Najdi forum

Živio!

Mene pa zanima, v čem kolesarite punce.

Sama sem do sedaj kolesarila v hlačah+modrček+majica. Opazila pa sem, da obstajajo dresi body-ji. Oblečeš le njih in je. Pa me zanima, kako se obnesejo. Ker mi gre res na živce imeti zgoraj toliko navlečenega, da me vse tišči in moti. Ko daš pa ta body gor, ne rabiš nič drugega. Eni imajo tako fino podložen modrček, ki lepo oprime oprsje, da ne rabiš imeti modrčka spredaj. Me pa moti, ker imajo včasih tako izrezan zadnji del ob lopaticah. Sama bi imela klasiko, brez rokavov, obrezano ob rami in ne lopaticah.
Ti dresi so tudi cenovno podobni kompletu, saj stanejo okoli 15.000 SIT (hlače danes dobimo za 8-9.000, majico prav tako).

Problem je, ker jih še ne dobim. Letala sem po celi Lj, pa sem jih našla samo 3.

Torej, kako se nosijo, in kje jih dobiti, mi prosim čimprej sporočite.

Hvala.
Pia

Ja, imam dres, tak kot si ga opisala, bolj kompakten, da ni treba spodaj nič obleči. Super občutek, ko ti nič ne opleta. Le ne (hud) problem je. Če te kje na poti slučajno nekam pritisne (recimo na maratonu) … in zvališ na prosto tako rekoč vse, kar se da pokazat. Še meni sami gre na smeh, kako presenečen bi šele bil naključen mimoidoči. Kupila pa na Malti, nekoč na dopustu. Pri nas je uporabnega kar težko dobiti, predvsem nimajo tako majhnih številk. Poglej malo po specializiranih trgovinah, z malo sreče ga utegnejo celo naročiti zate.

New Report

Close