Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljša igralka in igralec

Najboljša igralka in igralec

Zanima me kateri igralec in katera igralka sta za vas najboljša. Ne najljubša, pač pa najboljša.

Meryl Streep & Anthony Hopkins! igralca z veliko začetnico. Res se vživita v vlogo, in z vsako novo sta drugačna, ne kot nekateri, ki so v vseh vlogah enaki.

Jodie Foster in Edward Norton! Upam, da slednji kmalu dobi vlogo s katero si prisluži Oskarja in se zapiše med velikane filmskega platna.

George Clooney
Sekma Hayek

Zadnje čase “padam” na Matsa Mikkelsena. Ravno včeraj gledala Bonda, kjer je Mikkelsen igral glavnega negativca. Prav smili se mi, ko običajno dobiva vloge negativcev. Kaj češ, pač ima tako faco.

Od igralk pa…nekam veliko “srečujem” v filmih Naomi Watts. Simpatično bitje.

Igralka? Hmm, najbrž kakšna Mari Torocsik. Briljantna v vseh svojih filmskih vlogah.

Za igralca se pa težje opredelim. Ne vem, recimo pokojni Rutger Hauer. Tega je bilo vedno užitek gledati, tudi v zanič filmih. Vedno se je uspel dvigniti nad nivo scenarija, tudi če je bil ta za en drek. Pa še lep je bil za pogledat (kar pri igralcih vsekakor ni nepomemben detajl).

Tudi meni se zdi Ed Norton res dober igralec! Tako da se pridružujem željam za oskarja.

Cate Blanchett/Helen Mirren/Judie Dench/Helena Bonham Carter. Geofrey Rush/Michael Cain/Leonardo DiCaprio/Harvey Keitel/Ben Kingsley.

Težko je izbrati enega.

Malo sem se zatopkal, a urejat objav se ne da?

Najboljši igralec Tom Hanks
Najboljša igralka Sandra Bullock


Zelje se že kisa, vljudno vabljena na tlačenje repe.


Zelje se že kisa, vljudno vabljena na tlačenje repe.
[/quote]Huh je bil že predolgo mir. Evo vprašanje in odgovor že zgoraj. 🙂

No, ko bo še repa potlačena, se pa javim za grozdje tlačit. Ko bo. :))))

Ne skači mi v zelje :)))

Ogromno jih je, da bi jih lahko vsaj deset izpostavil. Na moji lestvici od 1 do 5 najboljsih igralcev sta definitivno tale dva.

https://youtu.be/htQytRDG8tg

Johnny Depp in Helena Bonham Carter

Malo sem se zatopkal, a urejat objav se ne da?

Noup, ko se enkrat zatopkaš, se zatopkaš in je ti ti 😉

Johnny Depp, ker ni samo lepa embalaža, ima nore vloge, v vseh odličen.
Med igralkami pa je moja zmagovalka Sandra Bullock. V vsaki vlogi se odlično znajde!

kate winslett in lleonardo di caprio, skupaj najboljša!!!

Nicole Kidman igralka, Milo Ventimiglia igralec.

Bert Sotlar in Mila Kačičeva.

Denzel Washington in Reese Witherspoon

Se strinjam!

Definitivno Rusel Crow in Siena Miller.

Diane Lane in Richard Gere, skupaj in vsak posebej sta fantastična. Upam, da še kdaj zaigrata skupaj.

New Report

Close