Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štajerski lezbijki sta se poročili

Štajerski lezbijki sta se poročili

Martina Ipša se je poročila.

Poročili sta se 3 leta nazaj.
In zakaj se ne bi, če je bila to njuna želja in odločitev.

V čem je problem?

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.

Dosti lažje in bolje se razumeta dve ženski, kot pa moški in ženska…Tako nihče ne leži na kavču in pije pivo..

Že dolgo je tega, kar sta se poročili.

Ipša je za moje pojme ena najboljših stand-up komikov v Sloveniji. “Njene” Janja je pa neka šefica na področju kulture, se mi zdi.

A veš, da se tudi meni zdi tako. Jaz bi tudi imela namesto moža eno prijateljico. Bi skupaj živeli, si delili stroške, šli na potovanje, brez seksa, nekdo bi mi pomagal pri gospodinjstvu, ne bi svinjal in smrdel. EJ, nebesa.

Tik tak… Tik tak…💣🌍

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Zgolj kot zanimivost, pri istospolnih parih kot v tem orimeru vedno ena zenska zgleda kot miski, pri miskem paru pa en kot zenska, torej v osnovi so vsi hetrroseksualci, intrgantno ne

A veš, da se tudi meni zdi tako. Jaz bi tudi imela namesto moža eno prijateljico. Bi skupaj živeli, si delili stroške, šli na potovanje, brez seksa, nekdo bi mi pomagal pri gospodinjstvu, ne bi svinjal in smrdel. EJ, nebesa.
[/quote]

Res je, tudi jaz razmisljam v to smer, pa tudi, ce se ne zivi skupaj.
Tejle wanna be “normalni pari” so vsak teden v crni kroniki, ker glej ga zlomka, moski pokonca svojo partnerico, pa se njene starse, da je mera polna, ni mu mar kako bo z otroci ipd. 🙁

Res je, tudi jaz razmisljam v to smer, pa tudi, ce se ne zivi skupaj.
Tejle wanna be “normalni pari” so vsak teden v crni kroniki, ker glej ga zlomka, moski pokonca svojo partnerico, pa se njene starse, da je mera polna, ni mu mar kako bo z otroci ipd. 🙁
[/quote]
Budlo zmesano, se lepo pedri in lezbe tud pobijajo med sabo, pretepejao, zlorabljajo, varajo, zlorabljajo otroke jih mucijo itd…cudno ne da ce je v populaciji 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteri pariv in 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}lezbicnih da je vecja vetjetnist da bo prisli do nasilja tam , in nikar ne misli da mrd gsy pari se cedita samo med in mleko, je kar disti psihopatskih morilcev in nasilnezov ki si istospolno usmerjeni …guglaj hehe

Pa se to, potrudi se innajdi rsziskave ki govorije o tem da je med istospolnimi pari vecja stopnja nasilja kot med hetero


Budlo zmesano, se lepo pedri in lezbe tud pobijajo med sabo, pretepejao, zlorabljajo, varajo, zlorabljajo otroke jih mucijo itd…cudno ne da ce je v populaciji 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteri pariv in 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}lezbicnih da je vecja vetjetnist da bo prisli do nasilja tam , in nikar ne misli da mrd gsy pari se cedita samo med in mleko, je kar disti psihopatskih morilcev in nasilnezov ki si istospolno usmerjeni …guglaj pi.z ti matetina hehe
[/quote]

Jodlzi, jodlzi, jodlzi…vsak teden ste v crni kroniki, sam tih bod, ni tedna, da ne bi bili, taki normali kot si ti sam a ne 😉 Briga vas kaj bo z otroci, sam, da je vas bolani ego zadovoljen, to vam je bistveno, pol bos pa se jodlalo na forumu kako se drugi koljejo. Zelo majhna verjetnost je, da bi se dve babi kar zaklali, to je domena vas moskih, tako, da mars v 3pm. 😀

Če je ona najboljša, kakšni so šele drugi… meeeh vse skupaj, kopiranje tujih.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

