Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špela Močnik meša čokolado

Špela Močnik meša čokolado

Gledam Špoelo Močnik iz javnega servisa, meša čokolado – obup. Ni videt, da bi pogosto držala kuhalnico v roki. Njen partner je bil od chefa že parkrat pohvaljen, ona pa popolna katastrofa

…sem tudi sama dobila tak občutek, da kaj dosti v kuhinji ni. Lahko, da je samo tak občutek, da raje samo konzumira, kot pa kuha, a je bilo to zaslediti že parkrat – kot da se ne bi niti pozanimala, kaj in kako pred oddajo (vsaj jaz bi se, če bi vedela, da sem nespretna…)

ja, tole mešanje čoklade Špelo Močnik spravlja v obup. Najbolj je grozen, ko uči chefa, kaj je prav in kaj ni. Najbolj je smešno, ko ji je moral pokazati v živo, kako se meša.

Glede konzumecije se strinjam, kot domači dobro hajan kruh. Je pa majhna, to je malo opravičilo

Hahaha, najbolj je smešno, ko ona komentira: “Rok se samo zgraža, kaj midva delava.” ali “Pri čokoladi ne moreš, da ne bi packal.” medtem pa kamera kaže Davida, kako nič ne packa in lepo lično vse naredi, potem pa njo, kakšno packarijo dela:))

Špela meša čokolado, oprostite, kot bi Helena Blagne likala moško srajco. Samo Helena se je pred oddajo vsaj malo pripravila, Špela je pa tolk polna sebe, da sploh ni razumela, da ne zna. Enostavno se v kuhinji ne znajde. Zgleda da doma samo pice tolče.

Tam na fb je skupina recepti za vsak dan ali dnevno kosilo .. nekej podobnega… potem pa folk slike objavlja.
V stilu ” mmmmm njami domac golaz.”
Zupa! Ne pa golaz… trije koscki mesa v zupi.
Video , kako ni bavbav ajdove zgance naredit mesa jih pa kar z mikserjem a voda mu vre kot bi cunje kuhal. A zganci zliman poc.

Objavi lazanjo… zgleda kot bi se nekdo skozlal na talar..

Fb skupina picomanija… vito gor vito dol, vsaka tadruga zazgana, okoli kot balon v sredini vse plava….in on pise prava napoletana
Ja peezda, k bi vsaj google slike odpru in pogledal kaksna je pica v campanji…

… pol folka nima pojma o kuhinji… sam siljo se pa s svoji kuharijo …
Ostali pa ne vem al so taki hinavci da ne povejo da je u koorcu, in se limajo smilije plosk , bravo itd. Al pa tud nimajo pojma

Špeli kuhavnica enostavno ne gre. Verjetno doma samo pico natepava. Če pomisliš, imaš tudi pri pici dost izbire, vsak dan lahko naročiš drugo.

Sovoditelj bi ji lahko za 8. marec podaril en osnovni kuharski tečaj !!!

Ma prav zanima me, zakaj bi morala znati kuhati pred kamero. Meni je prav zoprno gledati novinarke, ki se grejo neke kuharice.
Saj za kuharje je šola za kuharje in za gostinske tehnike. Oni gredo tja, ker se tam učijo in se želijo izobraževati v tej smeri.
Meni je prav neznosno, ko novinarji že navsezgodaj “kuhajo”. Tudi gostov-kuharjev je absolutno preveč.
Ti voditelji so naredili izobrazbo na Fakulteti za družbene vede in so se izobrazilo zato, da nam posredujejo novice, novosti in zanimivosti. Imajo bogat besedni zaklad in sposobnosti komunikacije.
Da bi se šli neke kuharje, meni je to skrajno zoprno.

Sama je šla pred kamero, nihče je ni silil. Ampak tole mešanje čokolate, plis. Enkrat je chef kar popenil, ji vzel kuhalnico in sam premešal do kraja.

