Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za 700 evrov neto si šefi sami delajte, petke in svetke.

Za 700 evrov neto si šefi sami delajte, petke in svetke.

Nimam nič proti firmam, dragim avtom, luksuzu, ki si ga ustvarjate, privoščim vam uspeh in še več zaslužka, zdravje. Lahko si bp tud jahto kupte in vikend na Bahamih. To ej vaša stvar
Ampak če iščete delavce jih za 700 neto ne iščte, RAZUMETE

Pa to jaz pravim ze zelo dolgo. Ko so mi ponudli pred leti minimalca sm reku NE HVALA gtem raje v tujino delat in evo sm su. Ko jebe gamad zlovensko ki hoce za ta dnar da govori vsaj 2 tuja jezika in znas delat vse po spisku delas od jutra do vecera ce je treba te klicejo se ponoci pa mailajo cez vikend.
Ma ko jih hebe vse po spiaku. Gres v tujino pa je saj tàm tud delas lahko 24/7 ampak te za to primerno placajo pa si lahko neki prvoscis ne pa zivotarjenje. Tle samo prasci se dobro zivijo. Vecja svinja in debil izkoriscevalski kt si boljse ti gre

Res se delodajalci sekirajo ko ne dobijo tak kader, ki ni v življenju oddelal poštenega dneva, požrl pa je celega sveta pamet.

Tebi da 700 evrov, dajatve drzavi so pa pri enem zaposlenem ogromne. Vsak zaposleni je velik strosek za delodajalca.

Pol je poroblem predraga drzava

Sam tko v vednost: par dni nazaj vidla na fb 2 objavi, ne vem točn od katere države bivše Juge je blo: traži se radnike za posao u Slo: električarje, građevina, tvornica….

ja pol naj pa privatnik sam dela. to pa ne, a ne, bo raje gospodo špilal a

Ja res je drzava je draga. V razvitih drzavah minimalci niso obdavceni, pri nas je obdavceno vse in to ne tako malo.

A pa da juzni pridejo delat? Samo oni tudi niso tolk tupi glupi saj rabijo ze stanovanje tu placat ki pa ni poceni, hrana je tudi draga. Ne bodo dolgo zastonj delali potem pa hopla Nemcija pa adijo Zlovenija. Ko si enkrat v EU vse gre…

Moja lušna in mlada tajnica, tudi dela za 800 neto na mesec…. je pridna, vse podela… poleg tega pa ko se mi zahoče, mi da se svoje lepe nogice narazen, tko da nevem no…. je očitno kar zadovoljna

Naj dela sam, pa ne bo teh stroškov.

Plače v Nemčiji so od 1400 dalje. Stanovanja od 500 dalje (pri nas od 300 dalje)

In ko imaš 40 let delovne dobe te še odpusti, ker imaš prevelik dodatek na delovno dobo.
In kot razumem po forumih pišejo, da ko so te po 40 letih znucali te itak več ne rabijo, ker jemlješ delovna mesta mladim in si samo fikus in rabijo dobrega delavca. Star stroj je treba zamenjat z novim – tako jaz razumem prisilno upokojevanje.

Če si ti ne da delat je prav, lahko se praskaš in vrtaš po nosu. To je čisto vaša stvar.

Ampak če hočeš socialno pomoč, je ne išči. RAZUMEŠ?

Adijo.


Preveč ostajate v enih in istih podjetjih. Ko se ponudi boljša priložnost, menjajte. Vsa podjetja imajo konkurenco ki raje da 100 eurov več izkušenemu delavcu kot začetniku.

Kaj bi pa ti, da se dela do 80ih let, ta mladi pa v najboljši kondiciji pri 30ih na zavodu? Sej v gospodarstvu ni problem, problem so službice po JU.

Če si ti ne da delat je prav, lahko se praskaš in vrtaš po nosu. To je čisto vaša stvar.

Ampak če hočeš socialno pomoč, je ne išči. RAZUMEŠ?
[/quote]

Ne socialne pa ne damo

Adijo.
[/quote]

treba scuzat državo pol pa ko to ne bo več možno gremo

Če si ti ne da delat je prav, lahko se praskaš in vrtaš po nosu. To je čisto vaša stvar.

Ampak če hočeš socialno pomoč, je ne išči. RAZUMEŠ?
[/quote]

Zmenjen, pa polovica javnih parazitov odpustit, kadilcem zračunat zdravljenje, alkoholikom tudi, pa država naj nam da bruto plačo kje bodo dobil penziči dnar me ne zanima…potem pa bo tud plača lahko 1500 bruto.

New Report

Close