Najdi forum

Dormeo ležišča

Pozdravljeni!

Imam težave s posteljnim vložkom, ki je popolnoma popustil. Želel bi trše ležišče, brez vzmeti in na spletnih straneh Dormeo.net ponujajo nekaj variant. Ima mogoče kdo kakšno izkušnjo ali mnenje o teh izdelkih, ali pa mogoče celo kakšen nasvet, kaj kupiti? Cena v principu ni pomembna, gre za dobro spanje. Hvala za odgovor(e).

Jaz ti predlagam Dormeo, ker je res super. Meni je zelo všeč in nimam nobenih pripomb, imam ga pa že 2 leti in je kot nov, zraven sem pa vzela še letvice, kjer reguliraš trdoto. Meni je všeč in tudi drugim sem ga svetovala in so navdušeni, poznam pa nekaj ljudi, ki pa hvalijo Hitex-ova ležišča,…ne vem, odločitev je tvoja;-)

Takole bom rekla. Sama imam sicer Dormeo ležišče in sem bila z njim zadovoljna,vse dokler… nisem spoznala ležišča Bavarie wolltex. Je podobno ležišče kot dormeo, vendar je razlika in to ogromna. Če pa je kdo izredno zainteresiran, pa mu predlagam, da se sam prepriča na eni izmed promocij kaka je razlika (kar se cene tiče, pa raje dam nekaj tisočakov več za veliko razliko pri kvaliteti in udobju). Aja, pa še nekaj. V kolikor koga izrecno zanimajo ta ležišča, naj me kontaktira, ker mu lahko ponudim še več informacij in ugodnosti.

No, za Dormeo pa tudi lahko povem, da ni tako slaba zadevica, vendar dolgoročno gledano, se da dobiti še kaj več za približno isto ceno.

Kje so dobijo te vzmetnice Bavaria woltex, saj gre za vzmetnice, ne za ležišča? Lani sem kupila Meblov jogi, pa je že vdrt tam, kjer ležim, čeprav sem mi je zdel na začetku odličen in sem rekla, da prisegam na domače izdelke.

Najceneje jih dobite na kaki promociji. Od kod pa ste, s katerega konca Slovenije? Sama imam nekaj vez pri podjetju, tako da vam lahko pomagam. Če prisegate na domače izdelke, potem ste z Bvario zadeli v polno. Celo 15 letno garancijo vm nudijo na njihove izdelke. Sama iz izkušenj lahko rečem, da sem več kot zadovoljna in da že kar nekaj časa na njihovih proizvodih spim kot na oblaku. Lahko pa dobite od vzmetnic do vzglavnikov, spodnje in zgornje odeje iz volne, kašmirja, svile… Marsikaj se dobi pri njih, pa res kakovost na višku.

New Report

Close