Špela MOčnik je novinarka, voditeljica in ima prav dovolj drugih kvalitet za pokazat gledalcem brez tega umotvornega kuhanja, ki je postalo prava pravcata znanost na televiziji.
Kuhajmo s Terezo, kuhajmo z Binetom, kuhajmo, kuhajmo, kuhajmo še najmanjše otroke zasvojijo s tem navsezgodnjim kuhanjem.
A ni boljše pojesti jabolko ali dva, ki sta zrasli na drevesu, pa pojesti pest lešnikov, ki jih je obrodila leska in robidnice, ki so zrasle na robidi, kot te posiljene paradižnike, ki so dobili injekcijo antibiotikov, da so v Luštu lahko na brzino dozoreli in potem delati z njimi omako in dodajati čebulo pa česen, pa ostro in sladko papriko itd.
Bravo Špela, ti znaš predvsem kaj drugega povedati gledelcem kot zgolj kuhati.

Katera oddaja je to?

Meni je pa Špela čisto fajn voditeljica, saj je že večkrat sama povedala, da v kuhinji pač ni doma. In, kaj potem. Raje gledam njo, kot pa zoprno, afnasto Mojco Mavec, ki je kar naenkrat taaaaaka kuharica, tisto petkovo spakovanje je pa res čista groza. Tako kot se pa ta afna pred kamero, se pa res nobena ne. Primorci, a vas nič ne moti, ko tako na silo uporablja vaše besede? Ko hoče žabarka postati po vsej sili Primorka in kar naprej tolče “ma” in podobno, je skrajno zoprno in negledljivo!

Ma kaj je treba novinarjem kuhati, vse te kuharije je preveč, boljše, da nam kaj povedo saj so za tako delo strokovno usposobljeni.
Pa še to me moti, ko voditelji vabijo, da gledalci pokličejo in povedo, kaj imajo raje čokolado ali rože, začne ena gledalka blebetati nekaj čisto tretjega o raztrganih hlačah, ki jih nosi Nik in pijanski drži, ki jo uporablja Nika. Ženska, pa kdo jo sili, da gleda oddaje o mladih. Očitno ji tudi kuhanje ni všeč oziroma ga je ful preveč.
In Špela je prav strokovno in novinarsko rešila zadrego z vprašanjem, kaj ima gledalka raje, potem pa vse tiho je bilo.
To…to je delo Špele Močnik, ne pa kuhanje. Prosim vas.

Zakaj pa potem Špela Močnik kuha, če sama ve, da ni za kuhinjo. Ko bi se vsaj malo pripravila pred oddajo. Tako pa jo je chef odstavil od lonca in sam zmešal čokolado do konca.

To sploh ni njeno delo, ne spada v njen kontekst. Ona ima drugega dovolj, in sploh premore dovolj verbalne komunikacije in predstavitve in koordinacijo in kar se tega tiče je TOP.

uSTVARJALCI ODDAJE, DAJTE ŽE ENKRAT PRENEHATI S TO KUHARIJO IN OLUPITE KROMPRI IZ SHRAMBE, GA SKUHAJTE, POSOLITE OKISAJTE IN DODAJTE MALCE OLJA.
jE BOLJ ZDRAVO KOT VSA TA HRANA KI PRIHAJA OD NEZNANO KJE.

Sem Primorka in me moti, ker se slisi, da ni pristno, ni nase. Ko pa zacne se z nono 🙈 pa preklopim, ce ze prej ne 😊
Ne glede pogosto, kar vidim, mi je pa Spela cisto ok. Vsekakor boljse od Mavec in Pirkovic.

