Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Od jutri na HR samo z hitrim testom POŽRITE SE

Od jutri na HR samo z hitrim testom POŽRITE SE

Kot sem napovedoval (napovedoval sem sicer bistvene “otoplitve” pogojev vstopa na Hrvaško, greste lahko že od jutri na HR SAMO Z HITRIM testom, če ostanete tam do 10 dni…

Pa če se Merkla od togote postavi na tisto, česar nima. Janša pa tudi.

Julija in avgusta pa bo za vstop na Hrvaško zelo verjetno dovolj izmerjena temperatura, nižja od 37 stopinj. Ali pa še to ne…

Vaš link

Yessss!
To sicer menda velja do 15.4., a če ne bo nekih poslabšanje, računam da bo tako tudi naprej.

Mislim, da bo iti na Hrvaško čedalje manj pogojevano s kakšnimi testi, papirji.
Najmanj pa s kakšnimi cepilnimi potnimi lsiti.

Ker jim je dosti bolj pomembno dobiti v proračun kakšnih 5 dodatnih miljard evrov, kot zajebavati turiste z ne vem kakšnimi ostrimi pogoji.

Njihova epidemiološka slika sicer ni idealna, ampak vseeno nimajo dosti več okuženih, kot mi (danes HR okoli 1800, mi okoli 1600) , pa jih je dvakrat več.

April, maj, junij, julij, avgust. 5 mesecev možnosti iti na morje.
Na hrvaški obali so te dni kakšen dan temperature že 25 stopinj. Noro…

nova
Uredništvo priporoča

Okužb je precej več kot 1800. Manj skoraj ne morejo napisat. Res je, da oni sami predstavljajo le slabo tretjino možnosti okuže (za nas kot turiste), 2/3 bodo predstavljali turisti iz okuženih držav , ki bodo prišli le S hitrim testom, ali še to ne. Septembra, oktobra bo pa tako, kot lani (upam, da ne slabše).

To sploh ni pomembno, ker moraš ZA IZSTOP iz Slovenije pokazati PCR test ali potrdilo o cepljenju.


Tako kot ti lažeš lažejo tudi hrvati, danes imajo 2623 okuženih in 19 umrlih, bodo pa te številke proti sredini aprila začele upadat pa ne zaradi izboljšanja temveč zaradi majskih praznikov in posledično začetka predsezone, je bilo lani isto in so prirejali podatke samo zaradi turizma, konec julija je pa vrag odnesel šalo tudi pri njih in skok okuženih in umrlih je bil vsak dan višji čeprav so še vedno trdili, da so najbolj varna covid država v evropi so ostale države prepovedale potovanje v lepo njihovo, posledice njihove varne covid države smo občutili pri nas 2 tedna po zaprtju meje, ko je bil skok okuženih vsak dan skoraj za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višji.
Tudi jst imam vikend na hrvaškem ampak brez, da bi se cepil ne bom šel, ker enostavno njihovim številkam ne verjamem.


Ne, dovolj je hitri test!


Tako kot ti lažeš lažejo tudi hrvati, danes imajo 2623 okuženih in 19 umrlih, bodo pa te številke proti sredini aprila začele upadat pa ne zaradi izboljšanja temveč zaradi majskih praznikov in posledično začetka predsezone, je bilo lani isto in so prirejali podatke samo zaradi turizma, konec julija je pa vrag odnesel šalo tudi pri njih in skok okuženih in umrlih je bil vsak dan višji čeprav so še vedno trdili, da so najbolj varna covid država v evropi so ostale države prepovedale potovanje v lepo njihovo, posledice njihove varne covid države smo občutili pri nas 2 tedna po zaprtju meje, ko je bil skok okuženih vsak dan skoraj za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višji.
Tudi jst imam vikend na hrvaškem ampak brez, da bi se cepil ne bom šel, ker enostavno njihovim številkam ne verjamem.
[/quote]

Ti kar bodi doma v Sloveniji tri ali štiri leta in to brez dopusta, brez morja.

In se cepi vsako leto štirikrat do osemkrat zaradi novih sevov.

In potem pošteno napiši, kako zdrav boš po štirih letih nedopusta in 24-ih cepljenjih…

Zelo verjetno te ne bo več med živimi.

Ja , kaj pa pol rabimo za nazaj v SLO ? Je tudi ta hitri test dovolj?

Za nazaj hitri test ni dovolj. Dol greš pa lahko s hitrim testom.
Avtor je vse pomešal.

Za nazaj hitri test ni dovolj. Dol greš pa lahko s hitrim testom.
Avtor je vse pomešal.
[/quote]

Avtor je samo napisal, kaj zahtevajo za vstop na Hrvaško po novem Hrvati.
Zahtevajo LE hitri test, pa če vas raznese…

Pa, dejte nehat že s temi okuženimi! Le kje jih vidite?
Ozrite se okrog sebe, no, najprej je treba it ven in sami glejte.

