Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Credna imunost

Credna imunost

Takoj na začetku naj povem, da nisem proti cepljenju, sem pa med skeptiki. Tole na hitro skuhano cepivo mi ne vzbuja zaupanja, če pa se bo izkazalo da je ok, ne bom proti.
Kar me je v zadnjem času zmotilo je, da so začeli poudarjati čredno imunost. Točno to, kar so na začetku udarno zanikali. In se norca delali iz Švedov, ki so to čredno imunost želeli doseči po naravni poti. Vsi nasi strokovnjaki so trdili, da čredne imunosti v primeru tega virusa ne moremo vzpostaviti,ker prehitro mutira. Sedaj so pa čisto obrnili ploščo. Je še kdo to opazil? Kaj si mislite o tem?

Ne vem, kaj točno misliš s tem, da so čredno imunost zavračali, a dejstvo je, da je ta čredna imunost, ki jo je želela ˝po naravni poti˝ pridobiti Švedska, drugačna, kot pa ta, ki jo poskušajo doseči zdravniki z cepivi.
Drugače so pa ravno danes na WHO povedali, da v letu 2021 še ne bomo dosegli svetovne čredne imunosti, cepivom navkljub.

Problem je v tem da bi s temi ukrepi rabili kar dolgo do čredne imunosti, ne morejo pa kar naenkraz vse odpret da bi se prekužili ker bolnice ne bi zdržale. Koliko jih je do sedaj uradno prebolelo? 100000, recimo krat 5 da je še toliko ki ne vejo če so, rabimo pa kotliko? 1,5 miljona prekuženih. No, ob tem tempu še kakšno leto.

New Report

Close