Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, da ali ne?

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, da ali ne?

Mož je pred nakupom tega avtomobila, uvozil ga bo rabljenega iz Italije. Dal bo 75.000€. Bi vzeli?
https://www.youtube.com/watch?v=OWGXO8CJEV0

Ooo, jaaaaaa, bi!
Je pa koristno, če ima prijatelje med mehaniki… Če bi imel ravno smolo.

Imam Alfe ze celo zivljenje. Nikoli imel problemov. Niti najmanjsega. Samo redno servis delat.

Absolutno!! Biti lastnik alfe ima vsaj 2 prednosti.
Poznaš vse ostale lastnike, ste kot eno društvo, ker se vsako jutro dobivate pri mehaniku.
Vozniki alf gredo vedno v nebesa, ker so že na zemlji šli skozi pekel

To pise nekdo na minimalci kateri si Alfe ne more privoscit. Tudi jaz imam Alfo (je ze tretja) in nikoli nobenega problema.

Čeprav je tema iz dolgočasja odprta, pa vseeno – konkretno tale avto so mokre sanje vsakega entuziasta. Italijansko lep, zmogljiv nenormalno. Naj si ga privošči, samo z uvoza za 75.000 eur mora biti top opremljena in skoraj nova….

Ja mislim da ne bi smela biti več kot 1 leto stara. Sicer pa bo imel kje možnost uporabit vseh teh 510 konjev? Ker če ne je brezveze, nima smisla da šminkiraš s stvarmi, ki jih ne uporabljaš. Se pa stroški s tem šele začnejo. Pa ne govorim o popravilih, ampak samo navadno vzdrževanje si večina tle gor ne more privoščiti, pa četudi jim podariš tak avto.

Hisa brez Alfe ni dom!!!!


Zelo napačno razmišljanje.
So me pred 6 leti, ko sem kupila Alfa Giulietto vsi strašili, da bom samo po servisih hodila in da pije kot žolna.
V šestih letih nisem imela niti enega problema, na pumpi sem pa enkrat manj kot sem bila prej z WW golfom.
Alfa romeo je zakon!!!

Uuu seveda, takoj bi imel ta avto 🙂

Ne. Ga ni dnarja.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

JAAAAA!!!!

če bi bila meja dans pri Postojni bi se prevažali v takihle makinah ne pa v nemških polizdelkih, jajcih ki se jih še balkan počasi otepa……

Go alfa go

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

to obarvano velja v večin za nemško elito….kolikor berem in poslušam..ma se alfe niso pol toliko kvarle kt novejša nemška jajca. Pregovorna nemška kvaliteta je v večini primerov sam še rek. O kvaliteti ne duha ne sluha

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

devinitivno DA. Jaz sem tudi lastnik nemškega polizdelka premium znamke….

to obarvano velja v večin za nemško elito….kolikor berem in poslušam..ma se alfe niso pol toliko kvarle kt novejša nemška jajca. Pregovorna nemška kvaliteta je v večini primerov sam še rek. O kvaliteti ne duha ne sluha
[/quote]

Ja.
Tistega obarvanega nisem resno mislil, ker je samo folklora. Je že res daleč nazaj, ko je bilo res.
Sploh tale alfa – oz tale model – je pa narejena s tisto pregovorno nemško natančnostjo, ki zdaj sploh ne velja več – za nemce.

Samo je pa res tudi to, da prijatelji mehaniki nikdar ne škodijo. Pri nobenem avtu.


Skoda ker samo nakladas, v tem avtu je motor ki ga je razvil ferrari, avto je vrhunski, imajo pa o alfah najvec povedat tisti ki je niso nikoli imeli, sam sem imel 33 z 1.7 boxer motorjem, vrhunske vozne lastnosti, imel sem 155 2.5, 156 1.9 jtd, 159 jtd, vozil sem brero, 75, giulietto, zdaj kupujem giulio, vrhunske so C8 in C4, alfe so vrhunski avti za poznavalce, ostali pac vozite audije in ostala jajca

Ja:)

Alfa, kraljica odstavnih pasov.

Ampak vsaj stojiš v stilu ob cesti… :))

Tvoj dec pa ni glih pameten, če misli kupiti za 75k € rabljeno, in to iz Italije (ko je marsikomu jasno, v kakšnem stanju so ponavadi njihova vozila). Ga je mogoče že kdo po zdravju povprašal? Pa da ne bo pomote – avto je, če pustim italijansko šlampavost, raketa. 🙂

😄😄😄😄😄

Tale štos sem sicer jaz slišal za voznike francoskih avtomobilov.
Tako kot tistega, zakaj imajo Francozi Eiffelov stolp… Zato, da lahko z vrha vidijo, kako kvalitetno delajo avtomobile Nemci in Italjani. :-)))

Tvoj dec pa ni glih pameten, če misli kupiti za 75k € rabljeno, in to iz Italije (ko je marsikomu jasno, v kakšnem stanju so ponavadi njihova vozila). Ga je mogoče že kdo po zdravju povprašal? Pa da ne bo pomote – avto je, če pustim italijansko šlampavost, raketa. 🙂
[/quote]

Rabljeni avti iz Itlije so lahko zelo dobri, če so prav vzdrževani. Poleg tega zaradi toplega vremena ne solijo cest.
Je pa problem, če pri nas od švercerja kupiš Alfo, ki ima magičnih 140 tisoč kilometrov za smešno ceno. Kilometri se ne vrtijo v Italiji ampak ko ti avti pridejo v Slovenijo.

Kar pa se šlampavosti tiče pa drži. Pol leta stara Giulia Veloce ima enake čričke v armaturki kot 8 let stara Giulietta. Če kupiš Alfo (ali pa Fiata) te to ne sme motiti.

Rabljeni avti iz Itlije so lahko zelo dobri, če so prav vzdrževani. Poleg tega zaradi toplega vremena ne solijo cest.
Je pa problem, če pri nas od švercerja kupiš Alfo, ki ima magičnih 140 tisoč kilometrov za smešno ceno. Kilometri se ne vrtijo v Italiji ampak ko ti avti pridejo v Slovenijo.

Kar pa se šlampavosti tiče pa drži. Pol leta stara Giulia Veloce ima enake čričke v armaturki kot 8 let stara Giulietta. Če kupiš Alfo (ali pa Fiata) te to ne sme motiti.
[/quote]
Tumarije kvasis, giulieta nima nobenih crickov, ce pa ti avta ne puces in se ti zaredijo scurki…tvoj problem, kot drugo o kakem zbijanju km ti bluzis, na alfah id 159 dalje se na testerju..uradnem vidi vsak poseg v tahometer, taki da se z alfami nihce ne stati, to o soljenju cest pa, vi ste debili, 30 let nazaj bi to se pilo vodo v 21 stoletju pa…daj se zbrihtaj

Tvoj dec pa ni glih pameten, če misli kupiti za 75k € rabljeno, in to iz Italije (ko je marsikomu jasno, v kakšnem stanju so ponavadi njihova vozila). Ga je mogoče že kdo po zdravju povprašal? Pa da ne bo pomote – avto je, če pustim italijansko šlampavost, raketa. 🙂
[/quote]

Se eno budalo ki je alfo videli zgolj od dalec….

to je carski avto za lastnika. Eden lepših avtomobilov sploh. S takim izpuhom pa žal nočna mora sosedov, kar jih prisili v potrošnjo 6 eur za nakup bombolete purpena…..potem imaš pa par jurjev stroškov, kot lastnik.

New Report

Close