Sonce voda zrak svoboda!
Pa ptički in čebelice, cvetje.
Le alergični na pelod kihajo!

Super…končno!Hvala za inf.!

Tja se bo lahko šlo s hitrim testo, nazaj pa ne.

Poguglat pa ne?

https://www.avtokampi.si/novice/hrvaska-prehod-meje

Tja se bo lahko šlo s hitrim testo, nazaj pa ne.
[/quote]
Nehajte ga srat, nazaj ne rabiš test, v svojo državo te morajo spustiti, lahko ti pa odredijo 10-dnevno karanteno ali pa hitri test, ki ga narediš v domačem kraju in če je negativen karantena ni potrebna.


Nehajte ga srat, nazaj ne rabiš test, v svojo državo te morajo spustiti, lahko ti pa odredijo 10-dnevno karanteno ali pa hitri test, ki ga narediš v domačem kraju in če je negativen karantena ni potrebna.
[/quote]

Tako je!

Poleg tega pa je že bila nekaj dni nazaj, se mi zdi na Evropsko sodišče za človekove pravice vložena “kombinirana” USA/DE ovadba nemškega odvertnika dr. Füllmicha zaradi kršitev in ovir v zvezi s potovanji po svetu, odkar smo slišali za novo gripo, imenovano korona.

Sojenje bo resda trajalo 2 leti, ampak na koncu bo, upam vsaj, ugotovljeno, da so bili mnogi ukrepi NEZAKONITI!

Če bo tako, takoj tožim Slovenijo za izgubljen lanskoletni dopust zaradi oviranja prihoda na svojo nepremičnino na Hrvaškem.

Tožil jih bom za vseh 12 mesecev leta 2020, po 1000 evrov odškodnine na mesec.

Z 12.000 evri odškodnine bom čisto zadovoljen, sem namreč skromen človek… 🙂
Sem namreč v pokoju, tam mam skromno hišico in imam tudi vse dokaze/odloke, da celoletnega dopusta enkrat zaradi takih, drugič zaradi drugačnih ovir nisem mogel koristiti.

Slovenijo itak vsak, ki pride mimo, ocuri za nekaj 10.000 ali 100.000 evrov, pa jo dajmo še mi, ker so nam NEUPRAVIČENO omejevali prost prehod meje… In nam ga pravzaprav še.

Hojs namreč pravi, da lahko greš iz države, vendar le če plačaš globo…

Tako je!

Poleg tega pa je že bila nekaj dni nazaj, se mi zdi na Evropsko sodišče za človekove pravice vložena “kombinirana” USA/DE ovadba nemškega odvertnika dr. Füllmicha zaradi kršitev in ovir v zvezi s potovanji po svetu, odkar smo slišali za novo gripo, imenovano korona.

Sojenje bo resda trajalo 2 leti, ampak na koncu bo, upam vsaj, ugotovljeno, da so bili mnogi ukrepi NEZAKONITI!

Če bo tako, takoj tožim Slovenijo za izgubljen lanskoletni dopust zaradi oviranja prihoda na svojo nepremičnino na Hrvaškem.

Tožil jih bom za vseh 12 mesecev leta 2020, po 1000 evrov odškodnine na mesec.

Z 12.000 evri odškodnine bom čisto zadovoljen, sem namreč skromen človek… 🙂
Sem namreč v pokoju, tam mam skromno hišico in imam tudi vse dokaze/odloke, da celoletnega dopusta enkrat zaradi takih, drugič zaradi drugačnih ovir nisem mogel koristiti.

Slovenijo itak vsak, ki pride mimo, ocuri za nekaj 10.000 ali 100.000 evrov, pa jo dajmo še mi, ker so nam NEUPRAVIČENO omejevali prost prehod meje… In nam ga pravzaprav še.

Hojs namreč pravi, da lahko greš iz države, vendar le če plačaš globo…
[/quote]

enako

Meja je odprta, imate pa problem , če niste iz regije katera meji s Hrvaško ne morete priti do meje ker bi kršili regijsko karanteno, torej dobite položnico na meji.

Se pravi – 3 tedne dopusta.
3x hitri test – 2 odrasla + 8 letnik.
2 otroka sta pod 7 let.
10 dni smo na morju.
Pridemo nazaj.
2 otroka pod 7 sta free.
8 letnik je 10 dni v karanteni – glih gre ven do 1.9.
Midva z možem 10 dni delo od doma/ali hitri test/dopust v karanteni.
Gre ven.
Hvala!

New Report

Close