Najdi forum

Lep pozdrav!!
Zanima me ce ima kdo kaksne izkusnje z operacijo strelecih uses,mene zelo motijo in bi si jih rad dal popravit star sem ze 18 let zato me zanima cena taksne operacije in ali res potem ostanejo brazgotine!!

Ze vnaprej se zahvaljujem za pomoc!!!

Moj sin se je rodil z ušesi pod kotom 90 stopinj. Ob prvi priliki sem jih želela dati operirati, da ne bo imel “problemov” z okolico. Potem pa je dala znanka operirati ušesa hčeri pri 12 letih. Pravi da tega ne bi naredila nikoli več. Hčeri je bolelo, 14 dni je bila povita, ni si smela umivati las… Meni je sin sedaj simpatičen in ta ušesa spadajo k njegovem karakterju.
Če si res želiš, ti želim, da bolečine čim hitreje minejo, če pa je vzrok kakšna punca pa razmisli če se splača.
Kar se pa tiče cene, mislim da je do polnoletnosti zastonj.

Srečno,
Tinoča

Ja vem da je poseg do polnoletnosti dovolj zanima pa me se ce se hcerki od kloegice poznajo brazgotine in ali je razlika obcutna!

Tim

nova
Uredništvo priporoča

Brazgotin nima, ušesa pa sicer niso idealna, so pa vsekakor veliko boljša. Sama pravi da je resnočno zadovoljna in ji ni žal bolečin.

LP
Tinoča

Tudi moja sestrična si je pred leti dala operirati štrleča ušesa. Takrat je bilo še brezplačno (danes zagotovo ni), stara je bila 16 let. Brazgotin ni videti, saj se rezi napravijo za ušesi. Rezultat je bil zelo zadovoljiv.

Usesa sem si dal operirati cena je bla 65 000 za obe usesi bolecine so kr hude povoj pa morem nosit 7 dni!!

Bom se sporocil kaksna so usesa!!

Lep pozdrav

Tim

Si tako razočaran ali ne utegneš sporočiti? Upam, da drugo. Mene res zanima kako je šlo, ker je razlika če ti pove punčka ali pa odrasel. Moj sine ima ušesa pravokotno na glavo in taka okrogla, ne normalna ploščata. Jaz ga ne bom dala operirati, ker sem se navadila in pašejo h karakterju. Če pa bo hotel sam…

Sporoči prosim!
Tinoča

Ko sem dal povoj dol me je bilo najprej strah kako bo zgledalo,ampak je zdej 1000% boljse res da me je prvi teden bolelo ampak se je splacalo ker usesa so zdaj normalna bolecin pa tudi ni cisto nic vec danes pa je 15 dan po operaciji!!

Jaz sem zadovoljen ce pa te se kaj zanima se mi oglasi na meilu imam se neke podatke ki mi jih je poslal zdravnik in natancno opisejo operacijo in okrevanje!!1

Ok lep pozdrav!!! Tim

Tim, ne uspe mi poslati maila. Sama sem se z Voljo “skregala” pred 14 dnevi. Stalno mi zavrača.
Zanima me, oblika tvojih prejšnih ušes. A si imel samo štrleča ali taka majhna in zavita? Moj sine ima taka in če bo kdaj hotel operacijo, mi pride prav vsaka taka informacija. Ti si očitno že polnoleten in taka informacija je čisto drugačna, kot če ti pove to punčka.
Bi morala še kaj vedeti? Predvsem kakšne slabe strani.
Lahko mi pošlješ mail,

Najlepša hvala in lepo se imej,
Tinoča

New Report

Close