Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali boste vsi, ki ne podpirate multikulti globalizma, migracij in LGBT, odklonili denar iz Bruslja?

Ali boste vsi, ki ne podpirate multikulti globalizma, migracij in LGBT, odklonili denar iz Bruslja?

Zanima me, če boste vsi, ki blatite evropske usmeritve in sovražite človekove pravice, odklonili denarno pomoč Bruslja v PKP7, v kolikor ste do nje upravičeni, ali jo boste z veseljem sprejeli in pokazali svojo dvoličnost?

V mislih imam seveda Janševe desanke in podobne fašiste.

Ne pričakuj odgovora, ker bi se morali do konca zaštrikati. Če so sploh sposobni dojeti svojo dvoličnost in pomen vladavine prava, ki jo je JJ podpisal.

…da me vlačite v to greznico? Sem bilo vedno proti, proti NATO, Proti eu, pa kaj morem jaz zdaj. Sicer teh sredstev ne rabim.

nova
Uredništvo priporoča

A se boste “višegrajci”, ki ne podpirate evropske vladavine prava, odpovedali evropski denarni pomoči?

😁😁😁

Torej, če prav razumem: V EU proračun prispevajo vse članice brez pogoja, da spoštujejo vladavino prava, iz EU proračuna pa se naj bi se denar izplačeval le tistim članicam, ki spoštujejo vladavino prava?? Se slišite levaki? Da nisem upravičen do deleža, ki sem ga prispeval v proračun, ker po vaše ne ploskam mavrično mohamedanski politiki jedrne EU?
Dokler je skupni denar mi moj delež pripada brez pogojevanja lajanja v skupni rog.

Bruselj ni kot Jajo. Bruselj spoštuje vse, tudi tiste, ki niso naklonjeni njegovi politični opciji.

Nimaš kaj drugega počet maloumno bitje?

Nimaš kaj drugega počet maloumno bitje?
[/quote]

Imaš ti?

Koliko denarja Madžarske prispeva v EU proračun in koliko ga iz njega dobi?
Mislim, da je znesek, ki ji brezpogojno pripada, že zdavnaj presegla. Za višek denarja, ki ji ga EU podarja, pa je potreben malo drugačen odnos obdarjenke.

Ko krajevna skupnost kaj prispeva:
Prispeva lahko zato, ker so ji dali ljudje, davkoplačevalci.

Ko prispeva občina:
Lahko prispeva, ker so ji dali ljudje, davkoplačevalci.

Ko prispeva država:
Lahko prispeva,ker so ji dali ljudje, davkoplačevalci.

Ko prispeva EU:
No “ona” pa lahko pripeva ker……?

Wake up

Bumbar, te bom vprašal, ko ti bo ta “sredstva” serviral raketni znanstvenik s prilogo kakšne mačete.

Desničarji se ne bodo odpovedali marksističnemu denarju.

Koliko denarja Madžarske prispeva v EU proračun in koliko ga iz njega dobi?
Mislim, da je znesek, ki ji brezpogojno pripada, že zdavnaj presegla. Za višek denarja, ki ji ga EU podarja, pa je potreben malo drugačen odnos obdarjenke.
[/quote]

Madzarska prispeva okoli 0.85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ( 1.078 miljard) vrednosti svoje ekonomije, iz Eu pa dobi skoraj 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
( 6.298 miljard).

Ga sam zaslužim in ne rabim nobenega denarja iz Bruslja. Globalizacija je pa tista, ki je kriva, da se je virus razširil in je tako težko obvladljiv.

Eh, dokler bodo ljudje prepričani, da jim bo ta denar Janša dal, bodo z veseljem vzeli.
Ko bo treba ta denar vračati, bodo pa vsi drugi krivi…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

A na RTV-ju spet nič ne delate??

New Report

Close