Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivši fant me bo vrgel iz hiše

Bivši fant me bo vrgel iz hiše

Pozdravljeni, trenutno že bivši fant se je odločil, da me bo vrgel iz hiše. Teden nazaj sva prekinila triletno razmerje.
Starša me nočeta, tesnih prijateljev nimam in zanima me, kam lahko grem in kam se naj obrnem za začetek po pomoč? Nisem še stara 18 let, zaradi njega sem pustila šolo, se preselila k njemu in se skregala starši. Ne rabim tolažbe ne obsojanja, samo rada bi vedela kam lahko grem, da ne pristanem na cesti? Hvala vam.

Obrni se na CSD. Ker se nisi polnoletna, so starsi dolzni poskrbeti zate. Ce to ni izvedljivo, ti bodo na CSD kaj predlagali. Rejnistvo, dom …???

Probaj se pobotat s starci, drugač pa doseži prek csd, ker glej, starci morajo skrbet zate do 18 leta. Csd te lahk porine v krizni dom, mogoče dobiš začasno rejništvo dokler si ne rešiš stanovanjskega problema.

Šola ni več opcija? Na CSD prosi, da te začasno namestijo kam, z novim šolskim letom pa v dijaški dom. Starši te morajo vzdrževat, če se šolaš. Borka si, da se spopadaš s temi težavami pri tvojih letih.

Aha, zaradi fanta si pustila šolo? Te je prisilil v to odločitev?

Ne veš kaj dela manipulacija. Odločijo se same. Pri svojih 27ih sem imel razmerje s 16 letnico, živela je pri meni. Podobna zgodba kot pri avtorici. Sem spoznal drugo, mlajšo, 3 mesece smo še živeli skup, 2 meseca se fajn imeli, zadnji mesec pa kreganje. Vmes mlajša slučajno zanosila, ta pri 19 pa letela z vrečkami ven. 500e sem ji dal za 1 mesec najemnine in stroškov v drugem stanovanju, za drugo je imela 260e sociale še takrat.

Dobro tole, pri petnajstih si šla od doma k tipu? Oz. še mlajša, če praviš, da jih še osemnajst nimaš? NO ja…..

Da se pri 14ih ni boljše odgovorno odločila.
Grozna je.
Staršem dajmo pa spomenik postavit, ker so se z 14letnim otrokom skregali in prekinili stike ko se je le ta preselil k pedofilu očitno (ker kateri 14letnik ima svojo hišo).

Punca obrni se na CSD. Verjeno boš šla v dom, dvomim da v rejništvo. Potem pa naprej urejaš. Vrni se v šolo in poskrbi zase, ker zelo očitno že starši niso, partnerji tudi ne bodo kot vidiš. Zanašaj se nase. Ker si edina ki boš lahko poskrbela zase. Vso srečo.

Da se pri 14ih ni boljše odgovorno odločila.
Grozna je.
Staršem dajmo pa spomenik postavit, ker so se z 14letnim otrokom skregali in prekinili stike ko se je le ta preselil k pedofilu očitno (ker kateri 14letnik ima svojo hišo).

Punca obrni se na CSD. Verjeno boš šla v dom, dvomim da v rejništvo. Potem pa naprej urejaš. Vrni se v šolo in poskrbi zase, ker zelo očitno že starši niso, partnerji tudi ne bodo kot vidiš. Zanašaj se nase. Ker si edina ki boš lahko poskrbela zase. Vso srečo.
[/quote]
Skregala se je ona, ker je raje izbrala tistega tipa, ni pa hotela poslušati staršev.


Skregala se je ona, ker je raje izbrala tistega tipa, ni pa hotela poslušati staršev.
[/quote]A ni pri tebi doma stanje glede tega in selitev otrook od doma še mnogo huje, pa niso krivi otroc?


Starši pa res niso več dolžni skrbeti zanjo, po tem, ko je bila 3 leta v partnerski zvezi.

