Najdi forum

PRAVILNI TREBUŠNJAKI

Prosim, če mi lahko opišete, kako se delajo pravilni trebušnjaki? Mene namreč samo boli vrat, pa naj se še tako trudim, da bi se dvignila bilj s trebuhom.

Pozdravčki!!

Pri trebušnjakih je zelo pomembno:

* da se dviguješ s zgornjim trupom in ne vratom
* da imaš med brado in ključnico za eno pest razmak ( najbolje je da imaš roke namesto za glavo jih daš v pest in bod brado)
* da dihaš pravilno to pomeni kose dvigneš izdihneš ko greš nazaj vdihneš. To je najbolj pomembno saj le takrat pride do popolne kontrakcije(krčenje mišice).
da jih delaš ZELO počasi približno 3 sekunde gor in 3 sekunde dol.
* če pa še hočeš vajo “popestrit” pa dvigni noge v zrak in delaj trebušnjake.
delaj jih 3 tedensko po 3 različne vaje vsakič.Ter na začetku 1 vajo po 3 x15 ponovitvami . Nato ostali dve vaji enako.

Pazi na prehrano zvečer ne jej OH ker jih ne rabiš jej jih čez dan do 4 ure ker jih porabiš.To je moje mnenje za trebušnjake lahko da še kdo ve boljše ampak meni resnično pomaga in se mi že malo poznajo “želvice”

Pa veliko uspeha Jana

s tem nebos shujsala

nova
Uredništvo priporoča

lp

pojdi na naslov http://www.mojtrener.com/, tu imaš vse opisano in prikazano v slikah. Samo s trebušnjaki se ne da porabiti maščob okrog trebuha, nemogoče je shujšati samo v določen predel telesa, maščobe se vedno porabljajo po celem telesu, nazadnje pa okrog trebuha, bokov in zadnjice, ker so to mesta, kjer se odlaga zaloga hrane. S trebušnjaki samo okrepiš trebušne mišice, ki se nikakor ne bodo videle, če ne boš zmanjšala količino maščob okorg pasu. Najboljši proti temu je tek, zjutraj na tešče, pod pogojem, da si prejšnjo noč imela zadnji obrok najkasneje okrog 20h in to predvsem beljakovinsko hrano (ribe, pusto meso…).

lp, MadTrix

New Report

Close