje, premisliti o drugačnih vidikih, ker borec je zame tisti, ki ima širok pogled in ne zavezane oči!

Zapomnite si: Boriti se morate sami, nihče se ne bo namesto vas! Zaživite zdravo, dajte svojemu telesu še kakšno priložnost za življenje.

In ko boste naslednjič koga napdli, vedite da s tem najbolj škodite samim sebi.

Za konec pa vam želim veliko, veliko zdravja in sreče da premagate bolezen, da jo izkoreninite za vedno!

Strinjam se z vami (Naravno življenje), med prebiranjem Mavrice sem tudi sama imela pomisleke; koliko resnično lahko pomagajo zdravniki pri uničevanju raka v telesu. Še nisem zasledila koliko procentov je uspešno pozdravljenih pri posameznih oblikah raka. S tem ne mislim zdravnike dajati v nič, le ugotavljam, da tudi “oni” niso vsemogočni.
Rak je bolezen sodobnega načina življenja (stresi, hitra prehrana, pomanjkanje časa zase in družino, zastrupljeno okolje, nenaravna ptidelava in predelava hrane, znižana imunska odpornost,…). Zato ga je zelo težko pozdraviti, lahko samo poskusimo preprečiti njegovo nastajanje. Koliko in ali nam bo uspelo, bomo zvedeli ob smrti. Smrt nam je dana z rojstvom (edina enakopravnost na tem svetu). Kar ne vemo je to, kdaj in kako bomo umrli.
Morda je ljubezen zdravilo proti raka?, zato imejmo se radi zase in svoje bližnje.

New Report

Close