Je pa dolžan fant ! Dolžan ji je plačat preživnino . Do kdaj? Dokler ne zaključi šole, ki jo je pustila zaradi njega.
Do odvetnika punca in nikar iz hiše, dokler ti odvetnik ne uredi. Naj ti pomaga zaprositi za brezplačno pravno pomoč- za začetek.


Starši pa res niso več dolžni skrbeti zanjo, po tem, ko je bila 3 leta v partnerski zvezi.

Je pa dolžan fant ! Dolžan ji je plačat preživnino . Do kdaj? Dokler ne zaključi šole, ki jo je pustila zaradi njega.
Do odvetnika punca in nikar iz hiše, dokler ti odvetnik ne uredi. Naj ti pomaga zaprositi za brezplačno pravno pomoč- za začetek.
[/quote]
Nehajte no s takimi blesarijami. Če je resnica, je punca za v popravni dom.

mene me bo bila pa bivša žena vrgla iz moje hiše.

Ne veš kaj dela manipulacija. Odločijo se same. Pri svojih 27ih sem imel razmerje s 16 letnico, živela je pri meni. Podobna zgodba kot pri avtorici. Sem spoznal drugo, mlajšo, 3 mesece smo še živeli skup, 2 meseca se fajn imeli, zadnji mesec pa kreganje. Vmes mlajša slučajno zanosila, ta pri 19 pa letela z vrečkami ven. 500e sem ji dal za 1 mesec najemnine in stroškov v drugem stanovanju, za drugo je imela 260e sociale še takrat.
[/quote]

Grozljivo – da pri sedemindvajsetih nisi bil sposoben imeti razmerja s svojo vrstnico, ampak si zlorabljal mladoletnice, verjetno take iz kaotičnih družin in duševno nestabilne.

Kje imaš ti glavo, da greš pustit šolo in živet s fantom, brez šole boš težko živela. To ni pravljica, da vse dobiš na pladnu. V šolo nazaj in v dijaški dom, sam kdo ti bo pa plačeval stroške sama pogruntaj.

Za takele fante je nujen arest, z nujnim delom, kjer bo preživljal sebe in se zgubljeno dekle do njene rehabilitacije in tako svoje izpustitve na prostost.
V primeru njegove ponovitve izkoriščanja mladoletnic, pa jajca rezat!
Evnuh naj skrbi za ljudi v stiski.

Za takele punce pa komuna, s strogim dnevnim scenarijem, od dokončanja izobraževanja, pridobitev poklica in delo v njem.

Za nujno preživljanje, mogoče si upravičena, če boš uspela dokazati da te je kot nedoraslo mladoletnico zavedel, uničil in prisilil v opustitev šolanja, potem si v tem pogledu lahko prikazana kot žrtev. Csd bo kontaktiral tvoje starše in spravili te bodo nazaj domov, razen če sta se ti odpovedala. Če ne uspe, pa prioriteta naj ti bo šola in namestitev v dijaški dom. Druge opcije ne vidim, razen spanja pod mostom.

mislim da gre za izmisljen post pa vseen sama si si kriva csd naj te strpa v popravni dom kjer bos delala 24 ur na dan tisto kar ti bo predpisala drzava.za take k si ti nobenga usmiljenja

Uničila si si življenje, kriva si sama, noben drug. S takim razmišljanjem ne boš v življenju dosegla nič. Take zapadete v prostitucijo, drogo, klošarstvo. Dvomim, da se da kaj rešit. Starše je treba spoštovati in ubogati vsaj do 18 leta. Ti nisi imela spoštovanja in prav je, da plačuješ za svoje napake.

Ja, tole mora bit ena posebna oblika pedofilije, kje žrtev joka in stoka, ker jo pedofil noče več zlorabljat. Pa bi pedofil rad prekinil razmerje.
Tako da samo arest ne vem, če bo zadostna kazen.

Samo Romi gredo pri petnajstih od doma, k partnerju. Tezko bo zate, edina dobra stvar je , da nista nastepala kaksnega otroka.

