Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Policijska ura rešuje življenja

Policijska ura rešuje življenja

Sicer samo Hojsevo in Janševo, ampak,ok, ne bodimo malenkostni:-DD

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne pozabi shode, oziroma proteste tudi.
To je veliki prekršek, tudi otroci ki imajo transparent v rokah z masko na obrazu z “varno” razdaljo so nevarni za koga? Ve se.

Ne pozabi shode, oziroma proteste tudi.
To je veliki prekršek, tudi otroci ki imajo transparent v rokah z masko na obrazu z “varno” razdaljo so nevarni za koga? Ve se.
[/quote]
Odpovej se socialni pa šibaj nazaj v Bosno koliko te noge nesejo, če ti kaj ne paše, ne?

na žalost je tako, da policijska ura v resnici rešuje življenja. Vsaj za moške bi morala ostati za vedno.


S kom bi se pa potem puhloglave babe gonile?


Odpovej se socialni pa šibaj nazaj v Bosno koliko te noge nesejo, če ti kaj ne paše, ne?
[/quote]

Še enkrat, gre socijalna tebi iz žepa?
Dokaži da je prejemam?
Zakaj bi v bosno šel?
Ti si res gotof.


Odpovej se socialni pa šibaj nazaj v Bosno koliko te noge nesejo, če ti kaj ne paše, ne?
[/quote]

Ti si res en tak gnoj od človeka. Ampak hej, tudi gnoj ima svojo funkcijo. Na njem rastejo čudežne gobe

Policijska ura, zaprtje dejavnosti kjer se posluje z gotovino in kontrola oseb je bolj boj proti kriminalu kot proti narodu.

Tale policijska ura je kriza.
Ne moreš na nočni sex z ljubico. No zdaj pozimi je še šlo, je bilo dovolj časa od 17ih do 21ih. Zdaj pa je dan vse daljši, vse manj časa za skrivne sekse. Pa še žena doma kar naprej, je težko to usklajevat.

Pa naliti se ga ne moreš. To je pa sploh kriza. Vse so nam vzeli. Saj ne, da je treba pijančevati. Samo tako ob petkih je pa fajn it ven s komeradi in se ga malo naliti. Zdaj pa lahko doma samo tečno babo poslušaš, cel večer.

Še enkrat, gre socijalna tebi iz žepa?
Dokaži da je prejemam?
Zakaj bi v bosno šel?
Ti si res gotof.
[/quote]
Ja vsem nam, ne le meni. Lenuhar, ki nočeš delat dobivaš socialno od nas, ki delamo, od koga pa misliš? In namesto da bi bilo zadovoljno in tiho, ker je sploh to možno da zdrav lenuharski hepan zavrača delo in vleče socialno, še divjaš 24 ur dnevno. Tako da če ti kaj ni všeč, se odpovej socialni in hitro pot pod noge nazaj domov.


Ja vsem nam, ne le meni. Lenuhar, ki nočeš delat dobivaš socialno od nas, ki delamo, od koga pa misliš? In namesto da bi bilo zadovoljno in tiho, ker je sploh to možno da zdrav lenuharski hepan zavrača delo in vleče socialno, še divjaš 24 ur dnevno. Tako da če ti kaj ni všeč, se odpovej socialni in hitro pot pod noge nazaj domov.
[/quote]

Mene pa predvsem zanima kdo dovoli, da tale migrantski socialkal cel MON poserje? Nikoli mi ne bo jasno zakaj tega Despotviča ali kaj je že ne blokirajo. Očitno ima na MONu podporo. Žalostno za mon. Pa onega Čaterja isto.


Ja vsem nam, ne le meni. Lenuhar, ki nočeš delat dobivaš socialno od nas, ki delamo, od koga pa misliš? In namesto da bi bilo zadovoljno in tiho, ker je sploh to možno da zdrav lenuharski hepan zavrača delo in vleče socialno, še divjaš 24 ur dnevno. Tako da če ti kaj ni všeč, se odpovej socialni in hitro pot pod noge nazaj domov.
[/quote]

Konju jedan prdavi, jaz sem rojen v Ljubljani.

