Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? angiomiolipom

angiomiolipom

Pozdravljeni!
Mama je bila danes na UZ ledvic. Izvid: ostro omejena solidna ehogena formacija, za katero se sumi, da je lahko angiomiolipom. Napotena na punkcijo.
Zanima me kaj pomeni ta lipom????? Hvala za odgovor!!!

Angiomiolipom je benigni tumor ledvic, ki je sicer redka neoplazma v ledvicah. Punkcijo bodo opravili, da bodo z njo vzeli mali delcek solidnega tkiva in ga dali na histoloski pregled, ki bo potrdil ali ovrgel postavljeno diagnozo.

Srecno,
Tadeja

Živijo, Tenny!

Kako pa je s tabo?

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!!!!
g. Tadeji se zahvaljujem za odgovor in upam na najboljše…Res se bojim za mami..Strah me je…Držite pesti zanjo!!! Vam pa želim lepe praznike in srečno 2006!!!

G. Mima !
Lepo te je slišat ( brat )….Žal mi je , da nisem uspela priti do tebe, ker sem imela virozo…Le ta se je prešla v gnojno angino. V upanju, da bom danes v službi, sem veselo včeraj odšla k zdravnici na kontrolo….Pa sem pokasirala antibiotik in še najmanj teden bolniške. Saj bo…Upanje umre zadnje, a ne…To je najmanj, za kaj se lahko sekiram…Pa ti ??? No…..sem pridna??? Vse vas in vi, sem sedaj popravila v ti in tebe….juhu..uspelo mi je!!!!!!!Mogoče se pa na to še kdaj navadim…..hhaahahhaa
Trenutno pa me skrbi moja mamica…in njena ledvica…Kar stisne me, če pomislim na najhujše…Ne vem…Držimo pesti zanjo!!!!!! Lep pozdrav in se kaj berevi!!!!!OK???
P.S: Ko bo knjga zunaj…….hočem biti med prvimi……proooosssiiiiim!!!!!!!!!

Saj bo, vse bo v redu, boš videla! In hvala bogu, da ti je končno uspelo (s ti)!

Pozdravljena!!!
Vesela sem tvojega odgovora……Ja, upam, da mi je uspelo to s ti……Se bom pač morala navadit…čeprav težko…Tko so me vzgojili, da je potrebno starejše vikat in spoštovat…Ampak, kot si rekla, vsi smo v istem ” zosu “…Komaj čakam izid Mavrice…Par dni nazaj sem prebrala Lanca Armstronga…Mega…Dobila sem navdih, da bi tudi sama začela pisat…Bomo videli…Moram malo premislit.
In kako se imaš ti???? Želim si, da dobro…Meni sicer res nič ne manjka, razen tale angina in išijas….To ni nič v primerjavi z….ostalim. Saj bo..Upanje ure zadnje..vem.
Lepo se imej in se kaj berevi….pa lepe praznike, ki prihajajo……

New Report

Close