Staršem ni bilo lahko gledati mladoletne hčerke, ki pusti šolo in gre živet k pedofilu. To ni obsojanje, jim je moralo verjetno biti hudo. Tipa bi pa lahko prijavili, verjetno ga niso zaradi tebe. Ali pa si zbežala od njih? Saj v resnici nočem vedet, to je tvoja stvar.
CSD lahko posreduje, vsekakor se poveži s starši.
Srečno!

Ne veš kaj dela manipulacija. Odločijo se same. Pri svojih 27ih sem imel razmerje s 16 letnico, živela je pri meni. Podobna zgodba kot pri avtorici. Sem spoznal drugo, mlajšo, 3 mesece smo še živeli skup, 2 meseca se fajn imeli, zadnji mesec pa kreganje. Vmes mlajša slučajno zanosila, ta pri 19 pa letela z vrečkami ven. 500e sem ji dal za 1 mesec najemnine in stroškov v drugem stanovanju, za drugo je imela 260e sociale še takrat.
[/quote]

Res pohvale vredno. Debil. Odločijo se same? Ne same, nekdo jih zmanipulira, ker to niso polnoletni odrasli ljudje. To je pedofilija. Si samo en gravž. Pravi moški ne delajo tega, pojdi se zdravit.

14 letna punca je otrok! 14 let!
Seveda bodo slovenci krivili njo. Seveda. Ne starši niso bili nič krivi. Verjetno so čudoviti, da so ne samo pustili da odrasel ded “prevzame skrb” za njihovega otroka, jasno jim na konec pameti ni padlo da bi prijavili tega pezdeta in rešili hči, katera je bila pač še otrok/najstnica in nezmožna sprejemati take odločitve glede svojega življenja. Kaj klinac se razmnožujete če niste sposobni zaščititi lastnih otrok pred takimi pezdeti ki se tudi tukaj javljajo in HVALIJO z tem da izkoriščajo naivne MLADOLETNE punce. Un pedofilski pezde je tudi žrtev tukaj. Starši so žrtev. Pedofil je žrtev. Punca je pa največje zlo na tem svetu ker se ni znala zaščititi pred psihopati ki prežijo na ranljive.
Kje za boga je fotr te punce. Verjetno doma drka na najstnice. Kristus res se vsak dan zahvalim da sem imela normalne starše, ki so vedeli kaj je njihovo delo ko so nas spravili na svet. Kolikor je bil miren človek, sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da bi razbil pezdeta ki bi me pri 14ih pogledal narobe, kaj šele odpeljal k sebi!
Da pa tudi ženske tukaj krivite njo je pa največji poden od podna. Razumem da mon tipi, ki itak fantazirajo o mladoletnicah in nekem namišljenem svetu v katerem se vse vrti okoli njih ker so taki carji. Ampak da ženske, mame tako razmišljate. Za bruhat. Seveda ko vas nategne na tretjem zmenku in pol ne pokliče ste žrtve. Ko vas vara in zapusti vas preseneti. Pa ste odrasle ženske! Ampak od 14 letnice pa pričakujejo da se obnašajo in delujejo kot najbolj odgovorne in odrasle osebe na svetu, katere se lahko same branijo.
Za kozlat ste.
Mi je hudo za vaše potomce.

Dajmo ponovno spet malo razčistit, KDO je pedofil. To je nekdo, ki ga vzburjajo PREDPUBERTETNIŠKI OTROCI. Torej taki, ki sploh še ne kažejo nobenega znaka spolne zrelosti. Privlačijo ga otročki, stari 3 leta, 5 let, 6 let… Ne pa punce, stare od 14 – 16 let, ki so jim že zdavnaj dlake pognale! Take punce so za pedofila PRESTARE!!!

A BO ŠLO V VAŠE BETICE???

P.S. Za take moške prassce, ki se slinijo nad 14, 15, 16-letnicami, pa najdite kakšno drugo ime. Podobno kot na primer za tiste tipe, ki so stari 50, 55 ali 60 let, slinijo se pa nad 20 – 25 let starimi dekleti in sanjarijo, kako bi jih poseksali.

New Report

Close