A veš, da se tudi meni zdi tako. Jaz bi tudi imela namesto moža eno prijateljico. Bi skupaj živeli, si delili stroške, šli na potovanje, brez seksa, nekdo bi mi pomagal pri gospodinjstvu, ne bi svinjal in smrdel. EJ, nebesa.
[/quote]

Res je…Prvič mi je to prišlo na misel 10 let nazaj , ko sva šli s sestro in otroki( mojimi in njenimi) skupaj na morje…

Jodlzi, jodlzi, jodlzi…vsak teden ste v crni kroniki, sam tih bod, ni tedna, da ne bi bili, taki normali kot si ti sam a ne 😉 Briga vas kaj bo z otroci, sam, da je vas bolani ego zadovoljen, to vam je bistveno, pol bos pa se jodlalo na forumu kako se drugi koljejo. Zelo majhna verjetnost je, da bi se dve babi kar zaklali, to je domena vas moskih, tako, da mars v 3pm. 😀
[/quote]
Kar poisci raziskave o druzinskem nasilju med gay pari ksj pa Tica ki ga je zashital, kam pristevas njsga?pa baricevica ki do ga psi pozrlu, kam gre on?vse to se steje med gay statistiko…a ti se najdem koga ?

Tvoja teorija ne drži, saj v primeru tele komedijantke in njene “žene”, obe izgledata kot dedca!😄😄

Pa ker dec bi sploh pošlatu eno al pa drugo??? Sej ni čudn, da sta skup!😄😄

Če je ona najboljša, kakšni so šele drugi… meeeh vse skupaj, kopiranje tujih.
[/quote]

K’nede. Nisem ljubiteljica stand-upa, včasih sem pa naletela po TV na kakšne šove. In Ipša se mi je vedno zdela najbolj domiselna in tudi originalna od vseh. Pač punca ima talent, kaj čmo.

Tvoja teorija ne drži, saj v primeru tele komedijantke in njene “žene”, obe izgledata kot dedca!😄😄

Pa ker dec bi sploh pošlatu eno al pa drugo??? Sej ni čudn, da sta skup!😄😄
[/quote]

A si ti slepa?blondinka je prav simpaticna in cista zenska, ipša je pa…dec..ko caster semenjo

Od kar vem zase so mi všeč ženske, ampak nečesa pa ne razumem. Zakaj lezbijke izgledajo kot moški? Jaz sem izrazito ženstvena, verjetno bolj kot marsikatera heteroseksualka in enako velja za mojo drago. Ženske, ki izgledajo kot moški me nikoli niso privlačile. Da ne govorim o tem da povečini izgledajo kot zeloo grd in neprivlačen moški. Če bi želela moškega bi si našla moškega, ampak mene privlači žensko telo, dolgi lasje, obline, mehka koža, tudi ličila, oblekice, petke občasno… Skratka vse kar je ženstveno.

Se pravi da si v resnici ti moski, vsakega moskega privlaci ravni to kar ti opisujes….z drugimi besedami…se pogovarjata dva moska in eden rece…ti a ves da je moja zena peder, drugi pa kako to mislis, prvi pa, rada ima moske

slovenski homoseksualci in slovenske lezbijke so realnost.

Marš pizde proklete pederske, buzeranti in lezbike!!! Tito bi vam podobne hitro zrihtal po hitrem postopku in poslal na Goli otok. To je sprijena družba, če bomo dovolili to nenormalnost.


[/quote]

Seveda je realnost. Saj pa je napovedano to. Kakšni smo mi kot družba ki toleriramo to?? Napredni??? 😬😂

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Če je ona najboljša, kakšni so šele drugi… meeeh vse skupaj, kopiranje tujih.
[/quote]

Meni se tudi ne zdi nič posebnega. Nekako je ne maram gledat. Zdi se mi tudi, da se precej ponavlja.
To, da je poročena, sem brala že pred leti. Njena odločitev.


katera bi bila žena?
https://govorise.metropolitan.si/media/cache/upload/Photo/2017/07/04/ipsa1_bigimage.jpg

New Report

Close