Drugače lahko grem kamor želim.Moja izbira je kje bom.
Delo ne odbijam, masko odbijam, testiranje odbijam, cepljenje odbijam.
Nikamor ne bom jaz šel. Boril se bom tudi do krvi in dal življenje da dokažem oz sodelujem v UPORU proti covid operaciji globalistov, m-arš.
In seveda javno bom izražal svoje mnenje če mi kaj ni PRAV.
Jasno papčino?


Saj bo bolš, od aprila dalje ziher več ne pride v poštev policijska ura, ker sem zvečer dlje v ribičiji kot do devetih, pa tudi malo posedet s kako na terasi malo dlje že pa#e. 😅


Saj bo bolš, od aprila dalje ziher več ne pride v poštev policijska ura, ker sem zvečer dlje v ribičiji kot do devetih, pa tudi malo posedet s kako na terasi malo dlje že pa#e. 😅
[/quote]

Evo ga!
Zaradi takih kot si ti, ki si po 21uri še vedno zunaj, imamo ljudi na intenzivni negi ….
Sem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da na terasi ne upostevaš varnostne razdalje 😜, niti ne nosiš maske.

Mene pa predvsem zanima kdo dovoli, da tale migrantski socialkal cel MON poserje? Nikoli mi ne bo jasno zakaj tega Despotviča ali kaj je že ne blokirajo. Očitno ima na MONu podporo. Žalostno za mon. Pa onega Čaterja isto.
[/quote]

Ti si debil

Vsako zivljenje steje!

Vsako zivljenje steje!
[/quote]

Meeeh.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Če ne bi bilo ukrepov, bi zdravstveni sistem kolabiral in imeli bi nekajkrat več mrtvih. To je menda jasno tudi zadnjemu slovenskemu debilu. Upam.

Življenje gospoda Janeza Janše je največja svetinja, ki jo je treba maksimalno varovati. Brez gospoda Janeza Janše ne bi bilo več nas Slovencev. Uničili bi nas s socializmom,delavskimi pravicami in visoko socialno varnostjo.

Glede na to, da do zdr uslug brez dodatnega plačevanja po rednem sihtu sploh ne pridemo že najmanj 20let, je že zdavnaj kolabiral.
Glede na smrtnost bolnih v Sloveniji sploh.
Še pred kovidom

Da so dan na dan ambulante prazne in bolniške postelje po vsej Sloveniji, zdravniki pa brez dela hodijo jajca praskat na šiht za visoke krizne dodatke, je jasno, komu to stanje močno ustreza.
Vemo iz prve roke, da ne bo slučajno pomote.

Glede na to, da do zdr uslug brez dodatnega plačevanja po rednem sihtu sploh ne pridemo že najmanj 20let, je že zdavnaj kolabiral.
Glede na smrtnost bolnih v Sloveniji sploh.
Še pred kovidom

Da so dan na dan ambulante prazne in bolniške postelje po vsej Sloveniji, zdravniki pa brez dela hodijo jajca praskat na šiht za visoke krizne dodatke, je jasno, komu to stanje močno ustreza.
Vemo iz prve roke, da ne bo slučajno pomote.
[/quote]

V času Covida so umirali ljudje, vendar ne samo zaradi Covida.

Od lanske pomladi so po tekočem traku odpovedane redne kontrole ljudi, ki imajo kronične bolezni. Nevrologi, kardiologi,… So označeni kot nenujni pregledi, ki se zaradi ukrepov niso redno izvajali.

Poziv na magnetno resonanco dobijo svojci po tem, ko je bolnik že pod rušo. Ne zaradi Covida.

Ne zaradi covida – zakaj pa te?
Slučajno sem spremljala mamo v lekarno, ki je zraven ZD – ki ima zaklenjena vrata?
ZAKAJ?
Na vratih opozorilo, da se ne vstopa ampak pokliče….in naroči. Vstopajo samo zdravi z masko.
A sedaj bomo zdravi hodili k zdravnikom?
A če smo bolni – beri okuženi – pa naj umremo?
Ja ni problema, odprite vse in kdo umre umre ostali živijo normalno naprej!

New Report

Close