Sem Primorka in me moti, ker se slisi, da ni pristno, ni nase. Ko pa zacne se z nono 🙈 pa preklopim, ce ze prej ne 😊
Ne glede pogosto, kar vidim, mi je pa Spela cisto ok. Vsekakor boljse od Mavec in Pirkovic.
[/quote]
Me veseli, da mi je dala prav Primorka:) Meni ste Primorci tako simpatični ljudje, in vas zelo rada poslušam, ampak VAS, prave PRIMORCE, ne pa take spakedranščine. In če mi, laiki slišimo, da ni pristno, si lahko samo predstavljam, kako se šele vam naježi koža. Lep pozdrav iz Posavja;))

Špela je že sama lepo povedala, da v kuhinji ni preveč spretna. In, kaj potem? Ravno zato sta z Davidom tako zabavna, ko se lovita pri izzivih. Ne vem, če bi bilo smiselno, da bi se vnaprej ne vem kako pripravljala in blefirala, da je profi. Se pač zaveda, da ne more znati vsega in ne špila neke super ženske, kot je sedaj moderno, da bi vse rade bile Rebeke, oziroma babji multipraktiki. Je pa odlična smučarka, mislim, da je celo poučevala otroke, no, tukaj bi se pa ona lahko marsikomu smejala, ki bi bil več na zadnji plati kot pa na smučeh. Špela je zakon!

ma na naši nacionalni televiziji pa res lahko vsakdo dela. Baba po mojem ni sposobna še jajc sfritat.

Mar ni dovolj kuharskih oddaj na TV, mar ni preveč, ful preveč teh kuharjev in kuharic, ki so izobraženi za kuhanje.
Le zakaj se morajo visoko izobraženi novinarji, voditelji ukvarjati s to kvazi potrebno ustvarjalnostjo.
Če ne bi bila dovolj dobra v komunikaciji in posredovanju z gledalci, Špela ne bi bila to kar je. Ima sposobnosti , znanje in izobrazbo za to kar dela.
Ne dvomim, da svoje otroke doma že zna nasititi.
Je pa veliko, več v njej drugih kvalitet in res škoda, da bi se ukvarjala s kuharijo.

Špela je bila gobezdalo na radiu, zdaj je gobezdalo na tv. To ni novinarka.
nima kaj dosti pokazat.
Poznam veliko oseb iz medijskega sveta, ki odlično kuhajo. Ampak tega se ne naučiš, če to počneš 1x na leto. Nihče ne pričakuje od nje, da bo zdaj neki chef postala, se pa vidi, da res ni vešča kuhanja.
Ni čudno, da je ločena. Le kaj njen otrok je.

Pa kaj te tebe skrbi, kaj je njen otrok in otroci ali je ločena ali ne, tisto kar gledalcem podaja, je kvaliteta njene komunikacije, ki je ne premore vsak.
Kuhanje pa je tisti NPK, ki ga zmore vsak, ki je željan zaposlitve za pomivalca posode. Kuhanja in Chefov je na TV absolutno preveč. Sedaj so Chefi že malčki, ki še dobro pisati ne znajo.
Kuhati zdravo pa res ni težko in prav gotovo brez vsek teh uvoženih dodatkov s Kitajske česna, z Argentine kurkumo pa iz Afrike kardamam, to vse stane in dela sladkorno bolezen, holesterol in povišan krvni tlak.
To ni za nas, ki pridelamo domačo hrano skoraj brez dodanih nezdravih aditivov.

Njena komunikacija pa res ni tako blazno kvalitetna, da bi to odtehtalo dejstvo, da je na žnj drugih področjih nula.
Diplomirala je iz resničnostnih šovov. To je njen domet, blabla voditeljica resničnostnega šova.
Svoje ljubezensko življenje pa sama razlaga v rumenen tisku. Resnico o ločitvi, o novi zaljubljenosti in podobne bedarije.
Mi je vseeno kaj ona je za kosilo. Njen videz pa pove marsikaj. Če kuhaš zdravo ali ne, verjetno moraš kdaj kaj tudi premešati in njej to res ne gre.

to pa je res podroben opis tv šou voditeljice

New Report

Close